• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jackie Wolfie & Sweet Makaveli & Raita Cookie


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Carlos Santiago


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jackie Wolfie & Sweet Makaveli & Jesica Cookie


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucu uz savu māju, kura atrodas The Ballas teritorija, un pēkšņi iervēroju ko sadistu uz mājas jumta, tur atrodas Jackie Wolfie ar savu roleri + Sweet Makaveli + Jesica Cookie.. Es ievēroju, kad Jesica - administratore atļauj saviem draugiem pārkāpt noteikumus + Jackie Wolfie ar roleri atradas virsu uz majas jumta, kāda veida tur nokļuva? Pie tam Sweet Makaveli - jau 2x mani nošauj, kad braucu uz savu māju - kura atrodas Ballas Teritorija, jeb violēto bandītu rajona.. Pārkāpējiem bija vienalga tāpat kā administrātorei... Kā arī pati administrātore taisa nonrp dm (Kaujoties neraksta rp komandas?) 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šo 3 cilvēku dēļ..


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


Video:


(Video beigas nerakstiju Jesicu, jo video tapat visu var redzēt,kad atļauj tiem ārdīties)


https://www.youtube.com/watch?v=NQs-jK6tqYM


  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tas nav viņu dēļ, tas ir tevis dēļ tu atrodies bg hooda viņi drīgst tur tevi šaut nost. Tas, ka tev tur māja ir arī nav nekāds attaisnojums, māju var jebkur citur arī nopirkt.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bļe, nu tu gan frīks esi, vsp nezini neko par situāciju, un tpt Jesica, mani par to iejailoja, nelien kur nevajag, pašam CS.
CS atspoguļojas tajā, kad par tevi ber, bet tu brauc tieši virsū šāvējam, RL arī tā darītu? :D
Vari pasūkāt sev, pe*iņ. 
Wolfie nekāda sakara, PG nonRP. xDDDDDDDDDD Tu pat nezini, kā viņš tur nokļuva :D

 

 

Jack Wolfie - 2h jails par PG

Sweet - 5h jails par CarDM, DM, CS.

Bet par Džesiku, lai skatās kamārs, atstāšu topiku vaļā. Nezinu, kādēļ viņa nepilda savus pienākumus.

 
*** tu bļe izskati sūdzību, negaidot, ka citiem arī ir ko teikt, u stupid.

P.S labāk, pagaidi, lai Raita ieposto, paskaidros visu, un tgd netaisos 5h sēdēt, par ko jau sēdēju.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tas nav viņu dēļ, tas ir tevis dēļ tu atrodies bg hooda viņi drīgst tur tevi šaut nost. Tas, ka tev tur māja ir arī nav nekāds attaisnojums, māju var jebkur citur arī nopirkt.

BG hood atrodās manas mājas

 

 

Bļe, nu tu gan frīks esi, vsp nezini neko par situāciju, un tpt Jesica, mani par to iejailoja, nelien kur nevajag, pašam CS.

CS atspoguļojas tajā, kad par tevi ber, bet tu brauc tieši virsū šāvējam, RL arī tā darītu? :D

Vari pasūkāt sev, pe*iņ. 

Wolfie nekāda sakara, PG nonRP. xDDDDDDDDDD Tu pat nezini, kā viņš tur nokļuva :D

 

 

 
*** tu bļe izskati sūdzību, negaidot, ka citiem arī ir ko teikt, u stupid.

 

P.S labāk, pagaidi, lai Raita ieposto, paskaidros visu, un tgd netaisos 5h sēdēt, par ko jau sēdēju.

 

 

Puika , es esmu frīks? 

-Labāk pasaki man tos vārdus dzīvē, nevis aiz ekrana.

Gudri lamāties virtuālajā pasaulē nav labi, līdz ko pasaka dzīvē (tad mīziens parauj?)

Tu mani 2x nošāvi (man ir otrs video arī, bet nevar redzēt niku, bet tikai tavas drēbes).

 

Kā arī man tur nav nekada sakara no CS -,pirms pievienojos Ballašos, man tur tika maja nopirkta, pēc tam tu bez rp izmeti no organizācijas <_> - tev ir tīrs nonerpē, iemācies sweet beidzot erpot, pirms gada tik pat low's biji, tāpat kā tagad , tik pat tups..

 

Man tev Q - kā tu tiki par Ballas Līderi? -Ja nemāki erpot?! :D

 

 

 

 

 

P.s.

 

Raita - tu vispār izmanto savu administrātores piejas nevaidzīgām lietām - teleportējot kādu cilvēku pie sevis , nav nekāds konkurs, kad cilvēki tiek teleportēti uz vienu vietu, bet tu jau pārkāp daudz administrācijas iespējas, kad pieteicies par administrātori - zvērēji, kad netaisīsi huiņas, visi tev deva iespēju, lai uzlabotu rp - bet kas nnotiek tālāk, visi redz.. (Līdz ko tiek iegūts 6lvl acc līmenis - parādās liela varenība), man arī nāk smiekli par vienu vārdu, kuru es tev prasīju lai tu iztulko "kurwa" - tu nevarēji iztulkot, jo pati savos 17gados nemāki, to vārdu izskaidrot latviskajā nozīmē.. Visiem saka, kad 18 gadiņi, bet tikai 17... Labi ne par to tēma iet, bet gan par tavu acc izmantošanu, kamār - izskati šo sūdzību pret Raitiņu- nav tik laba administrātore, pieļauj daudz kļūdas, bet nekad nelabojās (varbūt atvērs šodien kajstarpi-lai varētu atstāt viņai 6lvl acc?)

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

BG hood atrodās manas mājas

 

 

Puika , es esmu frīks? 

-Labāk pasaki man tos vārdus dzīvē, nevis aiz ekrana.

Gudri lamāties virtuālajā pasaulē nav labi, līdz ko pasaka dzīvē (tad mīziens parauj?)

Tu mani 2x nošāvi (man ir otrs video arī, bet nevar redzēt niku, bet tikai tavas drēbes).

 

Kā arī man tur nav nekada sakara no CS -,pirms pievienojos Ballašos, man tur tika maja nopirkta, pēc tam tu bez rp izmeti no organizācijas <_> - tev ir tīrs nonerpē, iemācies sweet beidzot erpot, pirms gada tik pat low's biji, tāpat kā tagad , tik pat tups..

 

Man tev Q - kā tu tiki par Ballas Līderi? -Ja nemāki erpot?! :D

 

 

 

 

 

P.s.

 

Raita - tu vispār izmanto savu administrātores piejas nevaidzīgām lietām - teleportējot kādu cilvēku pie sevis , nav nekāds konkurs, kad cilvēki tiek teleportēti uz vienu vietu, bet tu jau pārkāp daudz administrācijas iespējas, kad pieteicies par administrātori - zvērēji, kad netaisīsi huiņas, visi tev deva iespēju, lai uzlabotu rp - bet kas nnotiek tālāk, visi redz.. (Līdz ko tiek iegūts 6lvl acc līmenis - parādās liela varenība), man arī nāk smiekli par vienu vārdu, kuru es tev prasīju lai tu iztulko "kurwa" - tu nevarēji iztulkot, jo pati savos 17gados nemāki, to vārdu izskaidrot latviskajā nozīmē.. Visiem saka, kad 18 gadiņi, bet tikai 17... Labi ne par to tēma iet, bet gan par tavu acc izmantošanu, kamār - izskati šo sūdzību pret Raitiņu- nav tik laba administrātore, pieļauj daudz kļūdas, bet nekad nelabojās (varbūt atvērs šodien kajstarpi-lai varētu atstāt viņai 6lvl acc?)

Bļe, tu atmarozak, tu man par dzīvi neko neesi jautājis, uzreiz spried, ka es mīžu? Pats te varoni mētā aiz ekrāna i krānu staipi, jo piedzimi, bez tā?

Bļe *** rpot FR serverī?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks reportēja, ka ir nepieciešama palīdzība. Teleportēju pie sevis, jo jau ar vienu spēlētāju runāju. Tu pats pareizi iesāki to savu sūzību - māja BG teritorijā. Tas jau vien ir CS. RL diezvai tādā rajonā mitinātos. Tādēļ sekas arī  ir tādas.

Sūdzība aplama.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Sūdzība diemžēl nav aplama.. Realitātē mums arī savā milsētā ir tādas kā mazo grupējumu bandiņas, es dzīvoju blakus pretīm ielai uz stūra, nekas nenotiek tik traki kā spēle (administrācija atļaujās savus draugus aizsargāt, bet tad kad jārīkojās, lai nepazaudētu administrāciju - tad pajiet 10minūtes un sāk likt savus draugus uz 1min čokā) , nu saprātīgi jau nav, bet tu nezini kas ir dzīve, jo tu visiem melo par saviem gadiem.. (Ieteiktu sākumā pamācīties,kas nozīme administrēt) , nevis huiņu dzīt šeit.. :) 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība diemžēl nav aplama.. Realitātē mums arī savā milsētā ir tādas kā mazo grupējumu bandiņas, es dzīvoju blakus pretīm ielai uz stūra, nekas nenotiek tik traki kā spēle (administrācija atļaujās savus draugus aizsargāt, bet tad kad jārīkojās, lai nepazaudētu administrāciju - tad pajiet 10minūtes un sāk likt savus draugus uz 1min čokā) , nu saprātīgi jau nav, bet tu nezini kas ir dzīve, jo tu visiem melo par saviem gadiem.. (Ieteiktu sākumā pamācīties,kas nozīme administrēt) , nevis huiņu dzīt šeit.. :)

Neviens tevi te netur un neliek te spēlēt, vari vnk pist taisni, ja kkas nepatīk. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks reportēja, ka ir nepieciešama palīdzība. Teleportēju pie sevis, jo jau ar vienu spēlētāju runāju. Tu pats pareizi iesāki to savu sūzību - māja BG teritorijā. Tas jau vien ir CS. RL diezvai tādā rajonā mitinātos. Tādēļ sekas arī  ir tādas.

Sūdzība aplama.

Tu Ohuel? Pats  Kova tur uztaisija mājas nav nekāda CS tur neviens nelika taisīt mājas 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu Ohuel? Pats  Kova tur uztaisija mājas nav nekāda CS tur neviens nelika taisīt mājas 

why you all, are so stupid. -_-

Bļe, tas ir BG hood, tās mājas, kuras ir ap hood, domātas memberiem tpc viņas tur saliktas, CS ir tajā, kad pērc māju tieši pašai hood vietai.

Real life bitcheeez, tu esi parasts civilais, un dzīvo 2m no bandas hooda? Tas nav īsti legit, saprastu, ja ir kkāds sakars ar bandu n shit, bet ja tāda nav, pa tevi bērs kvai neko neesi izdarījis. Visiem, kam smadzenes ir, pārvācas dzīvot tālāk, ne? Par šo situāciju vsp var ilgi, un gari diskutēt, jādomā līdzi, ja viens staigā netālu no bandas hood, dzīvē arī tā varētu, bikses pieliktu :D Cilvēks, ar smadzenēm nekad tur nelīstu, un kur nu vēl dzīvot. Zbal, jau šitā bezjēdzīgā runāšana.

 

1. Mani par to iejailoja, kvai nevajadzēja.

2. Wolfie nav vainīgs, jo viņu TP.

3. Jesica, pildīja savu darbu, kvai iejailoja bez vajadzības.

 

Kvai viņam ir BG hood tā māja, pajebaķ, bet CS arī ir tajā, kad sāku pa viņu šaut, viņš brauca uz manu pusi, dzīvē šaubos vai tā darītu civilais, jo viņš būtu samīzies AF un domātu, kā ātrāk jāpazūd no tā rajona. Video vēl atskrien pačeko, kas notiek, vajadzēja jau tevi tad norakt. :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...