• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Hardwell_Castellani]


Peter

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Janis_Freeman,Bet bija ari draugs -Andrew_Moretti

2. Administrātora niks spēlē :Hardwell_Castellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

wfsclrd52ww5f5gu4c5o.png

pr9xum75jfw6qu724lf.png

af4l3131omh7d9yhzyo.png
4. Apraksts par situāciju : Mums ar Andrew bija doma izspiest naudu par malkas ņemšanu.Kad pie mums piestaja mašina,mes bijam paslepušies,mēs veicām brīdinājuma saucienu-STĀT VAI ŠAUSIM.Tad no mašīnas izkāpa 2 zēni un izpildija qs un sāka pa mums šaut,mēs protams rokas klepi nesalikām,un šāvām atpakaļ.Tas viss protams notika ar rp komandām.Bet tad kad mēs viņus neitralizējām Hardwells mus iemeta jaila par QS,CS,DM.Vēlos uzzināt kur tur bija CS,QS un DM?Mēs tak esam bandīti.Mosh veel ieliec ISIS jaailā par CS,DM,QS?Kur tava loģika?

Link to comment
Share on other sites

Labs rp, bet QS tik un ta ar emkām, jums qs un tad rp ;( tā nevar + Jūs dēmojat vēl tābraucejus par to jau bans un tad jūs pievērsāties pie baļķ vedejiem.

Par jail nav jāņem pieradijumi.

Link to comment
Share on other sites

jh4u4kg7bq952gak02m.png - Vecīt, rekur ir komanda, kur es jau pirms viņu atbraukšanas biju paņēmis wep rokā un man inventoryā bija tikai un vienīgi DEAGLE, tur jau tā lieta, ka QS nebija un zini, kāds sakars CS, Tas ka mēs uztaisam divas slepkavības [īstenība pat prātā nenāca, slepkavot, jo vēlejamies izspiest naudu, kā to dara bandīti, bet viņi pirmie atklāja uguni, pa cik bijām sagatavojušies, viss notika ar letālām sekām! ]

Link to comment
Share on other sites

Nu jūs ielikāt ss kur erpojat, un čalis jau guļ beigts, es sāku specot kad sākat demot + jūs jau pirms tam atvācāt dafiga cilvēku, tas saucās ''apzogam'' ?

Link to comment
Share on other sites

Nu jūs ielikāt ss kur erpojat, un čalis jau guļ beigts, es sāku specot kad sākat demot + jūs jau pirms tam atvācāt dafiga cilvēku, tas saucās ''apzogam'' ?

Tad varbūt no sakuma uzzini situāciju, tu jau pievēri acis uz to, ka viņi bez pilnīga RP, sāka mūs šaut, ko mums bija jāmirst, mēs vismaz parādījām kaut kādu RP un nošāvām, šausmas ar jums! 

 

un paskaties uz laika intervāliem tu domā, ka mēs nošautu un tad prasītu kāp ārā ? 

Link to comment
Share on other sites

Vai tik kādam nav desiņas galvā?Hardwell,mes rpojaam pirms novacām un,manuprāt, tu kā admins,nederi!

Link to comment
Share on other sites

Tad varbūt no sakuma uzzini situāciju, tu jau pievēri acis uz to, ka viņi bez pilnīga RP, sāka mūs šaut, ko mums bija jāmirst, mēs vismaz parādījām kaut kādu RP un nošāvām, šausmas ar jums! 

Pag, pag :D Viņi sāka šaut? viņi reporta man rakstija ka BG dēmo, viņī bija parasti tāl brauceji un iedzīvotaji

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag :D Viņi sāka šaut? viņi reporta man rakstija ka BG dēmo, viņī bija parasti tāl brauceji un iedzīvotaji

Viņi pirmie izlēca no auto un mani gandrīz novāca,bet Andrew izglāba mani un tad mēs vinjus neitralizējām

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag :D Viņi sāka šaut? viņi reporta man rakstija ka BG dēmo, viņī bija parasti tāl brauceji un iedzīvotaji

Vecīt , tu āksties?  :DDDDDD

Es viņiem pateicu "Stāt, vai atklāšu uguni" viens no viņiem izkāpa ārā un sāka šaut , pēc 5 sekundēm ari šoferis izkāpj ārā un sāk mūs šaut, un nu jā, Administrators uz savu galvu izdomā kurš ir vainīgs un tad tik liek jailā, paldies, paldies, par jauko laiku serverī! 

Link to comment
Share on other sites

Vecīt , tu āksties?  :DDDDDD

Es viņiem pateicu "Stāt, vai atklāšu uguni" viens no viņiem izkāpa ārā un sāka šaut , pēc 5 sekundēm ari šoferis izkāpj ārā un sāk mūs šaut, un nu jā, Administrators uz savu galvu izdomā kurš ir vainīgs un tad tik liek jailā, paldies, paldies, par jauko laiku serverī! 

Ā pareizi aizmirsu, mēs tak admini sliktie, a jūs Dieva doti zelta enģēļi ja that true right? Es un visi pārējie administrātori jailo kad redz pārkāpumu, domā mes no zila gaisa jailojam? Es jailoju, jo redzēju ka jūs abi dēmojāt un viss, redzēju kā jūs ar m4 qs un tad rp, pēc tam sekoja dm

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ā pareizi aizmirsu, mēs tak admini sliktie, a jūs Dieva doti zelta enģēļi ja that true right? Es un visi pārējie administrātori jailo kad redz pārkāpumu, domā mes no zila gaisa jailojam? Es jailoju, jo redzēju ka jūs abi dēmojāt un viss, redzēju kā jūs ar m4 qs un tad rp, pēc tam sekoja dm

Tu neredzēji galveno draugs! Tu neredzēji to kā tie čalīši sāka mūs dmot un vēl tu neredzēji to kā, mēs visu darījām pa RP! 

Netaisos te veidot čatu, tavs lēmums bija tāds, kuram es nepiekrītu. GL! 

Link to comment
Share on other sites

Priecajaties ka nonācāt tikai cietumā nevis zem bana, par tālbraucēju DM, Sūdzība aplama, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...