• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Rocky_Mackenzie

2. Administrātora niks spēlē : Benjamin_Van_Leeuwen (LO*S)
3. Apraksts par situāciju : Izkikoja par AA, piekriitu , nosaucu sliktos vaardos , BET KAADA SAKARAA MANI IEMETA JAIL UZ 2000 SEKUNDEEM ? TAS , KA PA MANI SITA KKADS PIDAR*SS ES CIESHU NO TAA ? SKATATIES KO JAILOJAT , DAVAJ BL*E PIERAADIIJUMUS KAUT KAADUS PAR TO KA ES BIJU VAINIIGS. PROTAMS , IEMET JAIL JAU MANI NEVIS TO LO*U KURSH MANI SITA . + IZMAZGAJAT ACIS , MANI 2x NOGALINAAJA UN SKREEJU AR KAAJAAM UZ DOMI NO SLIMNIICAS UN BEIGAAS KAD MANI KKADS LOSIS SIT , IESEEDINA MANI UN BEIGAAS KKAADS PRETE*LIS IZBANO , NAJSS .

http://prntscr.com/96v8wv

 

MAN PAT IR SCREEN , MANI SITA 153 ID UN TO REDZEEJA ARMIJNIEKS ( JA NEMALDOS 36 ID ) UN NEKO NEDARIIJA , NAJSS !!! UN IESEEDINAAJA MANI PAR "CS" KAADA NAFIG SAKARAA ?

http://prntscr.com/96v983

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=urcqQC02YbY

Jebal ar tevi.... :D :D :D

BLE ES SKREEJU AR KAAJAAM 2x UZ DOMI , JO KKADI LOHI MANI NOVAAC , PEEC TAM IESEEDINA JAIL PAR NEPATIESU "CS" , PIE TAM PRICHOM CS ?!?!?! + VEEL UZLIEK BANU , VISPAAR IDEAALI ADMINI , PALDIES JUMS !

Edited by -KianMndz
Varēji to tur augstak paskaidrot, lieks posts, apbalvoju Tevi ar +1Wp//Kian
Link to comment
Share on other sites

BLE ES SKREEJU AR KAAJAAM 2x UZ DOMI , JO KKADI LOHI MANI NOVAAC , PEEC TAM IESEEDINA JAIL PAR NEPATIESU "CS" , PIE TAM PRICHOM CS ?!?!?! + VEEL UZLIEK BANU , VISPAAR IDEAALI ADMINI , PALDIES JUMS !

Da te spēlēt nav vērts kaut kādas sūda IG naudas/pabalstu dēļ. Te var tikai DB, DM, lai jautrāk paliek, nekas cits nelīdzēs. Adminus tu neizmainīsi. Kā saka - ko nav dievs devis, to ar biezpienu neazpildīs. Nav jēgas strīdēties ar degradētiem cilvēkiem. 

Edited by -KianMndz
Lieks posts, apbalvoju Tevi ar +1WP//Kian
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da te spēlēt nav vērts kaut kādas sūda IG naudas/pabalstu dēļ. Te var tikai DB, DM, lai jautrāk paliek, nekas cits nelīdzēs. Adminus tu neizmainīsi. Kā saka - ko nav dievs devis, to ar biezpienu neazpildīs. Nav jēgas strīdēties ar degradētiem cilvēkiem. 

taa jau arii ir , nekad jau neatdziis ka greizas rokas . atpakalj old school laikus , tagad saliidushi kkaadi smerdelji un teelo dievus . pie tam shajaas 3 dienaas , ko esmu pavadiijis serverii , esmu pamaniijis nereaali daudz adminu kljuudas vai kkadas vinju izdomaatas privileegijas . domaaju pat video uztaisiit par to visu , bet laikam jau nav jeegas , ja nav smadzenju , vinjas arii neviens neieliks . :D

Edited by -KianMndz
Lieks posts, apbalvoju Tevi ar +1Wp//Kian
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

tas nebija domaats tev , nevajag liist tur kur neprasa . admins kuram acis ir greizas nav pelniijis neko vairaak par taadiem vaardiem . nosaucu taa , jo kaa jau teicu iejailoja nevis to duraku , bet mani .

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...