• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] VAGOS, Tom


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Marek Ector

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tom Capone (2 vārdu nesaredzēju vai nu Drake vai nu Vendetta, krč VAGOS GANG)

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Vizinājos pa pilsētu meklēju kādu ar ko parpot, biju iebraucis Aztecas, parpoju par narkotikām viss chill, bij kruti. Piebraucu pie vagosiem, tie izlec no mašīnas BEZ RP, BEZ brīdinājuma nošauj. (itkā jau vienalga ka tas ir hoods, dzīvē mēs jau arī nezinam kur tie gangsteri mītojas un dažreiz varam netīšām iemanīties pie viņiem)

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu krutuma dēļ

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 
olrctwfm8vs2oe5t683.png329jfk07qrkmdd0uo1u.pngcq9cjdjrl2vicd21jc.pngLūdzu pavērojiet šo Gangu, tur tak tik ļoti massive nonrp notiek. Es pat domāju ka tur nav īsta sapratne starp DM serveriem un RP

(Screenshots vai Video)

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mūsu hūds, daru ko gribu!

līdi bez atļaujas ..

Kā es IG varu zināt ka tas ir jūsu huuds ? 

Tas būtu baigas nonrp izsludināt vēl pa visām ziņām, ka tur kur stāv dzletenes mašīnas nedrīkst braukt un atrasties, jo tur dzivo gangsteri. 

Neizklausās diez ko labi, ne ? 

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kā es IG varu zināt ka tas ir jūsu huuds ? 

Tas būtu baigas nonrp izsludināt vēl pa visām ziņām, ka tur kur stāv dzletenes mašīnas nedrīkst braukt un atrasties, jo tur dzivo gangsteri. 

Neizklausās diez ko labi, ne ? 

Tu pie 2 gangsteriem ar ieročiem rl brauktu klāt? Tas jau CS no tavas puses + tur neredz kā šauju, redz tikai kā tēmēju!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu pie 2 gangsteriem ar ieročiem rl brauktu klāt? Tas jau CS no tavas puses + tur neredz kā šauju, redz tikai kā tēmēju!

Jūs tikko iebraucāt hūda, sēdējat vēl mašīnā kad ripoju iekšā, neko nezināju par to ka  esat tie krutie gangsteri ar ieročiem, pēctam tikai pēkšņi izkāpāt un nopiļijāt ;) 

Chat off, ej guli, enjoy jail

Turpināšu tevi screenot katru dienu, ar taviem pārkāpumiem . Lielākais disrecpect pret jūsu gang

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...