• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ouwens_Sparks + Joey_Sparks


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Louiss_Tomilson

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ouwens_Sparks un Joey_Sparks

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es 3x vai pat vairāk aizturēju ar RP Ouwenu_Sparku, bet viņš tik ļoti RpAvoid, ka es viņu ar Rp turu pie rokas, viņš ir saslēgts roku dzelžos , bet nē viņš ņem un aizbēg. Tad viņš mani mēģināja CARDM. Pēctam es viņu atkal aizturēju, bet tad viņš pa OOC pasauca savu draugu, lai atbrauc un DM mani, cik sanāca tik arī nofilmēju.
Vēlos, lai Ouwens_Spark saņem vismaz 1dienas banu, kā minimums, jo šis ir kārtējais pārkāpums.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Kategoriski viņu.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 
Otrajā video, var redzēt pārkapumu no 2 minūtēm.



{Iepriekšējie pārkāpumi}
Link to comment
Share on other sites

Tev tur noonrp driving. Tu vairākkārt ietriecies un nenoerpoji kā arī brauci ar tukšu riepu. Es no savas puses redzu tikai noonrp driving pirmajā video. Un varbūt kas uz tevis šāva bija ic iemesls? Uz viņa arī max tu vari cs dabūt virsū.

Aaa, nu ok CP uz sevīm arī atradu. Tur tu pats biji vainīgs. bet nu atdzīstu savu vainu, noonrp driving un cp.

Un ko tu gribēji teikt /report mani CARDM? :D

Link to comment
Share on other sites

Tātad, man bija saistība ar to . Ic brālis griezās pie manis pēc palīdzībās, tāpēc es neko tur tādu nevaru saņemt !

  • Ar tanku , sakars ar tanku Tev braukāt vēl, ar ūdens tanku Tu vsp nevari braukāt tā un visus hurarīt nost !
  • Par Tavu NonRp , vsp nerunāsim, skatos , kad bez nekādas rp palīdzības tika izvilkts ierocis, noņemts drošinātās u.t.t. Par šito domāju, labi līderis dabūs +1wp ..
  • Sakars bija tam vienam citam chalim ? Tas vsp Tev neko neizdarīja, Tu paņem viņu un nodēmo ar ūdeni ! (Ja to tā var teikt !)

Skaitās panelis Kārtības policijā, nekas tāds !

Tiksi sodīts par savu nonrp, kā arī norp driving , QS u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, man bija saistība ar to . Ic brālis griezās pie manis pēc palīdzībās, tāpēc es neko tur tādu nevaru saņemt !

 

  • Ar tanku , sakars ar tanku Tev braukāt vēl, ar ūdens tanku Tu vsp nevari braukāt tā un visus hurarīt nost !
  • Par Tavu NonRp , vsp nerunāsim, skatos , kad bez nekādas rp palīdzības tika izvilkts ierocis, noņemts drošinātās u.t.t. Par šito domāju, labi līderis dabūs +1wp ..
  • Sakars bija tam vienam citam chalim ? Tas vsp Tev neko neizdarīja, Tu paņem viņu un nodēmo ar ūdeni ! (Ja to tā var teikt !)
Skaitās panelis Kārtības policijā, nekas tāds !

Tiksi sodīts par savu nonrp, kā arī norp driving , QS u.t.t.

1. Tikka izsludināta trauksme, ka Los Santos Polcijas iecirknis tiek apšaudīts, kas uzreiz dod man pilnvaru izmantot Watertank.

2. Skrienot pa Iecirkni ar Rp komandām tika izvilkts ierocis, atrodoties tankā ierocis palika rokā un tieši tādēļ nebija nepieciešams atkārtoti erpot situāciju, kad izvelku ieroci.

3. Vienīgā kļūda, kas tika pieļauta bija, kad man nenostradāja Keybind /do Nostradā drošības jostas un traumas netika gūtas.

4. Bet tas nemaina faktu, kad viņš tevi pa OOC izsauca un teica, ka tiek arestēts un tu ieradies un sāki Dmot. Ir pieejami vel daži screenshoti, kas ļoti labi apstiprina spelētāju vainas.

Link to comment
Share on other sites

1. Tikka izsludināta trauksme, ka Los Santos Polcijas iecirknis tiek apšaudīts, kas uzreiz dod man pilnvaru izmantot Watertank.

2. Skrienot pa Iecirkni ar Rp komandām tika izvilkts ierocis, atrodoties tankā ierocis palika rokā un tieši tādēļ nebija nepieciešams atkārtoti erpot situāciju, kad izvelku ieroci.

3. Vienīgā kļūda, kas tika pieļauta bija, kad man nenostradāja Keybind /do Nostradā drošības jostas un traumas netika gūtas.

4. Bet tas nemaina faktu, kad viņš tevi pa OOC izsauca un teica, ka tiek arestēts un tu ieradies un sāki Dmot. Ir pieejami vel daži screenshoti, kas ļoti labi apstiprina spelētāju vainas.

Kur ir pierādijumi kad ooc pasaucu? Es viņu ic pasaucu, un neviens neapšaudija policijas iecirkni, tu randomā ieraugi čuvaku un šim ar ūdeni virsū... 

Link to comment
Share on other sites

Kur ir pierādijumi kad ooc pasaucu? Es viņu ic pasaucu, un neviens neapšaudija policijas iecirkni, tu randomā ieraugi čuvaku un šim ar ūdeni virsū... 

Tieši tā OOC , kā tu viņu varēji IC pasaukt, ja tu biji aizturēts rokudzelžos vot pasaki ?

1. Sajaucu personas sākumā, domāju,ka tas ir viens notiem kuri apšauda, jo rokās bija redzams ierocis.

2. + Video ir redzams, kā Ouwens_Sparks pamet serveri šajā notikmā.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā OOC , kā tu viņu varēji IC pasaukt, ja tu biji aizturēts rokudzelžos vot pasaki ?

1. Sajaucu personas sākumā, domāju,ka tas ir viens notiem kuri apšauda, jo rokās bija redzams ierocis.

Kāda ooc? Es viņu satiku pie domes, tajā brīdi kad tu staveji ar ieroci un tēmēji uz durvīm. Es sevi tur neredzu saslēgtu rokudzelžos...

Parādi man pierādijumus kur es pametu serveri? Tajā video kur tu ar tanku braukā es vispār neesmu redzams. Pārējos es paliku serverī...

Reāli tur man ir redzams only Noonrp driving un CP.. Pats jau arī baigi labi rpoji neparko ņem un met rokudzelžus virsū...

Link to comment
Share on other sites

Ouwen Sparks - 120 minūtes par CP

Pašam - 180 par CS un NonRP.

 

Biji redzams ar ieroci, pats varbūt provicēji, nevarēja redzēt, vai čalim bija RP, vai nebija. Pats ar spilgtu piemēru viņu iecirknī gaidiji. TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...