• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Divi profili, kurus būtu pareizi dzēst.


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : Skaņa


2. Apsūdzētā Niks Forumā : Maiks Pasaule 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Čuvaks krāj postus, plus šim visur spiež like. Viens posts vispār - ''ir ok'' un šim 8 rep. punkti. Par ko bļeģ?


4. Pierādījumi : Da paskataties viņa saturu


 


1. Tavs Niks Forumā : Skaņa 


2. Apsūdzētā Niks Forumā : Haskijs 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tam cincim arī visi like spiež. Zajobs, ka cilvēki nevar kaut virtuālu, bet tomēr reputāciju pakrāt normāli, jo vot kaut kādai pipelei spiež par neko.


4. Pierādījumi : Paskataties reputācijas saturu. 


  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari raudāt

Pasties uz savu postu,pirms posto tur izlasi noteikumus,jābūt 10vādiem ,tev tur ir divi,un tu tam čalim vēl dir* ka viņš ir ierakstijis ''Ir ok''

http://prntscr.com/a443ni

Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari raudāt

Pasties uz savu postu,pirms posto tur izlasi noteikumus,jābūt 10vādiem ,tev tur ir divi,un tu tam čalim vēl dir* ka viņš ir ierakstijis ''Ir ok''

http://prntscr.com/a443ni

Man bija mērķis - iegūt čatu. Man jau tā veco skolu nedod, vismaz komunicēt gribu ar citiem. Baigi bieži šito no manis var ievērot? Nē. Pašam nepatīk auzas rakstīt, prosta līdz čatam bija jātiek fiksāk. A ko šis? Šim pie 2 štukām postu, šis turpina mēslu rakstīt. 1-50 posti vēl ir normāli, ja grib ko sasniegt ar postiem, bet savādāk - nē. 

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak lai palielina savu i peni, tas nav aizliegts, skaudība vecīt, skauž.



E: Fritos bija uzstaisijis noteikumu kur ir teikts, ka modi nedrīkst bezsakarā spiest citiem like, kāds no modiem izdzēsa to. :D Jakobs u.t kas tur sev spaidija like 

Edited by Edward's
Lieks posts // Edwards
Link to comment
Share on other sites

Jau uzkūdīji savus kucēnus, haskij? Baigais malacis. Tā reputācija tev ir virtuāla, tāpat netā visi ir tikai lietotāji, nevis kkādi lielie veči. Vispār derētu to herņu dzēst, jo bļe kkādam cincim ne par ko spiež reputāciju sīki dirsā līdēji. 

Link to comment
Share on other sites

ko tu vispar prijibalsj pie tajiem like?! :D nav vienalga?

Ja būtu, es neko nerakstītu. Zajobs, ka leģendas no vietām izbīda kaut kādi pidari, kuri zog profilus, kā tu, dirsēj, kurš acp appisa pa riktīgo. 

Link to comment
Share on other sites

ko tu te ble vispar muldi,a?

Edited by Edward's
Pašam nav kauns ar negodīgi sakrātu reputāciju sēdēt ? ;/
Link to comment
Share on other sites

ko tu te ble vispar muldi,a?

Da bļe, tu jau tā izkrāpi šito profilu, ko tu vēl nīdi, ***? Saki paldies, ka tevi te vispār tur. Pats sačinī feikus, man vēl draud ar banu. Davai, bano, varon.

Link to comment
Share on other sites

Blag, kadu profilu? Ko tu te pisies vispar ?! Neesmu neko izkrapis.

Nēēēēēēēēēēēēēēēēēēē, nemaz. 48. profils, tikai niki kaut kā sāka parādīties 2015. gadā. Dīvaini, ne? 

Link to comment
Share on other sites

Blag, shitais mans vecais profils, ieprieksh lietoju citu profilu. Shitais profils bija pats pirmais ar ko registrejos, tapec ari ir no 15 gada, jo noskaidroju epastu un uzzinaju pw, velak. tev ble pis urod jebanais, zjebal te pist mozgu, neka nezin, tiikai dirsh... Kjip visu zin, isteniba neka tu nezini ble, pirms ko dirs, noskaidro!

Link to comment
Share on other sites

Pats kjipa baigi godigais, tikai nezinu , kapec visulaiku ir bans foruma. Apdirsh visus utt, tak ble atpisies vienreiz, tad pisas pie viena, tad pie otra. Nekas nav zagts, un viss ***.

Edited by -KianMndz
Dubultposts|+1Wp|Kians
Link to comment
Share on other sites

Raudi, raudi, pimpdeguni. 

Edited by -KianMndz
Biedru apvainošana|+3Wp|Kian
Link to comment
Share on other sites

Esmu baigi ieverojis, ka tev patiik citiem mozgu pist? Es tev saku, ja tev kaut kas nepatik, tad pisies prom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...