• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jesica_Cookie


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Filip Gonzalez

2. Administrātora niks spēlē : Jesica Cookie
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prntscr.com/c2gdwv
4. Apraksts par situāciju : Es noerpoju ka izvelku no maksts deagl bet mani ielika jail par QS logic? Ir pat peirādijumi!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jāerpo ir pirms ieroča izvilkšanas vai izņemšanas no kaut kurienes, nevis tad kad ierocis jau ir izvilkts tu sāc rpot,ka viņu velc ara no kaut kurienes , kaut gan ierocis jau ir rokās. Rp bija jā, bet tikai pēctam kad saprati, ka ir uztaisits qs, tapēc tu ātri centies erpot.

Link to comment
Share on other sites

Skaidri saprotams, ka Nick ir Jessicas draugs un viņa negribēja, lai Nickam būtu jaRPo un tādēļ piekasījās pie pirmās lietas ko cilvēks varbūt mazliet sajaucis... Šis ir RP serveris un kuru pis 1 maza kļūda, ja vismaz cilvēks cenšas veidot RP situāciju un admins to izjauc, šausmas!!! Gribat RP, bet paši to pišat, labs

Link to comment
Share on other sites

Nu nepiekrītu, jo tomēr RP darbība sekoja. Iespējams, kad ja arī ierocis tika nomainīts, nesekoja RP darbība un tapēc iemeti par Qs, kas notika dažas sekundes vēlāk.

Cik atceros, Deagle varēja Qs'ot, jo tas ir primary weapons, bet tad tikuntā ir jāparāda darbība, ja taisies kādu šaut, kad Ierocim ir noņemts gailis un var šaut, jo savādāk sanāk Dm.. :lol:

Situāciju nezinu, bet ja bija noerpots, kad ierocis tika izvilkts, tad viss ok, kaut arī dažas sekundes vēlāk

 

Bet ja taisījies neitralizēt pretinieku, tad būtu jānoerpo tas, ko jau minēju, kad tiek noņemt gailis un ierocis ir gatavs lietošanai..

Link to comment
Share on other sites

Nu nepiekrītu, jo tomēr RP darbība sekoja. Iespējams, kad ja arī ierocis tika nomainīts, nesekoja RP darbība un tapēc iemeti par Qs, kas notika dažas sekundes vēlāk.

Cik atceros, Deagle varēja Qs'ot, jo tas ir primary weapons, bet tad tikuntā ir jāparāda darbība, ja taisies kādu šaut, kad Ierocim ir noņemts gailis un var šaut, jo savādāk sanāk Dm.. :lol:

Situāciju nezinu, bet ja bija noerpots, kad ierocis tika izvilkts, tad viss ok, kaut arī dažas sekundes vēlāk

 

Bet ja taisījies neitralizēt pretinieku, tad būtu jānoerpo tas, ko jau minēju, kad tiek noņemt gailis un ierocis ir gatavs lietošanai..

 

Bet es vel nemaz neizšāvu kad viņa mani ielika par QS!

 

 

Tagad darīsim tā - izdarīsim pārkāpumu un tad sāksim rpot ?  :b_lol2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...