• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sūdzība par administratoru Ricke_Cardinlli


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Ricke_Cardinelli]

 

1. Tavs niks spēlē :Mike_Washington

2. Administrātora niks spēlē :Ricke_Cardinelli
3. Pierādījumi par pārk :gz9u220csk3zi7lneq.png
4. Apraksts par situāciju :Braucu strādāt par tālbraucēju,ietriecos stābā noerpju un mani iemet jaila par PG ! Normali vsipār par? Par to kad es nezuvilku drošības josu,pār dādu atvainojos hujņu piepisties jails 9000k sec.

Es uzskatu kad tas nav pareizi likt jaila dēļ tāda sīkuma. Pietam kad es vēl noerpoju!

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tu neuzvilki drošības jostu, kā tad tā var nostrādāt? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 12
Link to comment
Share on other sites

Bet tu neuzvilki drošības jostu, kā tad tā var nostrādāt? :D

es nevaru *** citus par tādiem sīkumiem neliek jailla tikai mani. Tikai mani tie admini viss laik pase tas zb jau sāk besīt ! :@

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tevi vienīgo neliek? Es pāri pa 100 cilvēkus esmu pēdējās dienās par šito jailojis. Visi nīd, ne tikai tu.

Pats saprati sodu. Neuzvilki drošības jostu, bet uzrakstīji, ka tā nostrādā.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tevi vienīgo neliek? Es pāri pa 100 cilvēkus esmu pēdējās dienās par šito jailojis. Visi nīd, ne tikai tu.

Pats saprati sodu. Neuzvilki drošības jostu, bet uzrakstīji, ka tā nostrādā.

Es nesaprotu ! Komanda tāda ir serverī kad uzlikt jostu nav ! Kas man pašam jaraksta kad /try meģīnāja ar labās rokas kustību uzlikt drošības jostu (Veiksmīgi). Šītā man vislau laika jaraksta ja ? 

Tak mož ejat ***** ?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lūk, šī ir attieksme pret roleplay. Un pēc tam paši nīdat, ka roleplay nav. Sāciet erpot un tad nebūs lieku jautājumu un nīdēšanas.

Ps. Drošības jostu var uzvilkt vienkārši ar dažām /me un /do komandām. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu ! Komanda tāda ir serverī kad uzlikt jostu nav ! Kas man pašam jaraksta kad /try meģīnāja ar labās rokas kustību uzlikt drošības jostu (Veiksmīgi). Šītā man vislau laika jaraksta ja ? 

Tak mož ejat ***** ?

Mūsu komūnu dēvē par roleplay serveri, līdz ar to serverī RP ir jāievēro un, protams, pilnīgi loģiski, ka drošības josta nevar nostrādāt, kamēr to neuzvelc, respektīvi, lai to uzvilktu ir jāraksta ar /me un /do komandām, manuprat, sūdzība aplama! 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...