• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Levingtonu


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Paul Caper


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kristaps Levingtons


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :DM


4. Kā vainas dēļ tas notika :Levingonu ģimenes galvas dēļ...Sisti


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :Domā es tevi nepieķersu mazais?


(Screenshots vai Video)



 


 


 


P.S Raulam ir MG,Viņš nezin manu vārdu,nekad neesmu teicis viņam,video sākuma pašā čata augšā var redzet pauls kaka.Vajadzētu viņu arī sodīt.


Link to comment
Share on other sites

Es jau saņēmu sodu no zigis par DM CS QS Nonrp tākā. Jails man 220min. Tev jks tur ir hph vienā vietā. Bet jks priecājies ka rauls neuzfilmēja par to ka tu taisi mums dm pie manas mājas. TU mani pie manas mājas sāki dēmot jā un paldies par vepiem ka pārdevi baigi labi gāja ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Es un pārdot tādiem DMeriem?Pff protams ka ne.Un tur ir pa Kristapu un par tevi,tev ir MG nevis Cs Dm un Qs....Vari vairs nepostot gaidu admimu atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Tu man pārdevi wepus un tagad nemuldi, bet tas tā ka pats ar hph rāvi priecājies rauls nenofilmēja, zin kāpēc es tevi dēmoju , jo es kā izeju no mājas man ir netālu no lay benzīntanka un tu sāki mani dēmot protams es netaisīju nekādus skrīnus, un tagad es tev atriebos, un nemuldi te ka wepus man nepārdevi un raulam.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev varbūt kāds cits ir pārdevis Capers,jo John Caper arī bīja GSG...Vari vairs nepostot.Gadu ka kāds admins visu izskatīs un nosodīs jūs

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu zigis ,jau ir devis jailu dmerim.

Rauls Levingtons 60 min jails par MG.

Slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...