• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Unban [Benjamin_Van_Leeuwen]


Recommended Posts

Sveiki, pieļauju, ka šis varētu būt viens no nepatiesajiem baniem, jo cietumā neesmu bijis, spēlējis esmu Jūsu serverī 10min, varbūt pat mazāk un pamatojoties uz šo tēmu, pieļauju, ka jābūt unbanam. 

Paldies.

 

Admins, kurš nobanoja - Benjamin_Van_Leeuwen

Iemesls - JailBug (lai arī kas tas būtu)

Laiks - 14 dienas.

Mans IP - 46.109.32.60

Bilde no servera - http://www.bildites.lv/images/42fy6thu19hypwud4om0.jpg

 

Minimāls apraksts - sāku spēlēt, iepazinos ar apkārtējo, ceļiem, ļaudīm. Sāku spārdīt mašīnas, sakāvos ar citu personu, kas mani nobrauca, tad piedzimu slimnīcā (jo tā ir lētāk) un iznākot no tās, vēl pāris sekundes paskraidīju un tad saņēmu šo te banu.

 

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par sviestu? Tu man uzliec nepatiesu banu un man vēl 24h ir jāgaida? Video tak tāpat nekā nebūs redzams, nebija nekāds brīdis, kad būtu bijis cietumā. Jums taču ir jābūt LOG failiem, kuros saglabājas info par notiekošo serverī, tad arī varat paskatīties, lai pārliecinātos, ka mani neviens nav ieslodzījis.

Link to comment
Share on other sites

Es tāpat nesapratu, kāds sakars tam visam ir ar Jail? Es stāvu pie slimnīcas, varbūt tomēr izskaidrosi sīkāk? Es "palātā" pamodos, nevis cietumā.

 

Edit: Iebraucu, tātad Tev uzrāda to, ka es itkā atrodos cietumā, bet Tu mani redzēji ārpus tā un tādēļ liki banu, okey. Varbūt ir redzams kurš ir ielicis cietumā un kādēļ es tur nebiju? Ir varbūt video no visa mana spēles laika, kurā viss redzams? Tas ir muļķīgi.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka ir dubultposts, bet riskēšu tāpat.

 

Servera noteikumos rakstīts: 

  • JailBug -  7 dienu bans! (līdzdalība 3 dienu bans)

Tātad es pieļauju, ka:

1. Admins ir uzlicis nepamatotu 2x lielāku banu, noteikumos nekādu izmaiņu nav, teorētiski būtu 7 dienas.

2. Šāda veida banam, kas šobrīd ir man, nepieciešami vairāk pierādījumu, jo:

  • Serverī atrados nepilnas 10min
  • 10min laikā apcietināja mani, iespējams tad, kad atrados miris
  • Ja atrodos miris, tātad līķi cietumā ielikt nevar, pareizi?
  • Es atdzīvojos slimnīcā un no tās izejot saņēmu banu.

Tātad, secinājums ir tāds, ka - admins nepilnvērtīgi pilda savu darbu, nepieciešami lielāki brīdinājumi, ja kāds mani apcietina un tam nevajadzēto parādīties blāva tekstā, kreisajā malā, bet gan ekrāna vidū, jo ja reiz ir šāda situācija, ka cietumā netiku ievietots un izejot no slimnīcas es saņemu banu, es pieļauju, ka tas ir pašas spēles, vai servera bugs.

To diezgan vienkārši var izlabot, uzrakstot skriptu, kas liedz arestēt mirušas personas, vai arī arestē tās, tiklīdz viņas ir atdzīvojušās. 

Joprojām ceru, ka taisnīgums šeit uzvarēs un vispār velētos redzēt kur un ko es pārkāpu, ka mani bija jāapcietina. 

Edited by Brūce
Dubultposts | +2 "Warning points" | Brūce
Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka ir dubultposts, bet riskēšu tāpat.

 

Servera noteikumos rakstīts: 

  • JailBug -  7 dienu bans! (līdzdalība 3 dienu bans)

Tātad es pieļauju, ka:

1. Admins ir uzlicis nepamatotu 2x lielāku banu, noteikumos nekādu izmaiņu nav, teorētiski būtu 7 dienas.

2. Šāda veida banam, kas šobrīd ir man, nepieciešami vairāk pierādījumu, jo:

  • Serverī atrados nepilnas 10min
  • 10min laikā apcietināja mani, iespējams tad, kad atrados miris
  • Ja atrodos miris, tātad līķi cietumā ielikt nevar, pareizi?
  • Es atdzīvojos slimnīcā un no tās izejot saņēmu banu.

Tātad, secinājums ir tāds, ka - admins nepilnvērtīgi pilda savu darbu, nepieciešami lielāki brīdinājumi, ja kāds mani apcietina un tam nevajadzēto parādīties blāva tekstā, kreisajā malā, bet gan ekrāna vidū, jo ja reiz ir šāda situācija, ka cietumā netiku ievietots un izejot no slimnīcas es saņemu banu, es pieļauju, ka tas ir pašas spēles, vai servera bugs.

To diezgan vienkārši var izlabot, uzrakstot skriptu, kas liedz arestēt mirušas personas, vai arī arestē tās, tiklīdz viņas ir atdzīvojušās. 

Joprojām ceru, ka taisnīgums šeit uzvarēs un vispār velētos redzēt kur un ko es pārkāpu, ka mani bija jāapcietina. 

Ja man kāds iedotu pilno modu, tad editotu sodu sistēmu, bet nu dažam labam jau tas pie kājas.

Link to comment
Share on other sites

Mēs mcp nevaram editot , jo vēl nedod Dievs kaut ko netā izdarīsim, lai Kova vai PoFo ar Jimu editoi # telefons

Link to comment
Share on other sites

Iegūglējot sapratu, ka MCP - Metro City Police pareizi?  :|

Samp programmēšana ir tāpati PAWN valoda, tāda pati valoda, kāda ir pluginos iekš CS un citās tāda tipa spēlēs. 

Latvijā pawn valodu zinātāji ir pietiekami daudz, lai izveidotu šādu skriptu, tas pats Chemijs man ir pazīstams un domāju, ka viņš varētu izveidot šo aizsardzības pluginu, kas dotu pamatīgu plusu

un nebūtu tik daudz bezjēdzīgu, jeb bugainu banu, tas gan mums, kā spēlētājiem atvieglotu dzīvi, gan Jums, kā adminiem.

 

P.s. Es pagaidām nesaprotu, kas notiek ar manu banu? Tas paliek, vai tas īpaši nevienu neuztrauc? :)

Link to comment
Share on other sites

Šajā forumā ir 5 moderatori - -RiffaMndzJillaMΩRΔLE. V Kолбаса, Ziginiex ジ ジ, Brūce

Papildus viņiem ir vēl 9 servera administratori - Howijs, SoulshakerLV, Tony's, Bušmens, Endrju Viljams, Kareivis, Ričiņš, SergejsMAD, Spts_

Tehniķis, kuram ir pieeja visam forumam - PoFo*

Kā arī paši, paši galvenie - Sarkanais un V.I.P Ximena, kas itkā skaitās meitene, bet par to māc šaubas.

 

Un tagad rodas jautājums, kādēļ netiek risinātas tēmas, kuras saistītas ar apelāciju? Vai tiešām vismaz vienam no Jums nav laika ieskatīties tēmā, pieņemt gala lēmumu?

Vairākiem ir rakstītas vēstules, sēž online, bet tās nelasa, pat ir uzspiests uz "Report" pogas, kas uzrāda moderatoriem, sarkano ikoniņu, tāpat nekādu reakciju.

Es personīgi šobrīd nesaskatu nekādu jēgu nevienam no viņiem, ja visi tikai prot uzlikt banu, un neprot to noņemt. Vai tas tiešām ir normāli, ka katram no nobanotajiem ir jāskrien Jums pakaļ, jālūdzas, lai apskatat tēmu, vai arī Jums tāds uzdevums ir dots - gaidīt, līdz nopirks unban, vai paies attiecīgais laika periods?

 

EDIT: Un neviens no 15 atbildīgā statusa īpašniekiem nevar pienemt gala lēmumu? Tas ir mazliet par traku veči. :)

Forumā postus raksta bezjēdzīgās tēmās, taču pašu svarīgāko aizmirst..

Edited by Brūce
Dubultposts | +2 "Warning points" | Brūce
Link to comment
Share on other sites

Vispār, erpiskais variants, ja viņu nogādātu cietuma slimnīcā (Mums tādas nav, parastā derēs!) un tad ielikt cietumā.

Diemžēl administratori nepievērš uzmanību tam, kad cilvēks brauc no slimnīcas...nav pirmais šāda veida bans.

 

Silti iesaku 2 variantus.

 

1.Kickot cilvēku, lai būtu cietumā!

 

2.Paprasīt lielakam admina LVL, lai /sethp 0 vai kaut ko tamlīdzīgu!

 

Pie reizes, paceļu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Lēmumu drīkst pieņemt tikai administratori, kuriem ir 6.lvl acc spēlē. Tāds mums, pašlaik, ir tikai viens - PoFo. Ja varētu izskatīt pārējie, tad pieļauju, ka šis jau sen kā būtu izskatīts un viss nokārtots ;) Protams, arī īpašnieks var izskatīt, bet nu šaubos, ka viņš to darītu. Viņam ir svarīgākas lietas, ko darīt.

 

Un izskatās, ka viņam tas tiešām interesē.

 

2IqWKVr.png

Link to comment
Share on other sites

Šajā forumā ir 5 moderatori - -RiffaMndzJillaMΩRΔLE. V Kолбаса, Ziginiex ジ ジ, Brūce

Papildus viņiem ir vēl 9 servera administratori - Howijs, SoulshakerLV, Tony's, Bušmens, Endrju Viljams, Kareivis, Ričiņš, SergejsMAD, Spts_

Tehniķis, kuram ir pieeja visam forumam - PoFo*

Kā arī paši, paši galvenie - Sarkanais un V.I.P Ximena, kas itkā skaitās meitene, bet par to māc šaubas.

 

Un tagad rodas jautājums, kādēļ netiek risinātas tēmas, kuras saistītas ar apelāciju? Vai tiešām vismaz vienam no Jums nav laika ieskatīties tēmā, pieņemt gala lēmumu?

Vairākiem ir rakstītas vēstules, sēž online, bet tās nelasa, pat ir uzspiests uz "Report" pogas, kas uzrāda moderatoriem, sarkano ikoniņu, tāpat nekādu reakciju.

Es personīgi šobrīd nesaskatu nekādu jēgu nevienam no viņiem, ja visi tikai prot uzlikt banu, un neprot to noņemt. Vai tas tiešām ir normāli, ka katram no nobanotajiem ir jāskrien Jums pakaļ, jālūdzas, lai apskatat tēmu, vai arī Jums tāds uzdevums ir dots - gaidīt, līdz nopirks unban, vai paies attiecīgais laika periods?

 

EDIT: Un neviens no 15 atbildīgā statusa īpašniekiem nevar pienemt gala lēmumu? Tas ir mazliet par traku veči. :)

Forumā postus raksta bezjēdzīgās tēmās, taču pašu svarīgāko aizmirst..

 

Es personiski, esmu vairākas reizes visu tavu rakstīto izlasījusi. Bet ko man tev atbildēt ja man nav tādu tiesību izskatīt tavu ban apelāciju. To var Pofo, Sarkanais un iepriekš arī Jim. pārējie var paskatīties kas un ko raksta un sodīt ja kaut ko nepareizi raksta, tavā topikā.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Piedod Bendžamin , bet es uzskatu par jailbug 1 līmenim 14 dienas ir par traku , varēji jau sākumā izkickot .

Ir tāds bugs kad tu esi mirsi un tevi iejailo tu vari rakstīt /acceptdeath un pēc tām pāris sekundēm tu atdzimsi slimnīcā .

Pēc manām domām šis cilvēks ir pelnījis unban , viņš vēl ir jauniņais un tā .

 

P.S. MCP- Moderator Control Panel .

 

Ceru kad šo izskatīs Pofo .

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā ātrumu, kādā šeit tiek izskatītas apelācijas, es pieļauju iespēju, ka ātrāk sagaidīšu unbanu. Es domāju, ka sen jau kāds no administratoriem varēja to izdarīt un apstiprināt, ka tā tiešām ir. Anyway, Jūs paši zināt, kā labāk ir darīt Jūsu amata pārstāvjiem, ko gan es Jūs mācīšu :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...