• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Mark_Lane


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Uvis_Bertrups

2. Administrātora niks spēlē :Mark_Lane
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tpbxscgdxeliz8gt4px2.png

4. Apraksts par situāciju :Atbrauca admins es vinam iedevu 1 eiro vins prasija lai iedodu vēl es iedevu velreiz un vins man banu uzlika!

post-39534-0-00974900-1468180329_thumb.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/br8aff piebraucu klāt, uzspecojot tevi, Tu man samaksāji specā naudu, iznākot no speca pateicu, lai vēl samaksā, ienākot atpakaļ specā vēl vienu reizi samaksāji. Cik zinu, īpašnieks labo šo bugu, ka vari samaksāt kādam specā, un pārbaudīt, vai tevi kāds speco..

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/br8aff piebraucu klāt, uzspecojot tevi, Tu man samaksāji specā naudu, iznākot no speca pateicu, lai vēl samaksā, ienākot atpakaļ specā vēl vienu reizi samaksāji. Cik zinu, īpašnieks labo šo bugu, ka vari samaksāt kādam specā, un pārbaudīt, vai tevi kāds speco..

Muļķīt bļāviens tieši devu tev naudiņu un tu pazudi kautkur tad kad tieši iedevu tev večuk nejauc.

UnBan dod un viss.

Link to comment
Share on other sites

Muļķīt bļāviens tieši devu tev naudiņu un tu pazudi kautkur tad kad tieši iedevu tev večuk nejauc.

UnBan dod un viss.

 

Nezinu, kā bija, bet uzspecojot Tevi samaksāji man specā naudu, šādi izmantojot servera bugu, vari pārbaudīt, vai tevi kāds speco..

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā bija, bet uzspecojot Tevi samaksāji man specā naudu, šādi izmantojot servera bugu, vari pārbaudīt, vai tevi kāds speco..

vecais nezināju čali redzi tu pats nezini kā bija daram tā vienkārši lai nav jāstrīdās liec unban jo te neviens nav vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/br8aff piebraucu klāt, uzspecojot tevi, Tu man samaksāji specā naudu, iznākot no speca pateicu, lai vēl samaksā, ienākot atpakaļ specā vēl vienu reizi samaksāji. Cik zinu, īpašnieks labo šo bugu, ka vari samaksāt kādam specā, un pārbaudīt, vai tevi kāds speco..

varu derēt speciāli uzjautāji vel lai naudu iedod lai tik nobanot !

tu esi vainīgs istenībā.

Edited by Čibriks
3 posti pēc kārtas//3WP
Link to comment
Share on other sites

Un ja kas Mark pirmo reiz es tev naudu iedevu tad kad tu man blakus stāvēji nevis specoji un otro reiz tu man teici iedod vel un es iedevu un tu tieši iegāji specos
taka puika savos meļos iepinies.

Edited by Čibriks
4wp
Link to comment
Share on other sites

Tas nav normāli, skaidri un gaiši var redzēt, ka tas ir darīts specjāli .

http://prntscr.com/br8x0k
Jau pēc andrewa gadījuma sapratu ,ka tev viss kartībā nav.

UN ZIGI, nemaz netaisies šito sūdzību izskatīt.

Link to comment
Share on other sites

Tas nav normāli, skaidri un gaiši var redzēt, ka tas ir darīts specjāli .

Pilnībā piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Tak blje to loxu *** nahrinizet vajag, kads siks *** ***, kas neka nesaprot. Kaut ko te bano bezsakara speletajus. Butu labak, ja kova izskatitu sho suudziibu

Link to comment
Share on other sites

Nav nekā darīts speciāli, pirms tam jau tika samaksāts specā.

Pirmo reiz es tev samaksāju tad kad blakus stāvēji nevis kad specoji .

otro reiz tu mani apmāniji un teici lai iedodu vel naudu un pats iegāji ātri specos , viss screena ir pierādīts.

+ man vel liecinieks ir tas Ray_Rossetti viņš bija blakus

Link to comment
Share on other sites

tads dirsejs mark lane dod video, pats prasiji pa IC catu lai iedod naudu, tatad tu taisiji MG ja caur spec prasiji lai iedod, sikais noob admins nemaki rp dod uvim bled unban, loti nepaties bans

 

#UNBANUVI

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmo reiz es tev samaksāju tad kad blakus stāvēji nevis kad specoji .

otro reiz tu mani apmāniji un teici lai iedodu vel naudu un pats iegāji ātri specos , viss screena ir pierādīts.

+ man vel liecinieks ir tas Ray_Rossetti viņš bija blakus

Iespējams tas notika uz momentu, kad sāku specot Tevi, bet atceros skaidri, uzspecoji mani un samaksāji 1 euro.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tads dirsejs mark lane dod video, pats prasiji pa IC catu lai iedod naudu, tatad tu taisiji MG ja caur spec prasiji lai iedod, sikais noob admins nemaki rp dod uvim bled unban, loti nepaties bans

 

#UNBANUVI

Piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Mark Lane vispār ir viss neobjektīvi domājošākais Admins pēc Zigurda Cermaņa. Divi autisti, kurus vajadzētu likvidēt no šī komūna! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iespējams tas notika uz momentu, kad sāku specot Tevi, bet atceros skaidri, uzspecoji mani un samaksāji 1 euro.

Tātad vienkārši slēdz ciet un dod unban. lai nav lieki jākrāj posti.

Link to comment
Share on other sites

Mark Lane vispār ir viss neobjektīvi domājošākais Admins pēc Zigurda Cermaņa. Divi autisti, kurus vajadzētu likvidēt no šī komūna! 

jap abi nemak RP, vislaik mixe chatus un dara metagameing , nooberi saja communist!

Link to comment
Share on other sites

jap abi nemak RP, vislaik mixe chatus un dara metagameing , nooberi saja communist!

Nu Zigurds Dzermanis vispār briesmīgs cilvēks, i pēc rakstura, i pēc izskata, par prāta spējam labāk vispār nerunāsim. Neapvainosim taču Zigurdu, pareizi?

Mark Lane, manuprāt, ir 13 gadīgs autists, kurš visu savu brīvo laiku pavada sampā, kas ir ļoti skumji!

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam slēdzu ciet Kamēr neienāks pofo vai kova .skatās jo te ir liela postu krāšana

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...