• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Edgars_Kova


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tavs Sencis Toms Luciano

2. Administrātora niks spēlē : Auģiks

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Es neko nepārkāpu.

4. Apraksts par situāciju :Vopšim maucu /gov. Tas, ka nelegālās nedrīkst /gov ir debīli. Kā var zināt? Varbūt es esmu ostas šefs, kā /gov minēju, nevienam tas nav skaidrs/zināms. Es izsludināju pieņemšanu ostas sastāvā. Apkopēji, apsargi, šoferi utt. Kova, protams, neprot rp. Jā, tas, ka viņš to rp nekad nav pratis ir skaidrs visiem, bet tu lai tik zemu nolaistos... Labi, labi. Vienkārši balsties uz realitāti, Kova, uj, Audio. Atvainojos par vārdu Kova. Auģik, tu pats padomā: kā tu varēji to zināt? Labi, tu esi acc, bet no RL viedokļa? Tu to zinātu? Mg, vecozēn. Tu, būdams admins, piedodiet par vārdu admins, nevienu negribēju aizvainot, adminē stulbāk, kā to darīja Andrejs, Rikijs un visi tie tur 12 gadnieki. Būsim taču reāli. Es, būdams ostas šefs, caur /gov vienkārši izsludinu pieņemšanu, toties tu man noņem līderi. Par ko? Es taču nerakstīju ''AM MEKLE BIEDRUS'', kā to dara daudzi, daudzi lowaki. Tu labāk paspeco staciju, tur dm ir 5 kvadrātā uz cilvēku, nevis man smadzenes čakarē. Labi, nogāzies no koka, sasiti galvu, nu neej, neadminē. Ja tu neproti rp, tad vienkārši pārdod serveri, nevis taisi te drāmu. Savos 20 cik tur gados tu pats neapjēdz dzīves jēgu. Tu tikai balsties uz sraniem adminu pieņemtiem noteikumiem. Tu domā: ja jau admins, značit rp pratīs. Nehuja! Te no adminiem vairs retais ko tādu prot. Tie, kas sastādīja to huiņu arī ne pārāk prata. Es jau nesaku, ka esmu rp meistars, bet nū.... Aj, nav ko lieki dirst, tu tak īpašnieks. Ienāksi, kaut ko pa latgaliski uzrakstīsi, un aizklapēsi visu ciet, jo tu taču esi kova, oj, piedod, - audio. Rēķinies ar to, ka rp tāpat tev nebūs. Sākumā tiec galā ar nonrp, tad tiec galā ar rp.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Tavs niks spēlē : Tavs Sencis Toms Luciano

2. Administrātora niks spēlē : Auģiks

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Es neko nepārkāpu.

4. Apraksts par situāciju :Vopšim maucu /gov. Tas, ka nelegālās nedrīkst /gov ir debīli. Kā var zināt? Varbūt es esmu ostas šefs, kā /gov minēju, nevienam tas nav skaidrs/zināms. Es izsludināju pieņemšanu ostas sastāvā. Apkopēji, apsargi, šoferi utt. Kova, protams, neprot rp. Jā, tas, ka viņš to rp nekad nav pratis ir skaidrs visiem, bet tu lai tik zemu nolaistos... Labi, labi. Vienkārši balsties uz realitāti, Kova, uj, Audio. Atvainojos par vārdu Kova. Auģik, tu pats padomā: kā tu varēji to zināt? Labi, tu esi acc, bet no RL viedokļa? Tu to zinātu? Mg, vecozēn. Tu, būdams admins, piedodiet par vārdu admins, nevienu negribēju aizvainot, adminē stulbāk, kā to darīja Andrejs, Rikijs un visi tie tur 12 gadnieki. Būsim taču reāli. Es, būdams ostas šefs, caur /gov vienkārši izsludinu pieņemšanu, toties tu man noņem līderi. Par ko? Es taču nerakstīju ''AM MEKLE BIEDRUS'', kā to dara daudzi, daudzi lowaki. Tu labāk paspeco staciju, tur dm ir 5 kvadrātā uz cilvēku, nevis man smadzenes čakarē. Labi, nogāzies no koka, sasiti galvu, nu neej, neadminē. Ja tu neproti rp, tad vienkārši pārdod serveri, nevis taisi te drāmu. Savos 20 cik tur gados tu pats neapjēdz dzīves jēgu. Tu tikai balsties uz sraniem adminu pieņemtiem noteikumiem. Tu domā: ja jau admins, značit rp pratīs. Nehuja! Te no adminiem vairs retais ko tādu prot. Tie, kas sastādīja to huiņu arī ne pārāk prata. Es jau nesaku, ka esmu rp meistars, bet nū.... Aj, nav ko lieki dirst, tu tak īpašnieks. Ienāksi, kaut ko pa latgaliski uzrakstīsi, un aizklapēsi visu ciet, jo tu taču esi kova, oj, piedod, - audio. Rēķinies ar to, ka rp tāpat tev nebūs. Sākumā tiec galā ar nonrp, tad tiec galā ar rp, lowak.

 

zalatiji slava pacan. :$ Edited by #PrayForAllah
Slava ne slava, bet posts nevietā | +1 brīdinājuma punkts | Brūce
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...