• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Zigis_Asmens]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : David Howard

2. Administrātora niks spēlē : Zigis Asmens (Erpisks uzvārds)
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nevajag .
4. Apraksts par situāciju : Notiek terra, vienam čalim terrā māja, viņš spawnojas pie mājas, es vēl speciāli katru reizi nogaidu, kad vins uzspawnojas un sak kustēties, lai varētu šaut pretī, bet nē, ģēnijs Zigis iemet par SK . Tu moš vēl varētu Trampa veitā par ASV prezidentu iet ? Tu tak visu par visiem labak zini, bet adminēt nejēdz . Savā vecumā tik elementāras lietas nevari iemācīties ? Gudrītis . Zinu, ka prosta uzrakstīsi, ka par jailu pierādījumus nevajag . Kas te vēl šodien bija, Ciskam liki nomainīt uzvārdu, jo nonrp uzvārds. TEV PAŠAM KĀDS UZVĀRDS ? ASMENS, tik erpisks uzvārds . 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Cilvēku ko nošāvi  bija māja tur  viņš iznāk un tu  gaidi viņu visu laiku ka nāks ārā.  Tev ir ss ka neesi sk taisījis? ja ir būs unjail.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, tu pats redzēji, ka es brīdi nogaidiju, lai viņš uzspawnojas un var šaut, tev nedaiet ? Un tagad ne par tēmu man 2h jāsēž? Nu tu kruts esi .. 

Es vinu tur varēju gaidīt, tas nav aizliegts . -.- 

Link to comment
Share on other sites

Reāli, ko tu gaterniekam padarīsi, kurš domā, ka ir gudrāks nekā citi? Nesaprotu, kā cilvēks kurš pabeidzis kaut kādu speciālo skolu var būt moderators un administrators.

Edited by SYTNELV
+1wp / lieks posts / sytnelv
Link to comment
Share on other sites

Tātad es esmu iesaistīts , jo biju tas ko šāva par SK , 1. es iznācu no mājas un mani sāka prosta bērt no malas domāju labi pofig novāca,nāku otr reiz atkal sāka bērt no malas un tu gribi teikt kad tas nav SK ? , tu man neko negaidīji mani prosta ar m4 vai deagle novāca kad izeju ārā no mājas,nepaspēju pat uzspiest *Cancel* vai  , kas tur rādās,tapēc domāju kad sūdzība ir patiesa un nevajadzēs tev unjail,jo vecais tur bija tīrs SK ja nemaldos,vel kāds skrēja tuvumā un aiz rolera , kas bija tuvumā nolikts paslēpās un šāva tikai un spridzināja SK.  -_-  -_-

Link to comment
Share on other sites

Tātad es esmu iesaistīts , jo biju tas ko šāva par SK , 1. es iznācu no mājas un mani sāka prosta bērt no malas domāju labi pofig novāca,nāku otr reiz atkal sāka bērt no malas un tu gribi teikt kad tas nav SK ? , tu man neko negaidīji mani prosta ar m4 vai deagle novāca kad izeju ārā no mājas,nepaspēju pat uzspiest *Cancel* vai  , kas tur rādās,tapēc domāju kad sūdzība ir patiesa un nevajadzēs tev unjail,jo vecais tur bija tīrs SK ja nemaldos,vel kāds skrēja tuvumā un aiz rolera , kas bija tuvumā nolikts paslēpās un šāva tikai un spridzināja SK.  -_-  -_-

 

Tu ģēnij, mēs bijām 3, ta nenozīmē, ka tas biju es . 

Link to comment
Share on other sites

Tu ģēnij, mēs bijām 3, ta nenozīmē, ka tas biju es . 

Ganjau tu arī tur biji tajā bariņā,un redzēju tavu nicku nākot no mājas ārā kad mauci tieši pa mani....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...