• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ed_Oul kas par sūdiem?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ricke_Cardinelli

2. Administrātora niks spēlē : Ed_Oul
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites....z4akqc#9q4k2sxv
4. Apraksts par situāciju : Tātad - mani iemet cietumā par CS, kāpēc? Jo pateicu vla zēniem, lai pisās iekšā manā mašīnā un vēl, jo pajautāju, vai Eds ir ***. (protams viss ic)

Lieta tāda, ka ic esmu skarbais tēls, katram mentam ir savas metodes, ne visi ir labiņie. 

Viņi jau iepriekš bija aizmukuši no manis, tagad es noķēru un viņiem skarbāk pateicu, lai pisās uz iecirkni un tad, lai lien mašīnā. Un par to jautājumu - biju jau iesvilis, piebrauc kaut kāds sīkais(Kā Eds saka) un prasa vai man esot problēmas. Kādā sakarā tu kaut ko tādu jautā? Pašam CS nav? + Tu vēl mani par musaru nosauci. kas par sūdiem?

Gaidu atbildi.

viņš vienkārši ņēma un aizslēdza sūdzību par sevi! Tā sūdzība ir patiesa un man pienākās unjail! KAUT VIENS RP SAJĒDZOŠS ADMINISTRATORS IEKOMENTĒJIET UN PALĪDZIET!

Ten pierādījumus par jail nevajag. Man viss ir skrīnos redzams. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Unjail nebūs, par jail pierādījumus nevāc.


Viss tika paskaidrots, tu ic tēlā uzvedies dīvaini , tad vajadzēja vismaz uzrakstīt /do ir agresīvi noskaņots vai ko tādu.


diemžēl no tavas puses nebīja nekāds erpē, tu vienkārši uzraksīji ic čatā kko, pidar vai kkā tā.


un pirmstam arī bija ļoti daudz sūdzības reportā par tevi.


Nav jātēlo pēkšņi nazis, ķip bļin ic bargais ments. Nemuldi te. 


 


Nē ja gribi droši, neslēgšu ciet. :)


  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Paskaidro, kāpēc nebūs unjail?

Pierādījumus nevāc - man vienalga, viņus nevajag.

Ic tēlā uzvedos dīvaini? Kas tur dīvains? Ja tie jau man ir izbesījuši un bēguļo un tad tu man ne pa ķeksi sāc braukt virsū(cs)

Ic čats arī ir daļa no rp. Es to pidar rakstīju, jo tu mani par musaru nosauci!

Nu un, ka tie reporti tik daudz?

Link to comment
Share on other sites

Paskaidro, kāpēc nebūs unjail?

Pierādījumus nevāc - man vienalga, viņus nevajag.

Ic tēlā uzvedos dīvaini? Kas tur dīvains? Ja tie jau man ir izbesījuši un bēguļo un tad tu man ne pa ķeksi sāc braukt virsū(cs)

Ic čats arī ir daļa no rp. Es to pidar rakstīju, jo tu mani par musaru nosauci!

Nu un, ka tie reporti tik daudz?

 

Tāpēc ka nebūs unjaila, punkts, pats vainīgs.

Pierādījumus nevāc, nekad nevāks.

Jā tu uzvedies dīvaini neviens neteica ka par Musaru tevi saucu, varbūt esmu IC krievs ej un sazin.

Ic čatas ir daļa no erpē, bet kāds sakars policists randomā saka civilajam pidar? un arī pirmstam kad bija sūdzības.

Tie reporti lai mūs sasauktu atrāk lai specotu pārkāpēju.

 

Viss pieteik, netēlo nazi.

 

Tev ir tik vāji nervi, kurš tad tevi IC vispār paņēma darbā, ķip baigais erperis nu nav jātēlo vecīt, nebūs tas unjail visu šito traci sacēli dēļ 60. minūšu jail priecājies ka tā.

Link to comment
Share on other sites

Tu paskaidro, kāpēc! Es gribu zināt skaidrojumu, sanāk, ka tu mani vienkārši iemeti tā pat jailā? Acc savā labā līdz ar to.

Man skrīnos ir redzams, ka tu mani tā nosauc!

Es tev jau paskaidroju, kāpēc es tev teicu tā.. jo tu mani par musaru nosauci un ne pa ķeksi kaut ko blatot sāki.

Es zinu, ka reporti ir daļēji tam domāti, bet ne vienmēr tie ir patiesi, pats piekritīsi. Var būt 100 reporti uz vienu spēlētāju, bet tikai kādi 2 no tiem būs patiesi vai pat neviens.

Nazi nemaz netēloju, nekādu rp guru arī te netēloju, vienkārši vēlos spēlēt roleplay spēli!

Tas, ka esi admins, nenozīmē, ka vari atļauties visu. - Zelta likums, vecīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...