• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] PAVĻIKS


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : -BlackHat-


2. Apsūdzētā Niks Forumā : Pavļiks


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : man pilnīgi nerausta kāds tev tur bija agrākais foruma acc, bet nu kāds sakars tev ar Oldu? Skrien taisni dupsī līdēj.! ((Posti knapi 20 un onlaina 12h tik sēdēji, un iereģistrējies 13.septembrī 2016.gadā)) var Just, ka te nekādas taisnības nav, iekš samp., 


4. Pierādījumi :


(Screenshots / Topiks kurā pārkāpts noteikums)


http://www.bildites.lv/a/db2uwb69#w3nn9hv8


  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tagad dabujis os,tagad vari blatot uz visiem kam nav?os nozime ka tas cilvēks ir pazīstams pa visu komunu,tatad skaties,tevi kads pazist?huj ble,vinju,pazist visi oldfagi,ka bushmens,tailors,tito,kostiks,riffa,bobiks,patriots,audiks,Allews ble,souls,un pārējie.

 

Bet ka tad tu panjemi savu os?caur dirsu?man galigi pie dirsas ir,kura gada tu esi,bet es tev nepazist,un negribu pazist,

Edited by kortess
+1 brīdinājuma punkts | Lieks posts | kortess
Link to comment
Share on other sites

Klausies, pisies!/Kosķja.

Nu nobanoja man pirmo profilu. Uztaisīju OTRU profilu, un tur pierādīju, ka esmu es pats. Es esmu sirdī oldskūls, nekā tu - formāli. Ja tev kaut kas NERAUSTA, tad arī neraksti. Man nerausta, ko tu ēd. Man nerausta, kas tev patīk. Un es tev par to nepiekasos. Ja tev nerausta mans īstais profils, tad no sūdzības nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Klausies, pisies!/Kosķja.

Nu nobanoja man pirmo profilu. Uztaisīju OTRU profilu, un tur pierādīju, ka esmu es pats. Es esmu sirdī oldskūls, nekā tu - formāli. Ja tev kaut kas NERAUSTA, tad arī neraksti. Man nerausta, ko tu ēd. Man nerausta, kas tev patīk. Un es tev par to nepiekasos. Ja tev nerausta mans īstais profils, tad no sūdzības nav jēgas.

 

ā nu zajebis tagad es ar paraušu bālo forumā, pohujā taisīšu jaunu un man te ķip visi baigie gejoni uzliks atpakaļ visus postus un reputāciju, mož vēl ACP iedos, jo redz es te baigais dirsā līdējs agrāk biju kuram bija tur hujzin kas.! 

 

Diršana.!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ā nu zajebis tagad es ar paraušu bālo forumā, ***ā taisīšu jaunu un man te ķip visi baigie gejoni uzliks atpakaļ visus postus un reputāciju, mož vēl ACP iedos, jo redz es te baigais dirsā līdējs agrāk biju kuram bija tur hujzin kas.! 

 

Diršana.!

Ja tev nav savu sakaru, un paziņu/draugu, tad nevajag skaudībā spiegt, ka citi ir dirsā līdēji. Pie dirsas man tas tavs teksts, tikai gribu pateikt, ka ar savu raudāšanu neko nepanāksi. Starp citu, - KĀDA TEV DIRSĀ DAĻA, KĀDA KURAM GRUPA? KO? Piemēram... Par ko Andrejam admins ir? Kāpēc par to nečīksti? Skuķis tu esi! Ja ir man grupa, značit ir. Es par tavu smirdīgo OS neraudu. Katram sava daļa, un nav tā tava daļa, kāpēc man ir tā grupa, un otrādi - nav mana daļa, nahren tev grupa ir. Saprati?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav savu sakaru, un paziņu/draugu, tad nevajag skaudībā spiegt, ka citi ir dirsā līdēji. Pie dirsas man tas tavs teksts, tikai gribu pateikt, ka ar savu raudāšanu neko nepanāksi. Starp citu, - KĀDA TEV DIRSĀ DAĻA, KĀDA KURAM GRUPA? KO? Piemēram... Par ko Andrejam admins ir? Kāpēc par to nečīksti? Skuķis tu esi! Ja ir man grupa, značit ir. Es par tavu smirdīgo OS neraudu. Katram sava daļa, un nav tā tava daļa, kāpēc man ir tā grupa, un otrādi - nav mana daļa, nahren tev grupa ir. Saprati?

 

Neko nesapraru, jo tev ipenis baigi liels un esi baigi dirsīgs.!

met pierādījumus, ka tev ir bijis kaut kāds tur hz acc samp forumā. skaidrs vai tev vaig kādu nedēļu apdomāties un tad sāksi rubīt bazaru? 

bet nu ko darīt, baigi kruts tu mums te esi, labāk ej uz skolu izglītojies bērns.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neko nesapraru, jo tev ipenis baigi liels un esi baigi dirsīgs.!

met pierādījumus, ka tev ir bijis kaut kāds tur hz acc samp forumā. skaidrs vai tev vaig kādu nedēļu apdomāties un tad sāksi rubīt bazaru? 

bet nu ko darīt, baigi kruts tu mums te esi, labāk ej uz skolu izglītojies bērns.

Nu un?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...