• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Williams_Shady


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jame_Vendetta


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Williams_Shady


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Rpavoid+Mg zvaigznes, plus vel MG /find.


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa :)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


http://prntscr.com/bc28in


(Screenshots vai Video)


Link to comment
Share on other sites

Nick normāls OOC insis 

 

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jame_Vendetta

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Williams_Shady

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Rpavoid+Mg zvaigznes, plus vel MG /find.

4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa :)

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

http://prntscr.com/bc28in

(Screenshots vai Video)

 

Nick normāls OOC insītis :D

Edited by Rozā Zilonītis.
+1 WP | Lieks | LVknk
Link to comment
Share on other sites

Nick normāls OOC insis 

 

Nick normāls OOC insītis :D

Ko tu te vispār posto?

Vārds "Low" nav aizskaroš, tikuntā viņš saka taisnību par viņu, jo viss bija labi, labi erpojam, lidz tam kāmer neienāk, kautkāds nonerperis. :@

Nebrīnos kapēc daudzi nerpo, jo izboja tādi tipiņi kā viņš.

Link to comment
Share on other sites

Dēļ ka esjums dzinos pakaļ jūs apzagat māju man to paziņoja. Jūs sākāt mukt no manis kad jūs izkapāt no auto es uzspēju zutaisit fotorobotu un izsludinaju jūs meklēšanā.

Lai spriež ACP

Link to comment
Share on other sites

Tev ir bļe profesionāls PG ,tu debīliķi

Tu viņam bļē iesit,un rpo viņa vietā,ka viņš ir bezsamaņā tas ir brutāls pg bļed,viņam pašam ir jāerpo,vai viņš ir bezsamaņa vai nav.

Ej pamācies rp,un nāc ķip uz Latviešu "Rp" serveri

Ko tu te vispār posto?

Vārds "Low" nav aizskaroš, tikuntā viņš saka taisnību par viņu, jo viss bija labi, labi erpojam, lidz tam kāmer neienāk, kautkāds nonerperis.  :@

Nebrīnos kapēc daudzi nerpo, jo izboja tādi tipiņi kā viņš.

Ko tu te dirs,ka daudzi neerpo,vienkārši ir tādi varoņi,kā tu,kas domā,ka māak rpot,bet bļed nemāk.

Edited by Kondrāts
Lieks posts//+1WP
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manliekas arī es te esmu iesaistīts. 1. VIŅŠ SĒDĒJA MAŠĪNĀ ES LAUKĀ NO MAŠĪNAS UN UZLIKA MAN /CUFF, KO TU PLŪTI GERKĀN? 2. VIŅŠ SĒDEJA MAŠĪNĀ, ES ĀRĀ A VIŅŠ IZMANTOJA /CPUT.

 

 

Lūgums newārnot, man arī viņš taisīja PG cuff.

Link to comment
Share on other sites

Manliekas arī es te esmu iesaistīts. 1. VIŅŠ SĒDĒJA MAŠĪNĀ ES LAUKĀ NO MAŠĪNAS UN UZLIKA MAN /CUFF, KO TU PLŪTI GERKĀN? 2. VIŅŠ SĒDEJA MAŠĪNĀ, ES ĀRĀ A VIŅŠ IZMANTOJA /CPUT.

 

 

Lūgums newārnot, man arī viņš taisīja PG cuff.

Tavs Sencis tik pļūta tev sejā bļe,ej pamācies rp,ja nezini,ka tas ir PG tu netīrais bomzi

Edited by Rozā Zilonītis.
+4 WP | Lieks + Biedru apvainošana | LVknk
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manliekas arī es te esmu iesaistīts. 1. VIŅŠ SĒDĒJA MAŠĪNĀ ES LAUKĀ NO MAŠĪNAS UN UZLIKA MAN /CUFF, KO TU PLŪTI GERKĀN? 2. VIŅŠ SĒDEJA MAŠĪNĀ, ES ĀRĀ A VIŅŠ IZMANTOJA /CPUT.

 

 

Lūgums newārnot, man arī viņš taisīja PG cuff.

Newārnot ir iesaistīts.

 

Tev ir bļe profesionāls PG ,tu debīliķi

Tu viņam bļē iesit,un rpo viņa vietā,ka viņš ir bezsamaņā tas ir brutāls pg bļed,viņam pašam ir jāerpo,vai viņš ir bezsamaņa vai nav.

Ej pamācies rp,un nāc ķip uz Latviešu "Rp" serveri

Ko tu te dirs,ka daudzi neerpo,vienkārši ir tādi varoņi,kā tu,kas domā,ka māak rpot,bet bļed nemāk.

Tak viņš rp nejēdz, tapēc arī jaerpo viņa vietā.

 

Dēļ ka esjums dzinos pakaļ jūs apzagat māju man to paziņoja. Jūs sākāt mukt no manis kad jūs izkapāt no auto es uzspēju zutaisit fotorobotu un izsludinaju jūs meklēšanā.

Lai spriež ACP

Tak tu esi nonerperis, piebrauc izkāp no mašinas, un prosta bez nekādiem brīdinājumiem bez nekā sāci šaut, low tu esi.

Link to comment
Share on other sites

Jo

 

Newārnot ir iesaistīts.

 

Tak viņš rp nejēdz, tapēc arī jaerpo viņa vietā.

 

Tak tu esi nonerperis, piebrauc izkāp no mašinas, un prosta bez nekādiem brīdinājumiem bez nekā sāci šaut, low tu esi.

 

Jo jūs mukāt ja nerdzeji es teicu lai izkapjat no auto ar paceltma  rokām! Jūs to ignorējat un es šāku šaut.

Link to comment
Share on other sites

Jo

 

 

Jo jūs mukāt ja nerdzeji es teicu lai izkapjat no auto ar paceltma  rokām! Jūs to ignorējat un es šāku šaut.

Nu un kā tad būs ar MG /find? :) Un arī tu neko neteici, vienkārši atbrauc uz sāk šaut. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...