• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]John_Core Tēras bojāšana


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Selīna_Bently

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :John_Core

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :Hacko palīdz tēra

(Screenshots vai Video)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

raita < zigis asmens

Neko nesaprotu...Nu labi ja tās moments būs video šeit Hackošana. https://failiem.lv/u/9wp4sr9a#/view/bandicam+2016-09-19+14-21-53-408.mp4;play MassCs,MassDm.No slimnīcas iziet pazūd wepi no kaut kāds pakaļas paņem wep uz sāk pist Qs,Cs,Dm+Hack.

Link to comment
Share on other sites

tak pis dirst, jums gsg pizdi visiem bus

 

Tev pisdi būs.......Neapdirs GSG...Sēdi zem bana par saviem palīglīdžekļiem...Nemāki spēlēt,netraucē citiem ar saviem Low

Link to comment
Share on other sites

Vēl joprojām karojat ar /f čatu? Malači. Jūs pašus visu nahren jāsamet ķurmī par masveida MG.

Kāda starpība? Tāpat visiem sen zināms, ka 109 no 110 spēlētājiem ir wh un viņi /f raksta tikai prikolam.

Link to comment
Share on other sites

Murgs,TAs pats par Skotin,sis agrak bija admins,tagad no admina prom un hako?
*** tadiem adminus bleg :D

Link to comment
Share on other sites

Visi var postot,atļauju.Nelieciet Wp.Bet mazāk postojiet:).Moderātori nelieciet wp atļauju paust savas domas.

Link to comment
Share on other sites

Neko nesaprotu...Nu labi ja tās moments būs video šeit Hackošana. https://failiem.lv/u/9wp4sr9a#/view/bandicam+2016-09-19+14-21-53-408.mp4;play MassCs,MassDm.No slimnīcas iziet pazūd wepi no kaut kāds pakaļas paņem wep uz sāk pist Qs,Cs,Dm+Hack.

Man wepi vienmēr ir palikuši pēc tam kad nomirstu nezinu kapēc . 

Tu ar saviem gsg vari iet raudāt tālāk, nepiš jūsu sūdzības.

 

E: Kāds sakars tur ar terras bojāšanu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Man wepi vienmēr ir palikuši pēc tam kad nomirstu nezinu kapēc . 

Tu ar saviem gsg vari iet raudāt tālāk, nepiš jūsu sūdzības.

 

E: Kāds sakars tur ar terras bojāšanu ? :D

 

 

Kad mums bija tēra tu ierubiju tos jobanos hackus un sāki tēru bojāt.P.S Vēlāk iemetīšu SS.

Link to comment
Share on other sites

Kad mums bija tēra tu ierubiju tos jobanos hackus un sāki tēru bojāt.P.S Vēlāk iemetīšu SS.

Met to SS. Pilnīgi ***. Ar ss būs par maz un neko ar to nepierādīsi.

Link to comment
Share on other sites

Eu tu sika padla , neizrunajies, ar hphhak hujari 

Tu vēlies pierādīt savam draugam kā tā nav patiesība ieliku ss kā redzams tavs draugs cietuma formā traucē mums tēru +Mixo.ES NESAKU KA AR SS VAR KAUT KO PIERĀDĪT.

Link to comment
Share on other sites

Tu vēlies pierādīt savam draugam kā tā nav patiesība ieliku ss kā redzams tavs draugs cietuma formā traucē mums tēru +Mixo.ES NESAKU KA AR SS VAR KAUT KO PIERĀDĪT.

Tu bļe iemet video kur ar hph spēlēji tajā terras laikā tu bļe. Mani par hakeri sauc pats bļe ar hph terra močī . :D

Link to comment
Share on other sites

Jums vajadzētu savākties un nepiedirst visu ar lamu vārdiem un jā John Core kad adminu nav on tu visus šauj nost . Mani tiešām daudz reidz novācis esi.

Link to comment
Share on other sites

Jums vajadzētu savākties un nepiedirst visu ar lamu vārdiem un jā John Core kad adminu nav on tu visus šauj nost . Mani tiešām daudz reidz novācis esi.

Bļe man būtība *** par sūdzību. Prosta besī pats ar hph skraida un raud kaut ko . Savu vainu protams neatdzīst  :D

Link to comment
Share on other sites

Bļe man būtība *** par sūdzību. Prosta besī pats ar hph skraida un raud kaut ko . Savu vainu protams neatdzīst  :D

 

Kur pierādijums?Es nezkad nespēlēju ar hackiem samu.Tu vēlies dabūt savu taisnību,Pasaki tā arī mes tev ticēsim:( .

Link to comment
Share on other sites

Kur pierādijums?Es nezkad nespēlēju ar hackiem samu.Tu vēlies dabūt savu taisnību,Pasaki tā arī mes tev ticēsim:( .

"Es nekad nespēlēju sampu ar hakiem"

Bļe tajā terras laikā tev vel hph bija on ko tu te tagad gudri dirs. :D

 

Laba gramatika btw . :wub:

Link to comment
Share on other sites

"Es nekad nespēlēju sampu ar hakiem"

Bļe tajā terras laikā tev vel hph bija on ko tu te tagad gudri dirs. :D

 

Laba gramatika btw . :wub:

Kur pierādijumi?Es nehakoju.SS redzams man Hp noņēmās.Likšu video man visas tēras bija uz video uzrādīšu viņu :)

Link to comment
Share on other sites

 

"Es nekad nespēlēju sampu ar hakiem"

Bļe tajā terras laikā tev vel hph bija on ko tu te tagad gudri dirs. :D

 

Laba gramatika btw . :wub:

Kur pierādijumi?Es nehakoju.SS redzams man Hp noņēmās.Likšu video man visas tēras bija uz video uzrādīšu viņu :)

 

Uz priekšu met video . Tik hp tev bija arī tad kad atbrauci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...