• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par {Tony_Taison}


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Davis_Ozolnieks

2. Administrātora niks spēlē :Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu:

http://www.bildites.lv/images/5xgjutnjq9nzwa0ocokf.bmp

 

 

 

http://www.bildites.lv/images/xorg98hkyruvn40xcm.bmp

 

4. Apraksts par situaciju:1Labvakar gribeju jums pateikt ka mans skins bija nomainits  vakardienas hakeru del.

2 un tad mani saka kikot par to ka man ir skinbug ,pectam man Tony_Taison lika nomainit skinu ,es piekritu bet kad es taisijos mainit skinu man nokrasoja speli.3Tad es atkal gaju ieksa spele un gribeju atkal iet meiginat  nomainit skinu, bet man paradas ka Tony_Taison uzlika jums banu uz 20 dienam iemesls:skinbug//Logof 4.Ceru ka jus busat saprotosi un adbanosat mani Paldies par sapratni!!

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus Warn!!

Edited by davis-ozolnieks
Link to comment
Share on other sites

Tev frukts uzlika cj skinu,tu atteicies mainit skinu,kat teicu maini ski pateici:ok iegāji mainiti skinu un tad izlagojies.Ienaci serveri pec 10.min. Uzliku banu,jo man nav jaskraida pakaļ kā mazam bērnam,ja nevēlējies pa labu,tad izdarijam pa slikto.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ka tu nesaproti kad es iegaju mainit skin ,biju jau izvelejies skin un kad acepteju skin man chrash. Un tev jau  paradas ka es esmu izgajis no servera nejau tev paradisies ka man chashoja.

Link to comment
Share on other sites

Vispar tas nav godigi kautkadi hakeri uzliek man tadu skin un man jaizcies sods !! Vispar baigi krutais serveris bano par to ko izdara kautkadi hakeri.

Edited by -KianMndz
Ļoti daudzi posti pēc kārtas, apbalvoju Tevi ar +5Wp//Kian
Link to comment
Share on other sites

Man apnika, ka šas skrien uz manu korpusu un klauvējas pie durvīm un jautā, ko darīt.u.c .u.t.t

 

Piemēram: Lietojot darbības  /q ,/quit , Esc -> exit , Alt+F4 ,Ctrl+Alt+Delte  , RR PC, Parādīsies has left the server jeb logoff
Tony_Taison vispār pielietojot jeb kuru komandu no piemērā tev rādīsies logoff!

 

Zinot no pieredzes , šķirstot ātri skinus, ko izvēlēties nokrašo

Un viņam vel uz banku bija jādodas, lai ieliktu naudu un pēc tam nopirktu skinu!
Domāju, ka tu viņu tad ar nobanoji kad viņš devās uz banku!

 

Tony_Taison, lūdzu sarunājiet laiku kad varat unbanot un nomainīt skinu...

Ja frukts bija admins ,tad  tu ar vari uzlikt statisko skinu, nevis dinamisko!

 

---------------------Edit line--------------------------------------------------------------------

Servera administratora noteikumi
1. Pierādijumi jāņem par visiem baniem.
 
Gaidam pierādijumus!
Edited by Limar_Peterson
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...