• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Ross


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Miller 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Ross


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video redzams


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :



  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cali nopietni Bet kapec tu Ping Neradiji????? Specjali?

Ross mans coms Vinam nets Ir svakas Ka Nezinu Kas....Chali Vajadzeja Ping Or ganjaw Ka parasti nets Nolagoaja !!!!

Link to comment
Share on other sites

[00:42:02] Valdis U.: Speciāli pingu neparādīji? Man tajā brīdī nets knapi strādāja, jo ir redzams, ka es vairākas reizes pārlādēju.

 

Lika ierakstīt, jo apsūdzētajam forumā liegta pieeja postot. 

Link to comment
Share on other sites

 

[00:42:02] Valdis U.: Speciāli pingu neparādīji? Man tajā brīdī nets knapi strādāja, jo ir redzams, ka es vairākas reizes pārlādēju.
 
Lika ierakstīt, jo apsūdzētajam forumā liegta pieeja postot. 

 

Tad kāda velna pēc tu atrodies serverī? Tevi nav iespējams nošaut un tādā veidā tu bojā visiem baudu spēlēt.

fsw4uyousrcf34kwc4ks.png

Pēc terras uzņemta bilde

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chali ja ceri sita kadu Iegast nesanaks Uznem tad kad Cilveks Vienkarshi spele Tas bija Video Laika Jauznem Sito Bildi Tik nesen spechali uznemi!...

Nesanaks iegast Nesmu vainigs Ka vinam neta Problemas!...

Neviens neko nebija kA Tikaj pASI Jusu Sawjyer Ar aim sAUDAS Tik tapec nau cita Jajagaz ja iznterneta Problemas Nau Labi to Izmantot!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chali ja ceri sita kadu Iegast nesanaks Uznem tad kad Cilveks Vienkarshi spele Tas bija Video Laika Jauznem Sito Bildi Tik nesen spechali uznemi!...

Nesanaks iegast Nesmu vainigs Ka vinam neta Problemas!...

Neviens neko nebija kA Tikaj pASI Jusu Sawjyer Ar aim sAUDAS Tik tapec nau cita Jajagaz ja iznterneta Problemas Nau Labi to Izmantot!

Vispirms iemācies sakarīgi rakstīt. Kāda ir iespēja, ka var lagot tā, ka tevi notriecot vairākas reizes pat 1hp nenoiet? Tur skaidri var redzēt, ka viņš tiek notriekts, jo pārstāj šaut. Tātad, viņu nav iespējams nogalināt un tādā veidā tiek veidotas nevienlīdzīgas iespējas uz teritorijas iegūšanu. Pastāsti, kāda ir iespēja, ka IG ir vakars un visiem ir vienāds ID? Cik bieži tā var būt? Tā bilde ir tieši pēc terras. Un par to, ka Jawyer'iem ir aims, neko nezinu, ja vari pierādīt, droši liec sūdzību. 

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...