• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] ANDREW WILLIAMS


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Marek Ector

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrew Williams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Notika terra VS Rifas un Andrews atbrauca palīdzēt rifām

4. Kā vainas dēļ tas notika : Riffinieks laikam saprata, ka visa viņa 20 cilvēku komanda jau guļ, tad jāsauc palīgā cits spēks.. un dēļ andrewa mēs neieguvām terru. Tagad lai riffas adod to teru, jo uzvarēja krāpjoties

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :
http://www.bildites.lv/images/fmb1lzjtqzond4nt5aw3.png
http://www.bildites.lv/images/q3ck658s3ahu94smf9ye.png
http://www.bildites.lv/images/psjfut2yam9838sydvn.png
http://www.bildites.lv/images/kf3ryrfomizy6ku9h.png
http://www.bildites.lv/images/ueareg6nnz4gjxjecxl2.png
http://www.bildites.lv/images/mpw957528b88kptpoqdu.png
VINAM LAIKS ATVADĪTIES NO GSG , neko neuzceļ, mīkstais vien ir, nenāk on lai nepadirstu terru

(Screenshots vai Vide

+1 more sūdzību par andrew
Varbūt nepilna, jo nick neredz, bet nu viņam vienīgajam tas Leader skins
iepildiju benu, piebrauc un vnk nošāva

http://www.bildites.lv/images/ljb2heindztvdlvmj20.png
http://www.bildites.lv/images/xlsv8zyj6frwpbvvcsnt.png

  • Upvote 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ai tak viņi abi ir retardi. Vainu viens ir mikstais vai otrd puse riffas komanda mauc ar wh, bet nu tas ta tapat šaut nemāk, kā arī costam un john ir hp hack tik žel ka tik tālu nil neredz kad šauj taju sen butu jums bans, bet nu jā. Un kaut kā aizdomīgi arī tas, ka vienmer uz musu terram nav adminu on vai arī ir, bet nespeco hmmm. Pa šito varētu padomāt.

Bet ko lai saka ir daži tādi kam patīk ignorēt speles noteikumis un spēlēt norm nevis, ka dažam labam retardam.

 

Un ja esmu no bg taka varu tik vien piekrist marek!

Ceru ka andrewam bis lider off un cotam bridinajums jo tas nav izturams, ka slēdz uz terras pedejam sec hp hax, jo saprot ka papisis. Jo ta lieta jau tabir aizomīga, ka sakuma viņus rekt un pec tam hp neņemas nost

Šaubos vai tik daudz var veikties.

 

Un ja atvainojiet par gramatiki rakstīju caur tel. Nav ieslēgts autocorectors

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Diez par ko man lideris off , screenos ir redzami tikai laiki , es nevienu nešāvu !

 

2. sudzibaa tas neesmu es , bet gan Yakuza Takashi , viņš bija manaa organizacijaa!

 

Sūdziba aplama :)

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Līderis off nevienam nebūs,par to es nespriedīšu,bet nu max 1 wp,klausies urļik,pirms sāc ko dirst par mani vai biedriem,paskaties uz sevīm,neviens no manu team nelieto hakus,notika terra pret jums,uz 120 sec braucu terra un skatos savādāka maha ,sapratu kad kautkas jums nāk help,bet izrādās man vsp,teica kad es mazākumā vai nevajag palīdzību,neko neatbildēju un turpināju šaudīties terra,neko viens parāva vienu no jums un sākāt uzreiz raudāt,un deļ to arī papisāt terru,tak šis gadījums ir bērnudārzs viss jūsu teams bg ir so low,tur vaidzētu vadīt normālam līderi,sawyeram or zeltiņam gvido,šitādu team sala un pataisa bandu par low bandu.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Līderis off andrewam,par to es nespriedīšu,bet nu max 1 wp,klausies urļik,pirms sāc ko dirst par mani vai biedriem,paskaties uz sevīm,neviens no manu team nelieto hakus,notika terra pret jums,uz 120 sec braucu terra un skatos zaļš busiņš ,sapratu kad andrews jums nāk help,bet izrādās man vsp,teica kad es mazākumā vai nevajag palīdzību,neko neatbildēju un turpināju šaudīties terra,neko andrews parāva vienu no jums un sākāt uzreiz raudāt,un deļ to arī papisāt terru,tak šis gadījums ir bērnudārzs viss jūsu teams bg ir so low,tur vaidzētu vadīt normālam līderi,sawyeram or zeltiņam gvido,šitādu team sala un pataisa bandu par low bandu.

Tač tiem BG biedriem nevienam vairak pa 13 nav :D Bens Benasis  nick vien izsaka cik gadi ir :D  viņi raud pa visiem sikumiem vakar aizstavēju terru pret viņiem atkal teica ka man esot palidzeets kaut ari neviens nebija terra :D

  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tač tiem BG biedriem nevienam vairak pa 13 nav :D Bens Benasis  nick vien izsaka cik gadi ir :D  viņi raud pa visiem sikumiem vakar aizstavēju terru pret viņiem atkal teica ka man esot palidzeets kaut ari neviens nebija terra :D

Tam es piekrītu,šitādiem dot līderi ir tas pats,kas izlaist kaķi pagalmā,nujā šiten viss atiecas uz naudu protams ,aizmirsu jau.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pats tu uzvedies, kā mazs bērns doma es akls esmu un nereduz, kā viņš ieskrēja kontenera, lai bugotu terru jus dalbajobi tadi ! Izskatās, ka pašiem vairak pa 10 nav !

  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Pats tu uzvedies, kā mazs bērns doma es akls esmu un nereduz, kā viņš ieskrēja kontenera, lai bugotu terru jus dalbajobi tadi ! Izskatās, ka pašiem vairak pa 10 nav !

Tak tu vsp ko muti te vel atver. P.S sūdziba aplama tas nenozime kad bija viņš tur bija un kad šāva utt ir viens ss kur var redzet vinu un tur pat maha vins sez. Būtu SS vai video kur šauj  Andrews tad būtu citādāk.... A un mazais ej ieskrieties.  :pff:  :pff:  :pff:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tač tiem BG biedriem nevienam vairak pa 13 nav :D Bens Benasis  nick vien izsaka cik gadi ir :D  viņi raud pa visiem sikumiem vakar aizstavēju terru pret viņiem atkal teica ka man esot palidzeets kaut ari neviens nebija terra :D

 

Tam es piekrītu,šitādiem dot līderi ir tas pats,kas izlaist kaķi pagalmā,nujā šiten viss atiecas uz naudu protams ,aizmirsu jau.

Spriežot pēc jūsu rakstības, krutajiem gājieniem sāk likties ka jums ir tie under 13.

Vai arī vienkārši nepabeidzāt 9 klasi latviešu valodas eksāmenu ar vienkāršām lietām...

 

Amm Andrew. Labi 2 sūdzība tavu nick neredz, tur var nepiekasīties, kaut gan tu pats ļoti labi zini, ka tas biji tu.

Andrews tāpat palīdzēja iegūt terru, sēdēja zonā un tad abi priecīgi iekāpa mašīnā, ķip best teamwork.. screenos ir redzams, ka atrodies terrā un pats zini ka nedrīkst palīdzēt.. (kā nekā līderis) 

 

Costa - Jūsu biedrs Demiro atnāca uz mūsu Gang un pastāstīja kā jums tur viss notiek, ka visi spēlējat ar WH un par Hp hax no John Core nešaubos, mēs 3 ballasnieki šaujam pa viņu, a viņam nekas nenotiek, tik skraida uz apli līdz brīdim kamēr jūs pārējie iebraucāt terrā.

Un tu saki ka mēs esam Low team ?? 

uj nu piedod, mēs neņemam bandā visus pēc kārtas, lai tik kaut ko knapi uzvarētu kā tas pašlaik notiek Rifās. Es domāju ja jūs visi ienāktu ON, būtu kādi pāri 10 stabili..

Gribētu redzēt tavu RP pieņemšanu... /b Dm QS , pieņemts  :pff:

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc jūsu rakstības, krutajiem gājieniem sāk likties ka jums ir tie under 13.

Vai arī vienkārši nepabeidzāt 9 klasi latviešu valodas eksāmenu ar vienkāršām lietām...

 

Amm Andrew. Labi 2 sūdzība tavu nick neredz, tur var nepiekasīties, kaut gan tu pats ļoti labi zini, ka tas biji tu.

Andrews tāpat palīdzēja iegūt terru, sēdēja zonā un tad abi priecīgi iekāpa mašīnā, ķip best teamwork.. screenos ir redzams, ka atrodies terrā un pats zini ka nedrīkst palīdzēt.. (kā nekā līderis) 

 

Costa - Jūsu biedrs Demiro atnāca uz mūsu Gang un pastāstīja kā jums tur viss notiek, ka visi spēlējat ar WH un par Hp hax no John Core nešaubos, mēs 3 ballasnieki šaujam pa viņu, a viņam nekas nenotiek, tik skraida uz apli līdz brīdim kamēr jūs pārējie iebraucāt terrā.

Un tu saki ka mēs esam Low team ?? 

uj nu piedod, mēs neņemam bandā visus pēc kārtas, lai tik kaut ko knapi uzvarētu kā tas pašlaik notiek Rifās. Es domāju ja jūs visi ienāktu ON, būtu kādi pāri 10 stabili..

Gribētu redzēt tavu RP pieņemšanu... /b Dm QS , pieņemts  :pff:

Tu ir dauzīta????? Tak atpisies no viņiem pats nejēdz spelēt un te dirs. A un kur ir vid kura zonā jums ir jakaro? :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc jūsu rakstības, krutajiem gājieniem sāk likties ka jums ir tie under 13.

Vai arī vienkārši nepabeidzāt 9 klasi latviešu valodas eksāmenu ar vienkāršām lietām...

 

Amm Andrew. Labi 2 sūdzība tavu nick neredz, tur var nepiekasīties, kaut gan tu pats ļoti labi zini, ka tas biji tu.

Andrews tāpat palīdzēja iegūt terru, sēdēja zonā un tad abi priecīgi iekāpa mašīnā, ķip best teamwork.. screenos ir redzams, ka atrodies terrā un pats zini ka nedrīkst palīdzēt.. (kā nekā līderis) 

 

Costa - Jūsu biedrs Demiro atnāca uz mūsu Gang un pastāstīja kā jums tur viss notiek, ka visi spēlējat ar WH un par Hp hax no John Core nešaubos, mēs 3 ballasnieki šaujam pa viņu, a viņam nekas nenotiek, tik skraida uz apli līdz brīdim kamēr jūs pārējie iebraucāt terrā.

Un tu saki ka mēs esam Low team ?? 

uj nu piedod, mēs neņemam bandā visus pēc kārtas, lai tik kaut ko knapi uzvarētu kā tas pašlaik notiek Rifās. Es domāju ja jūs visi ienāktu ON, būtu kādi pāri 10 stabili..

Gribētu redzēt tavu RP pieņemšanu... /b Dm QS , pieņemts  :pff:

kur ir redzams ka tas ir terras laikā? es iebraucu pēc terras

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc jūsu rakstības, krutajiem gājieniem sāk likties ka jums ir tie under 13.

Vai arī vienkārši nepabeidzāt 9 klasi latviešu valodas eksāmenu ar vienkāršām lietām...

 

Amm Andrew. Labi 2 sūdzība tavu nick neredz, tur var nepiekasīties, kaut gan tu pats ļoti labi zini, ka tas biji tu.

Andrews tāpat palīdzēja iegūt terru, sēdēja zonā un tad abi priecīgi iekāpa mašīnā, ķip best teamwork.. screenos ir redzams, ka atrodies terrā un pats zini ka nedrīkst palīdzēt.. (kā nekā līderis) 

 

Costa - Jūsu biedrs Demiro atnāca uz mūsu Gang un pastāstīja kā jums tur viss notiek, ka vi ii spēlējat ar WH un par Hp hax no John Core nešaubos, mēs 3 ballasnieki šaujam pa viņu, a viņam nekas nenotiek, tik skraida uz apli līdz brīdim kamēr jūs pārējie iebraucāt terrā.

Un tu saki ka mēs esam Low team ?? 

uj nu piedod, mēs neņemam bandā visus pēc kārtas, lai tik kaut ko knapi uzvarētu kā tas pašlaik notiek Rifās. Es domāju ja jūs visi ienāktu ON, būtu kādi pāri 10 stabili..

Gribētu redzēt tavu RP pieņemšanu... /b Dm QS , pieņemts  :pff:

Vecīt,tu esi galīgs aut****,tev nedalec,kad mēs mākam spēlēt un tu ar savu bg neko nejēdz,nopērc līderi lai tik būtu kruts un ķip ko paceltu,visi ,kas pišs pie tevis ir tīri bezatbildīgi pāķi,kas neko nejēdz no sampa,kā tikai ķert premkas,domā ar galvu,neviens no manas bandas velreiz nehako,Johnam ping ir augšā ,skype runājo visslaik man saka kad lago viņam,un dabonu kādas 3-4 reizes pārzvanīt,ej tak vienreiz pieaudz ar visu savu bandu,kad beigsiet vadīt bg un pisīsiet prom no samp? lai tak normāls līderis tiek ,kas neraud terra dēļ. :huh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kur ir redzams ka tas ir terras laikā? es iebraucu pēc terras

 

Čista tur tak SS redz kad pedejas sec tur piebrauci un pajautaji palidzēt. Kā tad tu varēji zināt kad beigas utt..

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc jūsu rakstības, krutajiem gājieniem sāk likties ka jums ir tie under 13.

Vai arī vienkārši nepabeidzāt 9 klasi latviešu valodas eksāmenu ar vienkāršām lietām...

 

Amm Andrew. Labi 2 sūdzība tavu nick neredz, tur var nepiekasīties, kaut gan tu pats ļoti labi zini, ka tas biji tu.

Andrews tāpat palīdzēja iegūt terru, sēdēja zonā un tad abi priecīgi iekāpa mašīnā, ķip best teamwork.. screenos ir redzams, ka atrodies terrā un pats zini ka nedrīkst palīdzēt.. (kā nekā līderis) 

 

Costa - Jūsu biedrs Demiro atnāca uz mūsu Gang un pastāstīja kā jums tur viss notiek, ka visi spēlējat ar WH un par Hp hax no John Core nešaubos, mēs 3 ballasnieki šaujam pa viņu, a viņam nekas nenotiek, tik skraida uz apli līdz brīdim kamēr jūs pārējie iebraucāt terrā.

Un tu saki ka mēs esam Low team ?? 

uj nu piedod, mēs neņemam bandā visus pēc kārtas, lai tik kaut ko knapi uzvarētu kā tas pašlaik notiek Rifās. Es domāju ja jūs visi ienāktu ON, būtu kādi pāri 10 stabili..

Gribētu redzēt tavu RP pieņemšanu... /b Dm QS , pieņemts  :pff:

 Takšto  :pff:  :pff:  :pff:

Link to comment
Share on other sites

Čista tur tak SS redz kad pedejas sec tur piebrauci un pajautaji palidzēt. Kā tad tu varēji zināt kad beigas utt..

Tu tik posto :D pox te pat tiem wp,kā man un dp :D

 

Tak sūdzība aplama,bezsakars ar šiem sīķiem,naudu rašo tikai neko citu,un raud kad vienu zonu padiršs,ata!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu ir dauzīta????? Tak atpisies no viņiem pats nejēdz spelēt un te dirs. A un kur ir vid kura zonā jums ir jakaro? :D

 

Tu tik posto :D pox te pat tiem wp,kā man un dp :D

 

Tak sūdzība aplama,bezsakars ar šiem sīķiem,naudu rašo tikai neko citu,un raud kad vienu zonu padiršs,ata!!!

 

 Takšto  :pff:  :pff:  :pff:

Mazie pajoliņi negrib jailu dabūt

Willmer a kāds sakars ar tevi šajā topikā ? Tevi tas vispār neskar, tāpēc nemaz nelasi un neatbildi

 

Kāda aplama sūdzība ? Andrews VIENALGA Atradās terrā, pie dirsas vai pēdējās sekundēs vai pirmās.

Pēctam vēl apliecinot ar Ez katka un abi aizbrauc prom kā profiņi

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mazie pajoliņi negrib jailu dabūt

Willmer a kāds sakars ar tevi šajā topikā ? Tevi tas vispār neskar, tāpēc nemaz nelasi un neatbildi

 

Kāda aplama sūdzība ? Andrews VIENALGA Atradās terrā, pie dirsas vai pēdējās sekundēs vai pirmās.

Pēctam vēl apliecinot ar Ez katka un abi aizbrauc prom kā profiņi

Tu i sists. Tak ej un nosprāgsti...  :pff:  :pff:  :pff:  :b_hi:  :b_hi:  :b_hi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mazie pajoliņi negrib jailu dabūt

Willmer a kāds sakars ar tevi šajā topikā ? Tevi tas vispār neskar, tāpēc nemaz nelasi un neatbildi

 

Kāda aplama sūdzība ? Andrews VIENALGA Atradās terrā, pie dirsas vai pēdējās sekundēs vai pirmās.

Pēctam vēl apliecinot ar Ez katka un abi aizbrauc prom kā profiņi

Raudi,vel paceļu šo tēmu,lai varētu tikt pie skaidrības,savādāk meitenes nojūgsies.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...