• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Aim antichīt pats labākais


-BlackHat-

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu :  Tā SS ir redzams, ka tony man saka lai izslēdzu AIM tad nekikos, nu okk tas jau pie D, ka man tāda nav bet nu labi, lai iet, SPEŠAL FOR TONY filmēts video. EW TONY IZSLĒDZ TAK AIMU, TAD NEKOS.! ew? ja? koneteiksi! 


 


3. Pierādījumi par problēmu :zwrewqwckbc20194vpae.png



BŪS EDIT IR VĒL VIDEO!!!!


E1:https://www.youtube.com/watch?v=CvM_pDDTOWU&feature=youtu.be


E2:https://www.youtube.com/watch?v=z9hUqQV1WXk&feature=youtu.be


Patīkamu skatīšanos :P


Edited by -Gvido-
  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kam piekrist video filmēts 19:**  bet bilde 18:**  Nu ....

Edited by respect .
Tu nedrīksti te postot // 1 WP .
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kam piekrist video filmēts 19:**  bet bilde 18:**  Nu ....

Kāds sakars ar Vidoe ja filmēts 19 bet bilde uzņemta 18??? pag ko? tu no marsa nokritis esi? un vispar tu postot te nevari +1wanrs.

un video viss ir redzams man nav aim un par Dm izkiko, omg, kova super ūber labu antichīt ielicis ir!!!

Link to comment
Share on other sites

Tas jau tā, ka DM, CS.

 

Bet jā, mani ar kiko bieži par šaušanu

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Visi video lago,ir tikai viens bugs par kuru kiko ārā.Bet prosta šaujot nēsmu ticis izkikots.To tikai kova var atbildēti,vai tas ir dēļ anti aim,vai servera.

ā sk. nopratu no tevis teiktā to ka, šie vide ir sux, jo viņi raustās un tādēļ tur nevar saprast, kas tur īsti kiko.!

Tu vēl gribi teikt mani kiko ārā no geima tāpēc, ka es uzņemu raustošus video??? Tu smejies?

 

e: nekrāšu postus!!!!

-Gvido-, on 26 Oct 2015 - 10:41 PM, said:snapback.png

ā sk. nopratu no tevis teiktā to ka, šie vide ir sux, jo viņi raustās un tādēļ tur nevar saprast, kas tur īsti kiko.!

Tu vēl gribi teikt mani kiko ārā no geima tāpēc, ka es uzņemu raustošus video??? Tu smejies?

Nevar saprasti,vai tu nelieto aimu,kuru aktivizejot neuzrada neko.Un tads aims ir kurš velk uz skina. Domaju kovai vaig salaboti. 

 

 

Da bļ, kur man aim ja man būtu es pirmajā video jau būtu to ārstu ar 2 šāvieniem izrubijis!!!

kur tev aims?????? omg, 

chat off.

Lai kova skatās un viss!

Edited by -Gvido-
Link to comment
Share on other sites

Visa problēma ir tavā pēdējā šāviena. Tu jau viņu biji nošāvis, kad veici pēdējo šāvienu. Un tad arī izkiko, tā vismaz cilvēki runā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...