• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par mašīnas pazušanu.


sytnelv

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Tātad, manu sākotnējo mašīnu ''sultan'' konfiscēja un es neapmaksāju sodus un man mašīna pazuda. Es nopirku jaunu nrg par 3m, bet, kad meklēju /findcar mašīnas nebija. Aizgāju uz banku samaksāt sodu, bet tur rādija, ka man nav mašīnas trasnporta. 


3. Pierādījumi par problēmu  44463702595287924182.png


85826503085506351954.png                     uzrakstot /findcar rādījas, ka mašīna ir te, aizbraucot tur nekā nav, tikai māja.


Link to comment
Share on other sites

Sods ir jāapmaksā LSPD iecirknī, par 50k!

Ceru, ka palīdzēju!

Sodu nenomaksāju, mašīna pazuda uz mūžu. Nopirku jaunu NRG par 3m, bet tā arī neparādījās, kkur izzuda. Un ejot maksāt sodu bankā rāda, ka man nav trasnporta.

Link to comment
Share on other sites

up

Heh...gaidīsi vēl mēnesi,tāpat,kā es :D VEIKSMI :D

Edited by Jilla
wp//Noteikumu neievērošana//Jilla
Link to comment
Share on other sites

nu ja ka /fixcar... mēģināji?

Jā, mēģināju gan no mājas, gan mehāniķim. Noņemas nauda, mašīna neparādās.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pēc servera rr pamēģini fixcar.

Nedarbojas. Es uztaisīju fixcaru, parādījās, ka mašīna ir piegādāta pie mājas. Uzrakstot /findcar maha ir tajā laukā. Rādijās arī, ka jānomaksā sods, aizbraucot uz banku, uzeju uz sodu apmaksu un centos nomaksāt sodu, bet rādījās, ka man nav transporta.

Link to comment
Share on other sites

Ieej lspd, un uz tās zvaigznes pie ieejas uzraksti /payticket

Paldies, beidzot nostrādāja. Visi man teica, ka jābrauc uz banku nomaksāt sodi, bet bija lspd. Liels paldies!

 

 

 

Varat TC.

Link to comment
Share on other sites

Slēdzu ciet.  Pāts pirmais posts, kurš pietam saņēma wp, tev uzrakstīja ka sods jamaksā LSPD.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...