• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Rickie_Cardienelli]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Kate_Kirpicha

2. Administrātora niks spēlē :Rickie_Cardienelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : bildīte stāvu zemāk ! 
4. Apraksts par situāciju : Braucam ar draugu iegādāties māju un pēkšņi iemet jaill un izdoma savus noteikumus ka ir jarpo ! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nostrādāja drošības josta, bet nenovilka izkāpjot no auto... klasika.

Nebiju es iskapusi ! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nostrādāja drošības josta, bet nenovilka izkāpjot no auto... klasika.

Nu, uzreiz jau neizleca, laiks ar pagāja un kopš kuriem laikiem ir jādrukā, ka novelc jostu? Pirmā dzirdēšana par tādu joku ir un redzējis ar neesmu, ka kaut viens cilvēks to darītu. Nezinu kas tie par brīnumiem. Drīz vēl būs jādrukā, ka spiež gāzes pedāli utt ar? 

Link to comment
Share on other sites

Nu, uzreiz jau neizleca, laiks ar pagāja un kopš kuriem laikiem ir jādrukā, ka novelc jostu? Pirmā dzirdēšana par tādu joku ir un redzējis ar neesmu, ka kaut viens cilvēks to darītu. 

Tas jau ir aktuāli 4 mēnešus. :D Tikai vēl aiz projām neviens neerpo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir aktuāli 4 mēnešus. :D Tikai vēl aiz projām neviens neerpo.

Parādi kur tas ir, ja nav grūti. Pieņemsim, ka tas tiešām ir tik ilgi aktuāli utt (ko gan es apšaubu, bet joka pēc pieņemsim) Tu ņem visus kas tā dara cietumā iemet? Pluss vēl uz 9000 sekundēm? Kaut kā nav manīts. Dēļ kaut kādas mistiskas siksnas nenovilkšanas, par ko atklāti sakot ir pirmā dzirdēšana un nekād nav tāds brīnums manīts, kā jau izteicos iemest cietumā? Erpot ta erpo, bet cik tālu? Gāzes pedāļa piespiešanu, atlaišanu utt ar vajag erpot? No tava teiktā to var izsecināt vismaz. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parādi kur tas ir, ja nav grūti. Pieņemsim, ka tas tiešām ir tik ilgi aktuāli utt (ko gan es apšaubu, bet joka pēc pieņemsim) Tu ņem visus kas tā dara cietumā iemet? Pluss vēl uz 9000 sekundēm? Kaut kā nav manīts. 

Tev neliekas, ka tas ir pašsaprotami? 

Iedomājies. Tu piesprādzējies. Tu neatsprādzējies, kā tu izkāpsi? Bet nu lūk, lai gan neatsprādzējās, izkāpa, lūk tas ir PG!

Link to comment
Share on other sites

Tev neliekas, ka tas ir pašsaprotami? 

Iedomājies. Tu piesprādzējies. Tu neatsprādzējies, kā tu izkāpsi? Bet nu lūk, lai gan neatsprādzējās, izkāpa, lūk tas ir PG!

Pagaidi, pagaidi. Tu tikko paziņoji, ka tas esot aktuāli jau 4 mēnešus, tik neviens neerpo, palūdzu Tev parādīt kur tas ir minēts, neredzu to no tavas puses. Kā arī uz jautājumu neatbildēji, bet tā vietā atbildi ar pret jautājumu. 

 

Kas ir pašsaprotams un kas nav, tas atkarīgs laikam no cilvēka. Manuprāt ir lieki prasīt no cilvēkiem atsprādzēt kaut kādu drošības jostu, tad jau tik pat labi varam erpot, ka spiežam gāzes pedāli utt, neliekas nedaudz par daudz jau? Kā arī, personīgi neredzu, ka baigi tiktu erpots tas, ka to jostu vispār piesprādzē, ja godīgi nevaru atsaukt atmiņā nevienu gadījumu, kad esmu to redzējis un atmiņa man ir ļoti laba. Bet hej, labi, pieņemsim, ka tas ir pārkāpums, vismaz no tava teiktā es saprotu, ka Tu pie tā turies roku uz sirds liekot utt. Speciāli priekš Tevis:

 

10. PowerGaming serverī.
   PowerGaming serverī ir aizliegts, jo viņā iekļaujās daudz neiespējamu lietu veikšana un dažreiz palīdz grūtās situācijās. PowerGaming ir daudz nozares un veidi kā un ko to dara. Ja jūs izveidojat PowerGaming uz ceļa vai kāda vietā apgāžot savu transportlīzekli jūs drīkstat izkāpt no tā un paiet malā, ja viņš ir uz jumta viņš var uzsprāgt, tāpēc arī ir dota atļauja izkāpt un paiet malā lai var turpināt RPot avarijas situāciju.
 
PowerGaming ir atļauts ja jūs:
Apgāžat transportlīdzekli
Ja administrātors pamana kā jūs veicat PowerGaming viņš ir tiesīgs jūs sodīt ar :
Cietumsodu uz neilgu laiciņu
Kikot no servera (Atkarīgi no parkāpuma nopietnības)
 
Pievērs uzmanību pēdējai sadaļai tieši. Cietumsods uz neilgu laiciņu vai kick no servera (atkarīgs no pārkāpuma nopietnības). Pieņemsim, ka pēc tavas loģikas "pārkāpums" tiešām bija. Vai 9000 sekundes ir neliels laiciņš? Man vismaz tā neliekas, it īpaši par ko tādu. Vai "pārkāpums" bija tik ļoti, ļoti smags? Kā jau izteicos, pat ja tas tiešām bija "pārkāpums", par to ielikt jailā un vēl uz 9000 sekundēm?  Jēzus, tad jau kādam, kas laiž ar busu vai fūri pa dzelzceļa sliedēm, jo tā ātrāk sanāk vispār vajadzētu nezinu ko likt, vai ne? Te var simts un vienu piemēru minēt vēl. Nu Tu dod. 
Link to comment
Share on other sites

 

Pagaidi, pagaidi. Tu tikko paziņoji, ka tas esot aktuāli jau 4 mēnešus, tik neviens neerpo, palūdzu Tev parādīt kur tas ir minēts, neredzu to no tavas puses. Kā arī uz jautājumu neatbildēji, bet tā vietā atbildi ar pret jautājumu. 

 

Kas ir pašsaprotams un kas nav, tas atkarīgs laikam no cilvēka. Manuprāt ir lieki prasīt no cilvēkiem atsprādzēt kaut kādu drošības jostu, tad jau tik pat labi varam erpot, ka spiežam gāzes pedāli utt, neliekas nedaudz par daudz jau? Kā arī, personīgi neredzu, ka baigi tiktu erpots tas, ka to jostu vispār piesprādzē, ja godīgi nevaru atsaukt atmiņā nevienu gadījumu, kad esmu to redzējis un atmiņa man ir ļoti laba. Bet hej, labi, pieņemsim, ka tas ir pārkāpums, vismaz no tava teiktā es saprotu, ka Tu pie tā turies roku uz sirds liekot utt. Speciāli priekš Tevis:

 

10. PowerGaming serverī.
   PowerGaming serverī ir aizliegts, jo viņā iekļaujās daudz neiespējamu lietu veikšana un dažreiz palīdz grūtās situācijās. PowerGaming ir daudz nozares un veidi kā un ko to dara. Ja jūs izveidojat PowerGaming uz ceļa vai kāda vietā apgāžot savu transportlīzekli jūs drīkstat izkāpt no tā un paiet malā, ja viņš ir uz jumta viņš var uzsprāgt, tāpēc arī ir dota atļauja izkāpt un paiet malā lai var turpināt RPot avarijas situāciju.
 
PowerGaming ir atļauts ja jūs:
Apgāžat transportlīdzekli
Ja administrātors pamana kā jūs veicat PowerGaming viņš ir tiesīgs jūs sodīt ar :
Cietumsodu uz neilgu laiciņu
Kikot no servera (Atkarīgi no parkāpuma nopietnības)
 
Pievērs uzmanību pēdējai sadaļai tieši. Cietumsods uz neilgu laiciņu vai kick no servera (atkarīgs no pārkāpuma nopietnības). Pieņemsim, ka pēc tavas loģikas pārkāpums tiešām bija. Vai 9000 sekundes ir neliels laiciņš? Man vismaz tā neliekas. Vai "pārkāpums" bija tik ļoti, ļoti smags? Kā jau izteicos, pat ja tas tiešām bija "pārkāpums", par to ielikt jailā un vēl uz 9000 sekundēm?  Jēzus, tad jau kādam, kas laiž ar busu vai fūri pa dzelzceļa sliedēm, jo tā ātrāk sanāk vispār vajadzētu nezinu ko likt, vai ne? Te var simts un vienu piemēru minēt vēl. Nu Tu dod. 

 

Sajaucu - 3. http://www.samp.lv/index.php?/topic/72101-s%C5%ABdz%C4%ABba-par-ricke/

Meitene uztaisīja PG - nostrādā drošības josta, bet nenovelk. Skaidrs? Skaidrs. Besī, ka spēlētāji sāk izsmiet un izsakās - varbūt sākt ar rp elpot? varbūt man staigāt ar rp? varbūt erpot kā es braucu? 

Tā nav jādara! Aizdomājies tālāk un sapratīsi, ka roleplay nav tikai komandas un vsjo. Pieej tai lietai dziļāk un padomā, vai tā dzīvē notiks un ir iespējams, vai nav?

Sods par lielu nav, es par 150 minūtēm nevienu mazāk nesodu. Tas tā, lai saprot. Liksi ar mazu sodu, tad nepieleks un visu laiku darīs. Uzšausi kārtīgi un tad varbūt pieleks, bet bieži vien arī tas neko nedod. Nezinu ko ar jums darīt....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad esi izdomājis to pats, tā jau man likās, precīzāk es to zināju. Sāksim ar to, ka fakts, ka Tu to esi izdomājis nebūt to nepadara par aktuālu. Tas nekur oficiāli minēts nav. Skan apmēram tāpat, kā šāda situācija: Pēterītis ir dusmīgs uz Kārli, Pēteris nopērk krāsu baloniņu un uz sienas uzpūš tekstu: "Kārlim patīk zēni." Vai tas automātiski padara aktuālu to, ka Kārlim patīk zēni? Nē.

 

Jā, "uztaisīja" PG pēc taviem ieskatiem, jo nenovilka kaut kādu mistisku siksnu par ko godīgi sakot, līdz šim neko nebiju dzirdējis un kas nav iekļauts nekur oficiāli, jo pats esi to radījis. Jasna. Kā arī nav redzēts, ka cilvēki to tiešām darītu. Ja tā padomā, šodien pat redzēju, kā pāris keksi izdara to pašu admina acu priekšā un mierīgi izkāpa ārā no mašīnas. Nē, tagad izrādās, ka tas ir sodāms "pārkāpums", vismaz tā uz to raugies Tu. Par muļķīgām lietām un prasībām parasti pasmejas un izsakās, tā tas arī reālajā dzīvē notiek, šoks vai ne? Ja nespēj saprast, paskaidrošu tev, varbūt nevajag pieprasīt tiešām smieklīgas un aplamas lietas un tad arī neviens nesmietos? To pašu jostas novilkšanu var iemest tajā pat sarakstā ar lietām kuras tikko uzskaitīji Tu pats. Es aizdomājos un paldies, roleplay definīciju man nevajag. Es piegāju tā dziļāk tam visam. Bet mašīna taču nekustēsies arī uz priekšu, kamēr neuzspiedīsi uz to gāzes pedāli un neapstāsies, kamēr neuzmauksi pa bremzēm. Dzīvē tā nenotiek. Tavi paša vārda, es to neizdomāju. Vēl viens piemērs, iet biezais pa ielu un viņam no kabatas izkrīt maks, to redz bezpajumtnieks, kas visu dienu neko nav ēdis. Vai tavuprāt, tas nabags tagad skries un atdos to maku tam biezajam, jeb paņems viņu sev? Gandrīz visos gadījumos viņš to maku pievāks sev. Es vēl un vēl varētu Tev tādas situācijas uzrakstīt. 

 

Ja Tu tiešām par tādu, es to pat nevaru nosaukt īsti par pārkāpumu met cilvēku uz 150min cietumā iekšā, tad iesaku nedaudz apdomāties Tev pašam. Tas tāds

draudzīgs padoms. Varbūt tā vietā, lai uzreiz ņemtu un izdarītos, kā tagad būtu varējis pabrīdināt, izkikot? Pašam ar vajag piedomāt nedaudz, kā jau Tev teicu. Ko darīt? Padomāt, par attieksmi, par prasībām, varbūt, ka tomēr ir lietas, kas pa lielam ir visai aplamas un smieklīgas, piemēram, šī te. Tā vietā, būtu kādu tiešām noteikumu pārkāpēju iemetis cietumā, jeb vēl ko izdarījis. 

Link to comment
Share on other sites

Vai tas automātiski padara aktuālu to, ka Kārlim patīk zēni? Nē.  Ja paies 3 mēneši, tad jau varbūt, ka aktuāli paliks, protams, ja nedzēsīs nost.

:DDDDDDDD

Pēc šī visa izlasītā, es tikko sapratu, ka tu vēlies, lai atļauju tev brīvi pārkāpt PG serverī? Es jailoju par PG, kas ir tīrs PG, vai ne? Šis nav mans pašizdomāts likums, tas, ka administratori šo visu laiku tevi nesoda par to, nenozīmē, ka tāds likums nepastāv. Es neesmu to izdomājis, vienkārši sodu tīri pēc viņa un lūk, ja aizdomājas dziļāk par PG, tad arī spēlētājiem rodas jautājumi. Iepriekš tā nebija, vai ne? Nē, vecīt PG ir neiespējamu darbību veikšana, nu lūk. Viņa to izdarīja. To neizdomāju es. ;)

varbūt nevajag pieprasīt tiešām smieklīgas un aplamas lietas un tad arī neviens nesmietos?  Aplamas? Smieklīgas? Neko aplamu un smieklīgu nesaskatu, tu gan jau, ka pašlaik arī nē, jo esmu tev paskaidrojis par ko ir jails un tas nav aplams un smieklīgs, tikai nesaprotams un jums negribama darbība.

Bet mašīna taču nekustēsies arī uz priekšu, kamēr neuzspiedīsi uz to gāzes pedāli un neapstāsies, kamēr neuzmauksi pa bremzēm. Mans piemērs? Es to saku? Neredzu, kur es esmu kaut ko tādu teicis, bet tik un tā, šis ir pareizi, kā tad tu uzsāksi braukt un apstāsies, ja ne bez gāzes pedāļa un bremžu palīdzības.

 iet biezais pa ielu un viņam no kabatas izkrīt maks, to redz bezpajumtnieks, kas visu dienu neko nav ēdis. Vai tavuprāt, tas nabags tagad skries un atdos to maku tam biezajam, jeb paņems viņu sev? Gandrīz visos gadījumos viņš to maku pievāks sev.  Kāda jēga no šī, to es tiešām nesaprotu...

 būtu varējis pabrīdināt, izkikot?  Spriežot pēc tā, ka to daru 3 mēnešus, tad nelikās, ka tas ir nepieciešams, jo esmu jailojis ļoti daudz cilvēkus par šo.

Link to comment
Share on other sites

No tava teiktā sanāk, ka ja Pēterītis to ir uzrakstījis uz sienas, tad automātiski visi to pieņems par taisnību, jo tā rakstīja Pēterītis? Tā tās lietas dzīvē nenotiek. Tas ir tikai Pēterīša viedoklis. 

Nepareizi esi izpratis gan to visu. Par PG runājot, ir tomēr robežai ar jābūt kāda, pašam tā neliekasi? Savādāk, kā jau teicu, vajag arī erpot, ka uzliec kāju uz pedēļa, kā nospied viņu ar, ne? Tā mašīna taču nekustēsies uz priekšu savādāk! Tātad visi, kas tā nedara pārkāpj PG! Ja reiz pa nopietno, tad pa nopietno, nav ko smērēties. :D Tieši tā, un tā mašīna ar uz priekšu neies, kamēr netiks tas pedālis uzspiests. Liekulīgi savādāk sanāk, ka par kaut kādu siksnas nenovilkšanu iemet cietumā, bet redz mašīnas bez pedāļu nospiešanas gan sāks kustību vai apstāsies. Dzīvē tas taču nebūs iespējams, līdz ar to, tas pēc definīcijas ir PG. 

Ļoti žēl, ka nespēj saskatīt pats šeit to, kas padara to smieklīgu un aplamu, iesaku vēlreiz visu izlasīt un padomāt nedaudz. Pareizi, neviens taču neko nesaprot, Tu esi tas visu zinošais, visu saprotošais. Apmēram tā, vismaz no tava teiktā var noprast. Un tas par to mašīnu un to bezpajumtnieku bija tikai piemērs, kā Tu uz to apmēram raugies, vismaz no mana skatu punkta tieši to es arī izsecinu. 

Ja reiz tā, tad kur tas ir bijis tik aktuāli minēts? Links ko Tu iemeti ir no kaut kādas sūdzības labu laik atpakaļ, kas, tagad pienākums ir visu laiku lasīt visu, lai tikai nepalaistu garām kaut ko? Ja tas būtu minēts pie noteikumiem, vai pie noteikumu update, tad vēl neko par to neteiktu, bet ja Tu man parādi to no kaut kādas sūdzības pāris mēnešus atpakaļ un sauc to par aktuālu un zināmu faktu, tad ieteikums Tev būtu nedaudz piedomāt pie tā visa. Kā jau teicu, nav manīta neviena, atkārtoju, ne viena situācija, kad kāds tiktu iemests cietumā par ko tādu. Tagad iesaku visu rūpīgi izlasīt, kaut pāris reizes un padomāt un pirms domā, ka nevajadzētu varbūt, atļaušos norādīt Tev, vismaz manuprāt pareizo variantu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es sodu jau par šo visu savas adminēšanas laiku, visi to ir pieņēmuši, protams, ir bijušas domstarpības, bet tās ir atrisinātas un spēlētāji saprot, ka nedrīkst pārkāpt PG. Tad uzrodies tu un centies tā teikt ''izņemt'' PG no soda sistēmas? Ja nesodīsim par šo, tad kāda jēga no roleplay, kur tiks atļauts PG? 

Ar automašīnu ir cits. Tur ir redzams, kā tu brauc, parādās rp uzspiežot ''2'', tas ir - iedarbināt dzinēju. Kā tu uzsāc braukt, labi to nevar redzēt, bet tas ir pašsaprotami un nekur nav redzēts, ka tas ir jāerpo, tas vienkārši nav vajadzīgs. Bet runājot par drošības jostu, tad ko tu erpo, ja tev viņa pat nav uzvilkta? Tad ko tu erpo, ka nostrādā, ja pēc tam, kad kāp ārā viņa nostrādā? Tas ir powergaming, ko tu jau nu pats apzinies, bet vēl man skalo smadzenes, ka daru savu darbu nepareizi. 

Runājot par sūdzību. Pats teici, lai parādu, ka pirms 3 mēnešiem tas bija zināms. Nu lūk, parādīju, ka ir sūdzība un tas jau sāk parādīties.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka nepadomāji it nemaz. Neliec nu vārdus manā mutē, es necenšos "izņemt" PG no sodu sistēmas. Kā jau teicu, padomāt vajadzēja, pirms atbildi. 

Kā tieši kas cits? Jā, ir redzams, kā Tu brauc un ir tas rp ar to dzinēja iedarbināšanu, par to divu domu nemaz nav. Redzi, nav redzams, kā Tu uzsāc braukt vai apstājies. Saki, ka tas ir pašsaprotami, tik pat labi fakts, ka to drošības jostu attaisi ir pašsaprotami. Ja reiz pats saki, ka pašsaprotamas lietas nav nepieciešams erpot, tad šeit Tu nonāc pretrunās pats ar sevi. Nekur arī nav redzēts, ka kāds erpo, ka attaisa to drošības jostu, ja būtu tas redzēts, tad pašlaik šāda saruna nebūtu. Tas arī viss. Un smadzenes es Tev neskaloju, norādu uz nepilnībām tajā, kā Tu raugies uz to visu. Ja tā Tev liekas smadzeņu skalošana, tad smagi kļūdies, vienkārši iesaku pašam uz to paraudzīties no malas un padomāt vai nepieļauj kādu kļūdu. 

Zināms? Tas ir viens links uz vecu sūdzību, sanāk, ka jāskatās pāris mēnešus vecas sūdzības, lai uzzinātu par to? Neiet krastā tāda lieta.

Link to comment
Share on other sites

ahhh....

Es labāk gribētu ievietot vārdu - redzamas lietas nav jāerpo. Nav jāerpo tas, kā tu brauc ar mašīnu, ja tu redzi, ka viņa brauc. Tas, ka nav jāerpo mašīnas kustība, tas tiešām ir pašsaprotami, tas jau būtu tizli, ja būtu jāerpo. Bet drošības josta ir kas cits. Citi cilvēki brauc ar, citi bez, ja tu brauc ar, tad arī uzvelc, nostrādā, novelc ar rp. Traumas būs mazākas, bet ne vienmēr bez. Tu neesi redzējis, ka kāds tā erpo, bet es gan esmu. Pēdējā laikā jau salīdzinoši daudz, tiešām, pats par to brīnījos. Es tev atkal saku, es sāku sodīt jau sava administratora iegūšanas sākumā, no tā brīža arī sākās šī lieta. Prasīji vietu, kur ir kāds apliecinājums, atsūtīju. 

Nesaprotu, ko tu gribi? Saki īsi un konkrēti, atbildēšu, palīdzēšu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tā paraugoties uz to visu es Tev varu pateikt to, ka nav jau redzams, ka tiek nospiests pedālis arī, Tu tikai redzi, ka mašīna sāk kustēties vai apstājas. Tās ir tikai sekas, bet cēlonis ir tas, ka tiek nospiests pedālis un to Tu neredzi, bet to taču neerpo ne, jo tas pēc idejas ir pašsaprotami, ne tā? Ar siksnas novilkšanu ir tieši tas pats, tā ir pašsaprotama lieta. To arī cenšos Tev paskaidrot, ja latviski nesaproti, varu paskaidrot kāda citā valodā speciāli priekš Tevis, teiksim angliski. Tu vēlies, lai tiek erpota pašsaprotama lieta, ko manuprāt, erpot tiešām nevajadzētu, tīri vienkārši tāpēc, ka tā ir pašsaprotama.

Pagaidi, tikko vēl teici, ka tas ir labi zināms fakts, tikai neviens neerpo to.

 

Tas jau ir aktuāli 4 mēnešus.  :D Tikai vēl aiz projām neviens neerpo.

 

Tagad Tu saki, ka pēdējā laikā pat salīdzinoši daudzi to dara. Kaut kas te neiet kopā. Vai nu Tev ir problēmas ar savas domas izteikšanu, jeb kas cits šeit ir. Dīvaini arī sanāk, Tu redz esi to redzējis bieži pat pēdējā laikā, bet citi nav, visi spēlējam vienā serverī taču, ne tā? Jokaini gan sanāk. Un ja reiz sāki to darīt tad jau, tad kur ir kāds oficiāls ieraksts, ka tā vajadzētu darīt pirmkārt? Tāda nav, ir tikai kaut kāds links no vecas sūdzības. Tas to nebūt nepadara par oficiālu un labi zināmu faktu, ieteiktu to arī likt aiz auss. 

No Tevis vēlos to, lai Tu par to visu padomā un paskaties pats uz to visu no malas, kā jau augstāk minēju. Tā vietā, lai piesietos par pašsaprotamas lietas neerpošanu, tikpat labi to laiku vari izmantot darot ko produktīvāku, Tev tā nešķiet? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mašīna sāk kustēt pēc uzsākšanas braukt, nospiežot gāzes pedāli - pašsaprotami, nav jāerpo, viss. Neiesaisti šo.

Siksnu uzvelc, nostrādā, novelc - jāerpo. Tu saki, ka pašsaprotami. Lieta tāda, ka ne visi uzvelk siksnas, kad sāk braukt, līdz ar to tā nenostrādā. Pēc tam nav jāvelk nost. Bet, ja tu uzvelc, kas ir jāattēlo ar roleplay, nostrādā, kas ir šajā rp redzams, jānovelk ar rp arī ir, ja ar rp esi to nostrādājis. Ja neuzvelc, tad nevelc arī nost. Mašīna uzsāk braukt, erpojam? Nē. Beidzam braukt, erpojam? Nē. Tas pats, ja neuzvelc drošības jostu. Neviens neerpo, bet zini ir tāda lieta kā laiks, kura gaitā daudzkas izmainās. Pa to laiku - starp to datumu un manu postu, es ieraudzīju kādus divus cilvēkus noerpojam, kas man likās salīdzinoši ar necik - daudz. Izskaidrojums, kāpēc tu neredzi, ir pavisam vienkāršs. Es specoju daudzus cilvēkus, bet tu tikai noteiktā sacas kustības reģionā sastaptos cilvēkus, kas ir krietni mazāk. Officiāli tam nav jābūt ierakstītam, ja tas ir pie PG pieliekams parasts sods. Laiks man ir, par to tu neuztraucies.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc neiesaistīt, ja tas ir tas pats, kas ar tām drošības siksnām? Tu taču neredzi vizuāli, kā viņš nospiež to pedāli, lai tā mašīna kustētos vai apstātos, ne tā? Tā ir. Ar drošības siksnām ir tieši tas pats, Tu neredzi, ka tā tiek pārvilkta vai attaisīta. Ar ko šīs abas tik pašsaprotamās lietas atšķiras, ka viena nav jāerpo, bet otra ir, jo redzi, Tu to uzskati par PG? Abas ir pašsaprotamas lietas, kuras erpot pēc idejas nevajadzētu, bet ja reiz pieprasi siksnu erpošanu, bet atstāj to pašu pedāļu spiešanu ārpus, tad tas neiet gan krastā, vai tad to pašam ir tik grūti saprast? Abas tās lietas ir pašsaprotamas, ne ar ko neatsķiras un to erpošana nebūt tur nav nepieciešama. Vēlreiz saku, ja latviski nesaproti varu Tev paskaidrot angliski, varbūt tad aizies. Varam arī pa krieviski mēģināt, ja vēlies. Tātad, esi sastapis 2 cilvēkus kas to izdarījuši, apsveicu, laiks taisīt vaļā šampānieti, ne? Par savām kustībām runājot, es uzturos pilsētā, braucu apkārt un satieku daudzus cilvēkus, vēlreiz atkārtošu speciāli priekš Tevis - Neesmu redzējis ne vienu pašu, atkārtoju, ne vienu pašu kas to darītu. Jo šāda prasība ir tik pat aplama un smieklīga, kā teiksim fakts, ka joprojām ir cilvēki kuri bijušo ASV prezidentu Bušu uzskata par lielisku prezidentu. 

Link to comment
Share on other sites

Sāc domāt.

Es tev paskaidroju, kāda starpība starp tām lietām, tev laikam latviešu valodā nepielec. -

''Siksnu uzvelc, nostrādā, novelc - jāerpo. Tu saki, ka pašsaprotami. Lieta tāda, ka ne visi uzvelk siksnas, kad sāk braukt, līdz ar to tā nenostrādā. Pēc tam nav jāvelk nost. Bet, ja tu uzvelc, kas ir jāattēlo ar roleplay, nostrādā, kas ir šajā rp redzams, jānovelk ar rp arī ir, ja ar rp esi to nostrādājis. Ja neuzvelc, tad nevelc arī nost. Mašīna uzsāk braukt, erpojam? Nē. Beidzam braukt, erpojam? Nē. Tas pats, ja neuzvelc drošības jostu. ''

Tu man piesējies pie tā manis rakstītā, es tev atbildu, ka 2 cilvēki ir sastapti... -_-

Nu ko lai dara, ka neesi? Diemžēl, priekš tevis diemžēl, es esmu redzējis, ka kāds erpo. ;/

Link to comment
Share on other sites

Ar domāšanu man viss ir vislabākajā kārtībā. Es Tev uzdevu jautājumu par to, kādā sakarā ir jāatdala divas vienādi pašsaprotamas lietas? Tavu rakstīto es izlasīju, bet atbildi uz savu jautājumu tā arī tur neieraudzīju, tikai tavu uzskatu par to, kā tavuprāt vajadzētu darīt. Ar ko tās lietas ir atšķirīgas? Abas darbības un "neredzamas" un bez abām var mierīgi iztikt, tad kāda mārrutka pēc par vienu tavs redzējums ir, ka nav nepieciešams, bet par otru tikpat vienkāršu un nevajadzīgu lietu Tu vērsies tā? Paskaidrojums, ka redz tā un tā nederēs, tas ir tavs uzskats un tam nav pilnīgi nekāda loģiska pamatojuma. Tas ir vienkāršs sīkums bez kura var iztikt. Ja reiz Tu to nespēj saprast, tad man gribot negribot jāsāk apšaubīt tavas spējas uztvert un apstrādāt informāciju.

Arguments par 2 sastaptajiem cilvēkiem ir zem katras kritikas, gan dēļ tā niecīgā cilvēku skaita uz visu kopumu, gan dēļ fakta, ka tas ir nejēdzīgi aplams pieprasījums un to kādēļ tas tāds manuprāt ir. 

Link to comment
Share on other sites

Es tev vēlreiz 3. reizi iekopēšu šo tekstu -

''Siksnu uzvelc, nostrādā, novelc - jāerpo. Tu saki, ka pašsaprotami. Lieta tāda, ka ne visi uzvelk siksnas, kad sāk braukt, līdz ar to tā nenostrādā. Pēc tam nav jāvelk nost. Bet, ja tu uzvelc, kas ir jāattēlo ar roleplay, nostrādā, kas ir šajā rp redzams, jānovelk ar rp arī ir, ja ar rp esi to nostrādājis. Ja neuzvelc, tad nevelc arī nost. Mašīna uzsāk braukt, erpojam? Nē. Beidzam braukt, erpojam? Nē. Tas pats, ja neuzvelc drošības jostu. ''

Link to comment
Share on other sites

Bezjēdzīgi, Tu redzi, bet Tu nelasi, Tu dzirdi, bet Tu neklausies. Nespēj izprast elementāras lietas, tikai laid uz riņķi vienu un to pašu, kā tāda iestrēgusi plate. Cietumsods tāpat jau sen atsēdēts un turpināt šo publisko diskusiju jēgu neredzu, jo Tu atsakies izprast vienkāršas un elementāras lietas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...