• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Daumant_Cheastwood


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mareks_Sweet


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daumant_Cheastwood


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es mierigi braucu uz savu maju lidz vins mani ietriecas, teica apturet transportlidzekli, es apstajos vins saka saut. Es neklausiju vina teiktajam un vins uzlika zvaigznes nonrp, saka dmot un nosava mani.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


(Screenshots vai Video)http://prntscr.com/c2oki4     http://prntscr.com/c2ole6     http://prntscr.com/c2oliq


Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz čatu, muki no stacijas, apturēju tikai sašaujot auto.

Link to comment
Share on other sites

[16:34:44] (( OM Komandieris Daumant_Cheastwood: Omega, apturiet transportlīdzekli nekavējoties ))

 

[16:34:49] (( Raul_Parker: pag man Artūrs skype ))

 

[16:34:52] (( Raul_Parker: k ))

 

[16:34:53] (( OM Komandieris Daumant_Cheastwood: Omega, apturiet transportlīdzekli nekavējoties ))

 

[16:34:54] Traumas pēc spēcīgā trieciena netika gūtas. (( Daumant_Cheastwood ))

 

[16:34:56] (( Raul_Parker: dzenies ))

 

[16:35:02] Pēc sadursmes, lielu traumu nav, tikai skrāpējums uz rokas (( Raul_Parker ))

 

[16:35:06] [R] OM Komandieris Daumant_Cheastwood: Papildspēkus.

 

[16:35:06] - Raul_Parker kliedz: Stāvi!

 

[16:35:09] - Daumant_Cheastwood: t/do Traumas pēc spēcīgā trieciena netika gūtas.

 

[16:35:10] Zinu var sutit ik pa 2 sekundem!

 

[16:35:11] Traumas pēc spēcīgā trieciena netika gūtas. (( Daumant_Cheastwood ))

 

[16:35:14] Pēc sadursmes, lielu traumu nav, tikai skrāpējums uz rokas (( Raul_Parker ))

 

[16:35:16] - Raul_Parker kliedz: Stāvi!

 

[16:35:18] (( OM Komandieris Daumant_Cheastwood: Omega, apturiet transportlīdzekli nekavējoties ))

 

[16:35:19] - Raul_Parker kliedz: Stāvi!

 

[16:35:21] [R] Majors Jim_Wolfie: Aģents 360 atsaucās.

 

[16:35:24] - Raul_Parker kliedz: Stāvi!

 

[16:35:25] Pēc sadursmes, lielu traumu nav, tikai skrāpējums uz rokas (( Raul_Parker ))

 

[16:35:32] - Mareks_Sweet: .b ss

Link to comment
Share on other sites

*** par WP.

Tur visiem Omegas darbiniekiem massCS, nu bļe kur jūs esat redzējuši ka specvienība aptur katru otro mašīnu? Jums bija jāmauc uzbrukumā mafijām/bandām, nevis pa ielām jāķersta cilvēki, priekš tā ir domāti Ceļu policijas darbinieki. 

Var redzēt, ka nesaprotat vispār jēgu no  Omegas kā tādas, ka tik kādu pašaut un bezloģiskas darbības veikt.

 

P.S Nedirs ka meklēšanā, tad nafig viņam pirmo zvaigzni uzliki tu? Ja jau būtu meklēšanā, tad jau būtu vismaz viena zvaigzne. http://prnt.sc/c2ole6

Edited by diso
+1 brīdinājuma punkts | Lieks posts, sorry, katram noteikumi vienādi. | diso
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

*** par WP.

Tur visiem Omegas darbiniekiem massCS, nu bļe kur jūs esat redzējuši ka specvienība aptur katru otro mašīnu? Jums bija jāmauc uzbrukumā mafijām/bandām, nevis pa ielām jāķersta cilvēki, priekš tā ir domāti Ceļu policijas darbinieki. 

Var redzēt, ka nesaprotat vispār jēgu no  Omegas kā tādas, ka tik kādu pašaut un bezloģiskas darbības veikt.

Viņš bija faking meklēšanā, mums tika nodota ziņa no policijas, mēs devāmies viņam pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Nedirss ir ss kur tu special uzliec zvaigznes

Tu ss sakuma paskaties... un tad runaa

Edited by diso
+2 Brīdinājuma punkti | Divi posti pēc kārtas. | diso
Link to comment
Share on other sites

Nedirss ir ss kur tu special uzliec zvaigznes

Tu ss sakuma paskaties... un tad runaa

Es nerunāju, es rakstu. Kā tad lai es tev uzlieku zvaigznes ja ne specjāli? Tu ar galvu domā?

 

@Benja: Lai būtu meklēšanā, nav vajadzīga zvaigzne, mums ziņoja Pašvaldības Policija par šo tow truck, čaļi neuzlika zvaigznes.

Link to comment
Share on other sites

nja ja lai jau ta butu... bet es neredzeju neviena ss tavu rp ka tu sauj ta ka padoma pats...

Man nav jāraksta RP ka es šauvu, tik pat labi ir jāraksta RP lai elpotu?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nja nja palasdi parejas sudzibas cik daudz pa tevi ir... un par ko tiesi ;)

Un cik no tām ir patiesas?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man tāpat bija ar šo mīļo cilvēku!

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. | diso
Link to comment
Share on other sites

Labi man vienalga par Wp. Bled Daumant tu vispār zini Omegas uzdevumus, kā tu tiki par līderi blec? Omega ir pretterorisma vienība, kura nebraukā pa ielām un nešaudas! Noskaties bļed YT video ko dara speciālo uzdevuma vienības!

Edited by diso
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts. | diso
Link to comment
Share on other sites

Labi man vienalga par Wp. Bled Daumant tu vispār zini Omegas uzdevumus, kā tu tiki par līderi blec? Omega ir pretterorisma vienība, kura nebraukā pa ielām un nešaudas! Noskaties bļed YT video ko dara speciālo uzdevuma vienības!

 

Man tāpat bija ar šo mīļo cilvēku!

 

Lielaka dala... Es tevi zinu kad biju omega visu laiku ta pat dariji ta ka...

Man īsti vienalga ko jūs te sakāt, šī sūdzība ir par to ka es sašāvu viņa auto, lai admins skatās, vairs nepostošu šeit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chat off. Lai izskata augstāk stāvošie.
Katrs nākamais liekais posts saņems +2 brīdinājuma punktus.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...