• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Pofo un Benju]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Anthony_Mangano 

2. Administrātora niks spēlē : Bob_Stefanos un Benjamin_Van_Leauwen 
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/63119-bans-benjamin-van-leeauwen/
4. Apraksts par situāciju : Admīni nevar pierādīt bana patiesumu un atsakās unbanot. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Parasti par tādu pārkāpumu metu uz 7dienām par Jailbug. Varam tevi unbanot, bet banošu uzreiz uz 7 dienām par JailBug, izvēle tavās rokās paliek.

Paņem un pierādi mums ka tu izgāji ārā, ja nē unbanos un metīšu banu uz 7 dienām.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Parasti par tādu pārkāpumu metu uz 7dienām par Jailbug. Varam tevi unbanot, bet banošu uzreiz uz 7 dienām par JailBug, izvēle tavās rokās paliek.

Paņem un pierādi mums ka tu izgāji ārā, ja nē unbanos un metīšu banu uz 7 dienām.

Un ko man tagad darīt, ka par tādu pārkāpumu 7 dienas bano??? Es neesmu to darījis. 

 

"Paņem un pierādi mums ka tu izgāji ārā, ja nē unbanos un metīšu banu uz 7 dienām."

Čo? Kā es to varu pierādīt ja neesmu neko tādu darījis un pat ja būtu, tad sanāk, ka man savs pārkāpums jāpierāda jums, lai bans sanāktu paties nevis kā tagad??? wtf? 

 

 

Paļubom man būs taisnība un kova pateiks "nu jā adminu vaina tc". Nekāda soda jums nebūs. Bļa lai naudas sodu uzliek jums :DDDDDD 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Par cik, pēdējā laikā nākas bieži dzirdēt par jail bugiem, varu tikai pačukstēt, ka esmu dzirdējis, ka tad, kad tu nomirsti un uzraksti /acceptdeath, un 30 sekunžu skaitīšanas laikā tevi iemet cietumā, tu respawnojies slimnīcā un jebkurā variantā esi ārā. Tā nav spēlētāja vaina.

 

 

Būtu jauki, ja kāds admins iztestētu, jo pats īsti neatceros - bija taisnība vai nē, jo, ja redzēju, ka esi beigts, pagaidīju, kad respawnosies un tad iemetu jailā.

 

 

Un tas fufelis, ko jūs tagad dzenat par to, ka spēlētājam kaut kas ir jāpierāda, vispār ir murgs. Kopš kura laika te spēlētājam kaut kas ir jāpierāda, nevis otrādi?? 

 

 

 

 

 

Tieši mans variants un tagad arī sēžu ar banu, mani nobrauca un uzreiz ielika cietumā, atdzīvojos es slimnīcā un uzreiz uzlika banu par JailBug.

Edited by -RiffaMndz
Tev šeit nav jāposto.. ;) +1Wp.
Link to comment
Share on other sites

Šajā sadaļā ''Sūdzības'', drīkst postot tikai Pats Topika autors, Moderācijas komanda un Īpašnieks...

Pārējie, kuri nav minēti, saņems +1Wp... ;)

Esat vērīgāki.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Zaļais es nesaprotu ko tu ņemies! Pats biji admins un par to banoji, kad nebija cietumā ja bij jābūt.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Par to acceptdeath ir pilnīga taisnība, pašam ar tā agrāk ir bijis, varētu būt, ka nav bugs.

Link to comment
Share on other sites

Tas Benjamins vispār vairāk nedomā ar galvu. Ja cilvēks nomirst un uzrakta acceptdeath viņš automātiski parādās slimnīcā. Tas nav bugs. Pie tam, vai tad admini vairāk neuzņem pierādījumus par baniem ? Es zinu vēl 3 jailbugus, bet nu acceptdeath ir dēļ ļeviem skriptetiem, kas nevar to sataisīt. Tādēļ cieši nevainīgi cilvēki. Pie tam Benjamin - Es saprotu, ka tu Real Life esi 0, bet nu nevajag mētāt kruto i-netā īpašī uz Leģendām. 

 

 

Ja jums paliek labāk, varat warnot. ^_^

Edited by Brūce
Nu jā, precīzi, admini jau bugus nepārbauda, bet tāpat, lieks posts | +1 brīdinājuma punkts | Brūce
Link to comment
Share on other sites

Jau par bugiem aizgājis. :D Tas bija jāapspriež manā ban apelācijā. Tagad mani vairs tas neinteresē. 

 

Ja neesat pamanījuši, tad sūdzība ir par to, ka banam nav pierādījumi un atsakās unbanot. 

Link to comment
Share on other sites

kas jūs dīvaini esat?? kāds tur jailbug vēl??? tas nav nekāds jailbug,kad izlaiž sevi no jail + nav pieradijumu , ka viņš iziet no jaila vai ari izlaizh sevi, bans nepatiess,te var droši dot unban.

Atvainojos,ka te iepostoju,bet mēģinu dažiem labiem izskaidrot,kas ir jailbug...

Edited by respect .
Tev šeit nav atļauts postot // +2WP .
Link to comment
Share on other sites

Ne admini bet mudaki!.. Lieki piebilst pretējo! .

 

Edited by -RiffaMndz
Tev šeit nav jāposto..! +2Wp.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cik jāmaksā, lai izskatītu sūdzību? :D

5 Euro

Edited by respect .
Tu šeit nedrīksit postot // +2WP .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...