• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Rickie


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mack Lopez

2. Administrātora niks spēlē : Rickie Cardinelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/a5spzt
4. Apraksts par situāciju : Karoc, sedeju AFK, skatijos vidiks YT, domaju a.., mani tac tagad izkikos par Gul, vai kko tam lidzigu, ieeju spele un man jails , KAS? Nebiju spele un jails par PG, ka to saprast vnk??!?!?!?! 

 

P.s : Paskataties laiku, es tur atzimeju , es 54 izgaju afk un iegaju 06 bck, un paradas ka jails, wtf ? Rickie ka tu to paskaidrosi ? :D

Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko nesaprotu. Es vēl atceros, kā es tevi jailoju, ka uz kvadra sēdēji un uzrakstīji šito rp. Tas ir PG, ka uz kvadra tas nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko nesaprotu. Es vēl atceros, kā es tevi jailoju, ka uz kvadra sēdēji un uzrakstīji šito rp. Tas ir PG, ka uz kvadra tas nav iespējams.

cho? ... ko uz kvadra rakstiju ? :D + pasties cikos tu mani iejailoji, wtf... ?!?! :D

 

E: Un man liekas ka es ar pheonix braucu, bet nez..., vai ari hooda saudijos, bet kada tam nozime vsp ir ?

 

Edited by MatT's
Link to comment
Share on other sites

Vai nu bugs, vai nu paint skils. Citu izskaidrojumu neredzu, jo es tiešām atceros, ka afk tu nebiji.

pasties laiku, es afk izgaju 54, atgriezos 06, un del ta ka tu mani jaila iemeti, mani izkikoja, jo biju AFK , jo ta ir, ja esi AFK un tevi iemet jaila, tevi izkiko - Server closed the connection.

 

 

TC, kamer no jums sagaidis atbildi, 3 gadi paies, jau sen nosedejis esmu ... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...