• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mike_Dundee


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Nike_Riley

2. Administrātora niks spēlē :Mike_Dundee
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Nebija laika jo uzreiz iemeta cietumā
4. Apraksts par situāciju :Pie tālbraucēju ostas norisinājās kautiņš,es ar savu draugu gājām pēc kokvedējiem,kad pēkšņi manu draugu sāka sist līdz nogalināja,tad visi sāka dauzīt arī mani un kad es aizstāvējos ar kādiem 5 sitieniem iemeta cietumā par DM uz 1200sek-(DM-speletaja sišana vai nogalināšana bez IC iemesla),taču man bija IC iemesls,manu draugu sāka sist līdz nāvei.Ko vēl pateikt.Lai tevi atlaiž no admiņa Mike!?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Teikšu tev to pašu, ko teicu spēlē - uz nonrp netiek atbildēts ar nonrp. Tev bija jāsūta reports ar ID, kuru pēc tam es vai kāds cits admins izskatītu. Tu to neizdarīji. Ienācu serverī, redzēju vismaz 4 logus ar to, ka notiek rubaks. Paspecoju un redzēju kkādus 3-5 cilvēkus kaujamies. Tā nu arī visus sametu uz 20min, lai atpūšas. Kas uz tevi attiecas - par tevi izleca logs čatā, tevi specoju. Nositi vienu, pēc tam sāki klopēt jau citu. 

 

Savukārt, par RP terminiem - DM ir spēlētāja nogalināšana bez IC iemesla un/vai RP

 

a94ca22fffee4e15b4b150c40c1348c1.png

e065fa371ec440d88bcf6dd6a7744274.png

 

 

Laikam gan tev būs jāsaka, lai mani "izmet no admina"

Lieki minēt, ka par attiecīgi debīlajiem reportiem, ko sūtīji pēc jaila, saņēmi attiecīgu kick ar tik pat jauku iemeslu

Nu tad tu diemžēl neredzēji,kas tur īsti notikās jo es nevienu nenoklappēju,vienīgi to kas jau bija nomiris,bet manu draugu gan noklappēja.Un DM ir tikai tad ja nav IC iemesla.Un kad iemeti cietumā es tev teicu lai tu izlaid jo es nebiju nekāds lecīgais kāvējs,tu vēl saliec kaut kādus cipa AA un visu ko citu.Ja būtu izlaidis mani no cietuma,nebūtu tagad jāpiepišās vienam pie otra.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu visam arī ir savas robežas..

Tad jau var izdomāt miljons iemeslus DMošanai un DMot visu, kas kustās.

 

Nu labi, jūsu gadījumā bija rubaks ar rokām, kas neliecina par baigo DM. Protams, tādā barā, ja tevi sit, par nekādu RP nevar domāt, jo kamēr tu godīgi noerpo, tikmēr tevi jau klapē kā maisu :lol: Tādā gadījumā ir vienkārši jāiet prom no tā pārkāpēju baru un, vēlams, nosūtīt report, jo padomā kā spamojās Administratoru čats, kad šādi visi nosit vienu pēc otra, tapēc principā jums visiem iedeva 20 min. ,cik apskatījos šo topiku, lai jūs atslābstat. Dēļ 20 minūtēm cept sūdzību par Adminu, kurš dara savus pienākumus un apvainot viņu nebūtu pietiekami labi.. :|

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu visam arī ir savas robežas..

Tad jau var izdomāt miljons iemeslus DMošanai un DMot visu, kas kustās.

 

Nu labi, jūsu gadījumā bija rubaks ar rokām, kas neliecina par baigo DM. Protams, tādā barā, ja tevi sit, par nekādu RP nevar domāt, jo kamēr tu godīgi noerpo, tikmēr tevi jau klapē kā maisu :lol: Tādā gadījumā ir vienkārši jāiet prom no tā pārkāpēju baru un, vēlams, nosūtīt report, jo padomā kā spamojās Administratoru čats, kad šādi visi nosit vienu pēc otra, tapēc principā jums visiem iedeva 20 min. ,cik apskatījos šo topiku, lai jūs atslābstat. Dēļ 20 minūtēm cept sūdzību par Adminu, kurš dara savus pienākumus un apvainot viņu nebūtu pietiekami labi.. :|

Es jau viņu neaizskāru es vienkārši teicu,lai viņš mani izlaiž jo es negribēju izdarīt DM un nožēloju,bet viņš uzliek kaut kādā nesaprotamā veidā Admin Abuse,protams tikai izkikojot.Nekāda AA nebija,to viņš samuldēja. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...