• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Jack_Wolfie]


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lenny Lethon


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack Wolfie un tur vēlviens čubārs.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viņš ir fakin līderis bet 2x nepar ko mani vienkārši Dmo.. CarDM un kad vizinos ar laivu brīvajā laikā arī tad Dmo


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu abu, viens brauca otrs šāva .


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prnt.sc/ce04lp šeit ir vieta kur viņš CarDm tikai tādēļ ka negāju skatītities SLimnīcas interieru. Un te ir otrs kur vinš manu laivu dmo. http://prnt.sc/ce05b1


(Screenshots vai Video)


 

Link to comment
Share on other sites

tu man sabojāji mahu, es dzinos pakaļ un tu bēgi.


Citos serv ir tā, ka ieiet SF slimnīcā un iziet LS. Man vajadzēja tevi iemānīt slimenē. Pie Ls slimnīcas mani gaidīja kolēģis lai aizvestu tevi uz iecirkni.


Tu neiegāji slimnīcā, taču aizbēgi.


Man atlidoja pakaļ kolēģis paksļ, mēs lidojām uz LS. Ar find atradām tevi, tu biji laivu piestātnē. Tu ieleci laivā um muki prom, mēs braucām pakaļ.  Tad Robrts sāka šaut tavai laivai.


Kāpēc visu nepaspāstīji? Random izvilki ss no divām vietām. Iespējams, manam kolēģim pat ir video.


Sūdzība aplama


Link to comment
Share on other sites

 

tu man sabojāji mahu, es dzinos pakaļ un tu bēgi.

Citos serv ir tā, ka ieiet SF slimnīcā un iziet LS. Man vajadzēja tevi iemānīt slimenē. Pie Ls slimnīcas mani gaidīja kolēģis lai aizvestu tevi uz iecirkni.

Tu neiegāji slimnīcā, taču aizbēgi.

Man atlidoja pakaļ kolēģis paksļ, mēs lidojām uz LS. Ar find atradām tevi, tu biji laivu piestātnē. Tu ieleci laivā um muki prom, mēs braucām pakaļ.  Tad Robrts sāka šaut tavai laivai.

Kāpēc visu nepaspāstīji? Random izvilki ss no divām vietām. Iespējams, manam kolēģim pat ir video.

Sūdzība aplama

 

Sūdzība aplama? Lūdzu čali, jega tev mani apcietināt tu vislaik klieds ''LOHS NEVARI IZMEST NO MAHAS '' Apsaukājies IC un reāls ments tā darītu? žēl ka par to nebija ss, tad gan tu sāktu saprast  .

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama? Lūdzu čali, jega tev mani apcietināt tu vislaik klieds ''LOHS NEVARI IZMEST NO MAHAS '' Apsaukājies IC un reāls ments tā darītu? žēl ka par to nebija ss, tad gan tu sāktu saprast  .

Vēl kautko stulbāku nevarēji izdomāt? Takš kāda jēga likt sūdzību un melot?

Link to comment
Share on other sites

Šeit būs sūdziba aplama, jo pirmajā screen nevar redzēt niku, otrajā varēja būt, kad viņi tevi ķera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...