• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Alex Wattangus


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Bob Whale 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :   Alex  Wattangus


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :  Aizbraucu uz izsaukum un tur guļ viens zemē ar erpē ķip bezsamaņā Un pec 20 sec pieliec kājas un ir gatavs jau šaut 


4. Kā vainas dēļ tas notika :  Vinja 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :   https://failiem.lv/u/g6mrvbn8#/view/sa-mp-466.png


(Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

ESMU IESAISTĪTS, ESMU TAJĀ BILDĒ PA LABI, TAS IEROCIS.

 

Pirmkārt, mēs esam nelegālā organizācija . Mēs slimnīcu izsaucām, jo tos gribējām nolaupīt - apzagt precīzāk. Viņš tēloja, ka ir bezsamaņā. /fall 1 . Es teicu, lai palīdzi. Pa to laiku, kad tu erpoji, es uzrakstīju , ka es Tev ar kāju uzsitu pa plecu. Tad mēs piecēlāmies, un paņēmām ieročus. Alex tevi sargāja, es ņēmu tev no biksēm maku. Tu rakstīji pa /do, ka tur ir tikai 200 $, bet Tev bija 40k. Tev būtu jāsēž cietumā. Nezinu kas šeit bija nepareizs , bet nu, lai izskata administratori. ( atbildēju, jo Alex_Wattangus nav tik aktīvs forumā )

Link to comment
Share on other sites

Tev vispār RP Avoid.. Viņš noeRPoja, ka uzsit tev pa plecu, bet no tevis nekādas reakcijas. Es tikai tēloju, ka esmu bezsamaņā. Ja cilvēks ir dzīvs, viņš nemaz nevar notēlot, ka ir bezsamaņā. Tev to kā IG ārstam vajadzētu saprast, ka nemaz neesmu bezsamaņā, bet tikai tēloju.

Link to comment
Share on other sites

mh man rp avoids ? es rpoju ar tevi peksni vinjs iesit tu piecelies es tak ar visam lidzi netieku lol 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...