• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Hitmanu,kas nezin,kas ir DM


Recommended Posts

Edwards Snow


Daniel Hitman


VLA čuvaks ar M4 skraida un izšauj lodi pa mana biedra mašīnu kad viņš pildījās,man uzreiz parādijās IC iemesls,liels iemesls,kā arī viņš ir mans ienaidnieks/pretinieks pēc IC,man nebija ne QS nekā un hits paņem ieliek cietumā par DM nezinot terimu .


http://prntscr.com/9jkquf


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Newarnot tekš :@

 

Man pilnīgi tas pats, bet ir tikai chatlog

[22:02:08] Administrators Daniel_Hitman (ID: 53) ielika jus cietuma uz 13200 sekundem. Iemesls: DM
 
[22:02:08] Administrators Daniel_Hitman ielika cietuma Kenny_Bear. Iemesls: DM
 
DM nozīmē ja nošāuj, es pat nepaspēju izšaut mani pabirdināja, to labi pat lkm redzēja Edwards .....
Link to comment
Share on other sites

 

Newarnot tekš :@

 

Man pilnīgi tas pats, bet ir tikai chatlog

[22:02:08] Administrators Daniel_Hitman (ID: 53) ielika jus cietuma uz 13200 sekundem. Iemesls: DM
 
[22:02:08] Administrators Daniel_Hitman ielika cietuma Kenny_Bear. Iemesls: DM
 
DM nozīmē ja nošāuj, es pat nepaspēju izšaut mani pabirdināja, to labi pat lkm redzēja Edwards .....

 

Jup,rekur ir liecinies kuru es nošāvu ka man bija IC iemesls un viņš pats nedēmoja viņu bez sakarā iemeta jailā.

p.s.-ko tu gribēji,Hits nezin terminu DM tādēļ iedžailoja mūs bezsakarā

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

aga, ko vel? mošk iemācieties Rpot un neraudāt par katru Jail taka zigys sataisa hujņas un arī atsēāž un neraud stunām ka nepaties u.t.t.

 

+ kenny tu nošāvi vienu pacanu pie slimnīcas

Link to comment
Share on other sites

Bet man dod unjail,jo man bija pamatīgs IC-In Charather iemesls.

p.s.- DM-Nogalināt spēlētāju bez pamatīga IC iemesla - viņš uzšāva pa mana drauga mahu un viņš ir mans pretinieks.

Link to comment
Share on other sites

aga, ko vel? mošk iemācieties Rpot un neraudāt par katru Jail taka zigys sataisa hujņas un arī atsēāž un neraud stunām ka nepaties u.t.t.

 

+ kenny tu nošāvi vienu pacanu pie slimnīcas

itkā man nebij iemesls, viņš ic dirsa augumā, protams jus jau nepārbaudat, kā pamanat ka lode lido ta /jail komanda uzreiz prāta, Edwardam bij ic iemesls tur 100%, bet nu es tpt jau unjail nopiku, par Edwarda jailu vēl var pastrīdēties.

Link to comment
Share on other sites

itkā man nebij iemesls, viņš ic dirsa augumā, protams jus jau nepārbaudat, kā pamanat ka lode lido ta /jail komanda uzreiz prāta, Edwardam bij ic iemesls tur 100%, bet nu es tpt jau unjail nopiku, par Edwarda jailu vēl var pastrīdēties.

Man ta gan ir jābūt unjail,tur bija naturāls IC iemesls.

p.s.-Hit padomā loģiski,Kenny VLA un Es GSG un mēs nesen bik dirsāmeis,bet viņš tik un tā ir godīgs un viņš apliecina pats,kaut esi viņu nošāvu,ka tu bija IC iemesls.

 

Hits - IC varbūt bija, a RP nebija. es redzēt to ko es redzēju

 

Tu kārtīgi galvu atsiti pret savu 3 lvl acc,vai ? Kāds nonrp ? Man nebija ne qs ne kā,ko tu te murgo,ar tevīm čista kkās netas notika šodien 

Link to comment
Share on other sites

labi paprasi lai unjail, es tagad vid uplodoju nevaru ieeit izlaist, ja pēc +-5min vel sedesi izlaidīšu. TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...