• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Atkarības BUGS


##Mārtiņš

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu :Atkarības bugs.Karoč kad tu uzpīpē tad atkarībai paceļas zilā strīpiņa tikai 1.9 daļa. Nekādīgi nevar dabūt visu zilu.Es 30 min skraidiju no veikala uz veikalu pec cigam tiknuta nekas nepildas.Un ar narkotikam tieši tas pats.Salabojiet vai noņemiet nost jo ik pa 2 min jāpipe un var nopirkt tikai 1 cigu :D

3. Pierādījumi par problēmu : 

vell vines kur turpinas jo netīšam beidzu :D

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!
 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tas gan, uzpīpē, skaliņa mazliet uzlec, bet pēc 5min atkal sāk mirgot, bet veikala pārdevējs nepārdod, sakot - Nedrīkst tik bieži.. :uglylol:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Atļausos arī izteikties,jo man pasam ir tāda ķibele, es domāju kad sitas prikols ir jāņem ārā,jo reāli tu skraidi par veikaliem katru minūti un pietam,tevi ārsts no tās atkarībās izārstēt nevar,jo tur bugs.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iepostot, Te nav nekāda buga, ieej veikalā nopērc cigareti tad uzraksti /smoke un pēc smoke spaidi visu laiku kreiso peles taustiņu līdz atkarība ir pilna...

Un par ēdiena bugu ka nevar dabūt pilnu tās ir pilnīgās muļķības, ejiet ingeimā pie hotdog pārdevēja un sakiet lai viņš jums no tirgo kādas 5xhotdogu un tā arī var dabūt pilnu Hp un izsalkumu.!!!!!

 

šito var TC. 

Visu es paskaidroju, problēma atrisināta un te buga nav nekāda.

vienkārši mazliet vaig padomāt, pirms liekam šādas sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

Izārstēt no atkarības var slimnīca, kur operācijas galds, drīz uzlikšu zīmi speciali kur narkoloģijas nodaļa

Ja nepatīk spaidīt peli, uztaisīšu vairāk lai nāk no pīpēšanas, ar narkotikām jābūt vispār kartība...

Link to comment
Share on other sites

Izārstēt no atkarības var slimnīca, kur operācijas galds, drīz uzlikšu zīmi speciali kur narkoloģijas nodaļa

Ja nepatīk spaidīt peli, uztaisīšu vairāk lai nāk no pīpēšanas, ar narkotikām jābūt vispār kartība...

Kovo,ja lasītu skype, tad izlasītu, ka es rakstiju tev, ka komanda /healn NEIET. NEVIENĀ RANGĀ VIŅA NEIET !!!!

Link to comment
Share on other sites

Kovo,ja lasītu skype, tad izlasītu, ka es rakstiju tev, ka komanda /healn NEIET. NEVIENĀ RANGĀ VIŅA NEIET !!!!

 

iet, iet, pats serveri esmu vienu izārstējis...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

iet, iet, pats serveri esmu vienu izārstējis...

Kurš rangs slimnīcā vajadzīgs ? :wub:

 

Nu nez, mums ar Desu nehuja negāja :( Maucām cauri visiem rangiem :(

Edited by Howijs
Link to comment
Share on other sites

Kurš rangs slimnīcā vajadzīgs ? :wub:

 

Nu nez, mums ar Desu nehuja negāja :(

iet, iet viss, mēs atradām kas un kā ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...