• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Serveri


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:James_Franklin

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Tātad,ienaku serverī,un esmu cietumā,anv rakstīts par ko,nav rakstīts kas ielika un smieklīgs laiks,10k sekunžu jāsēž,un esmu izmests no organizācijas,pēdējās ienākšanas beigās ienācu serverī sagaidiju PD un aizgāju,ceru uz unjail un tikt atpakaļ Armijā!!

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)?Kļūda kautkāda :)

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ikfi68nqbeuhurpztitu.png

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jā, šis ir mans biedrs ar kuru mēs chillojam vienā kamerā, bet nedaudz smird!

Jā,es nezinu kas ar mani notika un kāpēc smirdēju,bet tas laiks arī smieklīgs 10 000 sekunžu <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt ir bijis tev,bet ir parr ko,a man ieeju serverī,zbisais laiks skatos ~10 000 sec :D

Pirms pēdējo reizi gāju sagaidiju PD un viss ienāku un Da labi :D :D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu lai tad kautvai pasaka un pierāda par ko tāds drausmīgs sods jāsēž,ja pat nav nekādas drausmīgas sūdzības par massiveDM,DB or smthing :)

Link to comment
Share on other sites

Nu WTF? man tagad sakaa ka esmu pa spawn lidinājies un šaudijies ar hunter,man vajag pierādijumus,nekā tada nedariju :)

 

 

Varbūt kāds admins var palīdzēt,vai ielikt,kā es un kur ārdijos ar hunter pa spawn???

Link to comment
Share on other sites

Man škiet ka drīz daudzi pametīs šo serv dēl kkādas rupji sakot Huiņas!!!

Link to comment
Share on other sites

Takš šodien nomierinās! Rīt viss gan jau būs gatavs , tas nav tā ka 5min un visi bugi salaboti.

Get real , tas nav tas pats kas cigareti nokūpināt!

Link to comment
Share on other sites

Mark saproti,lieta tāda ka Mani ieliek jai uz 10k sec,izmet no organizācijas kur bija 8 rangs,mana kontā tgd ir -37k Un neviens nevar paskaidrot par ko tāds sods,uzrakstiju reportu atbilde

Administrators (nenosaukts) Tu ārdijies ar hunter spawnā ,viss,zvēru nedariju nekā tāda,man liekas kāds speciāli tādu uztaisijis ;(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...