• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Paties itka nepaties bans.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Oskars_Kepsis

2. Administrātora niks spēlē : Matis_Frake
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Noteikti ka bija!
4. Apraksts par situāciju : Mes ar mazo brāli prikolā braukāj;amies un šaudijāmies no mašīnas, galvenais ka nevienu īpaši neša''sāvām, vienam tur kādu riepu otram varbut drusku trāpijām. Pēkšņi skatos bračkam bans & dienas, paskatos ka man conections pazuda, tad viss skaidrs. Domāju ka pa šaudīšanos liek tikai cietumu, bet nu labi, šodien tiku beidzot piereģistrēties un palasīju noteikumus, tagad viss skaidrs. Bet nu man tikai nepatik tas, kad es tiko sāku spēlēt par autobusa vadītāju un mans brālis arī, tad jau neviens Admins neredzēja, ka mums sašāva autobusus līdz beigām, bija jāiet tālu pakaļ nākamajam. Bieži sašāva riepas un vel daudzreiz izmeta no autiņa un aizbrauca. Ieteikums Adminiem: pieskatiet arī jaunos spēlētājus, viņiem visai viegli neiet.

Tāpat kā vakar serveri ienāk jauniņais prasa kur dabūt pasi, nokārtot tiesības? Neviens jau nekā nedzird, vienīgais mans brālis viņu visur izvadāja, gan pēc pases, gan tiesibas viņam palīdzēja dabūt, aizveda līdz autobusiem, iedeva vel sākumam naudu.

P.S.

Piedod par drāmu, vienkārši spēles īstenība.

Sveiki.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...