• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] - par masinu!


Han_Tehm

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Jerry_Columb

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: SERVERIS

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Bija ta , nopirku infernusu sen sen , un vins man kadu loti ilgu laiku staveja pie majam , tad kadu reizi man vinu nozaga un kautkur nosvieda , es paprasiju meham,lai man uztaisa fixcar, un skatos vairs nav infernus , bet kautkada grabaza stav pie majam , nez ka tas ir iespejams , ka pazud mana ista masina un vieta ieliekas kada cita, tadel , es gribu lai man atgriez manu masinu , vai atdod naudu, 3 . 9 miljoni , man jau ta bija , kad apmainas masinas , es uztaisu rr un atpakal masina , bet so reizi si palika infernusa vieta , tapec ludzu atgrieziet manu masinu , vai atgrieziet manu naudu!

4. Kā vainas dēļ tas notika?SERVERA

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://failiem.lv/g/mbufmxv#i1

http://failiem.lv/g/pdjpply#i1

 

 

 

Tatad , es gribu lai man atgriez auto , vai atgriez naudu masinas vertiba!

Link to comment
Share on other sites

Šaubos ka kāds kaut ko atdos, ja nav pierādījumu, ka tev tas infernus tieŠām bija.

Link to comment
Share on other sites

Šaubos ka kāds kaut ko atdos, ja nav pierādījumu, ka tev tas infernus tieŠām bija.

Tas jaa
Link to comment
Share on other sites

Nu, pirms kāda laika ,kad vēl spēlēju, bija tev Infernus. Bet nu, šis auto arī piesaista :D

es ieliksu pieradijumus man kautkur bija infernus bilde un ka es vinu atsledzu un aizsledzu
Link to comment
Share on other sites

man bija pilnīgi tieši tāda pati situācija, man pat ir pierādījumi,ka man bija NRG un pēkšņi man parādīja kautkādu grabažu, automašīnu man neatgrieza, pagāja 10dienas, rakstīju audio gan IG, gan skype.

Link to comment
Share on other sites

man bija pilnīgi tieši tāda pati situācija, man pat ir pierādījumi,ka man bija NRG un pēkšņi man parādīja kautkādu grabažu, automašīnu man neatgrieza, pagāja 10dienas, rakstīju audio gan IG, gan skype.

Tanī dienā,kad pirki BF400 , nopirki, aizbraucām līdz tavām mājam, bet tur FCR 900 :D Kautgan pasē bija rakstīts BF 400

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši serveris atpazīst SYY , neesmu redzejis kādam citam kautko tādu , tikai SYY vislaik šādi notiek

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši serveris atpazīst SYY , neesmu redzejis kādam citam kautko tādu , tikai SYY vislaik šādi notiek

A tu aiztaisi muti jakl*
Link to comment
Share on other sites

Lol , es arī varu pateikt , ka man hotrings pazuda nopērkot vieta kkādu grabažu un pieprasot naudu par to.Nav ss , kur ir redzams tavs infernus , tātad šaubos vai tev tiks kkas dots. :)

Link to comment
Share on other sites

Lol , es arī varu pateikt , ka man hotrings pazuda nopērkot vieta kkādu grabažu un pieprasot naudu par to.Nav ss , kur ir redzams tavs infernus , tātad šaubos vai tev tiks kkas dots. :)

 

Njā , ja nav pierādījumu , maz ticams kad kautko dabūsi. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...