• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Tony_Taison


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Calvin_Fikss

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xaprb7rs4omusf3bjgdy.png
4. Apraksts par situāciju : Man atri jaiziet uz isu bridi - Gaju taisit est! Es 1lvl vecitis, autobusa soferis! Nolieku autobusu aiz spawn un sezu, aizgaju taisit est! Atnaku atpakal, skatos, neatrodos tur, kur atrados pirms tam! Apskatos, ielikts uz 7200! PAR KO??? Par to ka autobusa sedeju? Vienkarsi ko? Tagad man reali 2H, jasez cietuma par neko! 

 
Link to comment
Share on other sites

Nu normāli novietoju savu autobusu uz perona.


RL arī redzam,ka autobusa šoferis ejot prom no maiņas autobusu atstāj uz perona.


Ļoti loģiska situācija.,


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nu normāli novietoju savu autobusu uz perona.

RL arī redzam,ka autobusa šoferis ejot prom no maiņas autobusu atstāj uz perona.

Ļoti loģiska situācija.,

 

Nopietni? Par to uzreiz 7200?? Un RL ir redzeti tadi gadijumi! It seviski mazas pilsetas! Un es nemaz negaju nost no mainas! Labi ja uz 1-2 min aizgaju!!

Link to comment
Share on other sites

Nopietni? Par to uzreiz 7200?? Un RL ir redzeti tadi gadijumi! It seviski mazas pilsetas! Un es nemaz negaju nost no mainas! Labi ja uz 1-2 min aizgaju!!

OMG,kur tu dzīvo,ka šādu dabas skatu ieraudzīji?

Uz perona cilvēki staigā,ne viss braukā ar mašīnām. :D

Link to comment
Share on other sites

 

OMG,kur tu dzīvo,ka šādu dabas skatu ieraudzīji?

Uz perona cilvēki staigā,ne viss braukā ar mašīnām. :D

 

BET PAR TO 7200?? Nopietni? Man tagad 2h par to jasez? Rl, tev par to ari cietuma jasez? Smiekligi!

Link to comment
Share on other sites

BET PAR TO 7200?? Nopietni? Man tagad 2h par to jasez? Rl, tev par to ari cietuma jasez? Smiekligi!

RL cilvēki tādas lietas nedara,ja to vell nesaprati.

Link to comment
Share on other sites

 

RL cilvēki tādas lietas nedara,ja to vell nesaprati.

 

Bet ne jau par to 7200 sek! Tu nopietni? Varbut vel banu butu uzlicis? Tad mosk butu pietiekami liels sods! Lai so izskata kads normals admins, nevis tu! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...