• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Pazuda sandking]


-Edijs

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri


 


 


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]


 


1. Apraksts par problēmu : Tātad šodien no rīta stāvēju Stacijā piebrauca klāt viens čalis niks bija Maikls_Mazurskis,iebrauca stacojā un teica ka pardod auto pa 1€ es pieskreju klat pateicu lai pabrauc kautkur klusaka vieta,un gribeju sarunat lai nepardod to auto vel jo mans draugs Tyler_Medison velas pirkt auto,Vinsh man spamoja  un es netisam acepptoju,Un tagad man vairs nav Sandkings.... Kalmār,PoFo apakšā būs scrēni kad man ir bijis Sandkings,un vel otrajā scrēnā būs redzams ka vins man divreiz meiginajis man pardot un es acceptejis netisam,karo4e,Kalmār vai PoFo lūdzu varat atgriest man to SandKing ?  nu ja jums liekas ka es meloju apskataties DB manu vēsturi es sandkingu nevienam neesmu pārdevis ....


 


3. Pierādījumi par problēmu : 


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=jfmp68jya1zo3tqe3lp.png


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=mwxkmw86odxyaq2zzhs.png


otrajā scrēnā.čatā ir redzams ka es esmu rakstijis ka nēe,jo man bija Sands!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Saku uzreiz, admini i Kovo neko neatdos, tava vaina, ja vēlies back, sazinies ar Arthur Mayer IG, būs ļoti laipns un atdos :wub:

Edited by -JakobMndz
Lieks posts, saņem +1wp.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Kur iespēja ,ka nepārdevi Sandu un pēctam nenopirki to sūdu un tagad ķip gribi back lai apistu.

Edited by -JakobMndz
Lieks posts, saņem +1wp.
Link to comment
Share on other sites

Kur iespēja ,ka nepārdevi Sandu un pēctam nenopirki to sūdu un tagad ķip gribi back lai apistu.

es tev neludzu te komentet,sakuma izlasi ko es esmu rakstijies topika nevis ka tik te iepotot..

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pardodu sandu 5m. 

Edited by -JakobMndz
Tas, ka esi leģenda, nenozīmē, ka vari postot kur vēlies, saņem +1wp par lieku postu.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pardodu sandu 5m. 

Saku uzreiz, admini i Kovo neko neatdos, tava vaina, ja vēlies back, sazinies ar Arthur Mayer IG, būs ļoti laipns un atdos :wub:

 

čau puikas. :wub:

Edited by -JakobMndz
Lieks posts, par to saņem +1wp.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...