• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [ Ķirpicis ]


Recommended Posts

Nekas netika saspamots, man vienkarsi nepatik tavi posti, lasu postus - tas nepatik bultina uz leju, nakosais patik butlina uz augsu. tagadejais topiks piemeram karteja sudziba par mani, man nepatik. dislike. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas netika saspamots, man vienkarsi nepatik tavi posti, lasu postus - tas nepatik bultina uz leju, nakosais patik butlina uz augsu. tagadejais topiks piemeram karteja sudziba par mani, man nepatik. dislike. 

ā, nu sanāk, tev mans posts neviens nepatik, nu tad sēdēsi uz suspa deļ pidarisma, veiksmi .

Vienīgā leģenda kuru var cienīt ir Riffa un Zaļais, kā arī Jims, admini aizgāja ar godu .

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ā, nu sanāk, tev mans posts neviens nepatik, nu tad sēdēsi uz suspa deļ pidarisma, veiksmi .

Vienīgā leģenda kuru var cienīt ir Riffa un Zaļais, kā arī Jims, admini aizgāja ar godu .

es tev 1reiz uzpiedu laik man liekas. Prieks kam tad mums tada opcija ir domata? Beidz raudat un beidz man piepisties, tadejadi ari tu to visu panac - negativu atieksimi un vispareju kopejo skatu ka tadu uz tevi. Tiec pari tam cik liels lunis/tirlins tu esi un ej spele speli, nevis liec entas sudzibas par mani. adminiem ir istas sudzibas jaizskata nevis kkadas tavas mazas raudasanas jalasa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...