• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ricke_Cardinelli


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Bent_Moreti

2. Administrātora niks spēlē :Ricke_Cardinelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zswourd2ouxn8ftnp851.png
4. Apraksts par situāciju : Mēs ar draugu braukājām pa LS. Es aizeju taisīt maizītes, atnāku atpakaļ pie pc, skatos mani pēkšņi iemet jailā par CS! Es tāds wtf? Prasu draugam kas notika, šis saka ka pilsētu tik driftojis. (Viņš arī cietumu dabūja) Es vienkārši nesaprotu ko es izdarīju, ka mani jailā iemet!

Link to comment
Share on other sites

Tur jau vairāk uz nonrp vilka, bet nu... jailoju par to, ka stabu nonesāt pie domes un lspd. Vēl pat mašīna noraustījās no trieciena un tā. Tavs draugs bez nekādām emocijām un sekām brauca tālāk, tikmēr tev bija tas pats. Ja tu par attaisnojumu no jail uzskati maizīšu taisīšanu, tad tas nederēs. Lai ietu afk un nespēlētu, tam ir domāts ''esc'', kur tu izej afk. uun atkal, ja ir attaisnojums šim ''Mani izkikotu kamēr viņš brauc'', tad viens variants ir, lai nebrauc vispār, bet otrs - tu izkāp un viņš brauc tālāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad varēji jailot par non rp! Ka jau teicu, ja izietu afk, tad mani kikotu!
Tad neukādas jēgas vai tu paliec ar ieslēgtu spēli vai ask. Jo simt punkt, ka pats arī uz 2 minejot no datora neizslēdz afk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...