• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Steve_Hayles, Rocco_Lemon, Renzo_Lemon, Leonards_Lemon


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Markuss_Brambergs


 


. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Steve_Hayles, Rocco_Lemon, Renzo_Lemon, Leonards_Lemon


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tātad, Kā jau zināms serverim sākumā kad iejiet viņā ir kautkāds "Video" jauns, un + nāca līdzi bugs kad uzreiz nomirst līdz ko respawnojas, un tā nu sanāca ka slimnīcā visi respawnojas un notika masu kautiņi, man jau sāka krist uz nerviem kad nevar iziet no slimnīcas jo tie riebekļi  sit nost, tad vēl + Pieķēru kā taxists šāudas un mani viņš 3 reizes nošāva! Viss ir redzams video!


 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu!


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/ftdd8rrc


 


(Atvainojos par pareizrakstības kļūdām, un piebildīšu ka man nelagoja tā kā lago video, nav vnk satingi noregilēti!)


(Izlabosiet....?)

Link to comment
Share on other sites

Pussy, ko uzreiz sūdzies, varēji piebiedroties, Un tu pat vēlāk piebiedrojies soo... nevaig te pussy around kkads big smoke

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā noteikti piebiedrojos :D Es izgāju no serveru un devos montēt video priekš youtubes, tā ka beidz Dirs* Un samierinies ar vainu, Es jus bridinaju tu neklausijies!

Link to comment
Share on other sites

Steve_Hayles, Rocco_Lemon, Renzo_Lemon, Leonards_Lemon saņem banus uz 3 dienām par MassDM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...