• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jamey_Vardy, Jim_Cortez, Jeff_Meloni


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Markuss_Brambergs


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jamey_Vardy,Jim_Cortez,Jeff_Meloni


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu, /f chata es redzēju kā mani kolēģi raksta to kad mūsu hood ieņem armijnieki.. pirms iebraucot hoooda es nolēmuj uzfilmēt un tā nu sanāca ka gandrīz nošava mani... domaju kādi 5 pārkāpumi no viņu puses bija! Vairāk usvars tiek likt uz Jeff_Meloni un Jamey_Vardy...


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://www.youtube.com/watch?v=h0YGsk0tWEg&t=91s


 


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stulbie Non RPeri.Būtu vismz kko ar RP darijuši mani ari prosta nošāva!

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu čali zini kas vispār jādara Armijā? 

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

AM mani tur vispar neredz un mums pazinoja celu policija kad jadodas armijai uz turieni parbaudit ierosus mes devamies. Jus sakat šaut un ko tad mums darit?

 

 

Vinjs pat nejedz dabut bandicam pilno versiju un ka lago nu vis vhil chil. BEt nu lel bija vis ar rp.

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ahhh... 1. Man nemaz nav ierocis 2. MAn nevajag bandicam pilno versiju un 3. Atzīsti savu vainu....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

OMEGU pa /d izsauca uz noteiktu vietu - jūsu bāzi..

Es ar RP izlecu laukā - Kā OMEGA darbinieks sāku meklēt noziedzinieku.. Tu vienkārši sāki bēgt, es kā OMEGA darbinieks tev uzšāvu pa riepu, jo tu bēgi, tas likās aizdomīgi, jo iespējams tu noziedzinieks.

Pēc kā es tevi apturēju dzenoties pakaļ, tad mums armija lika pārtraukt.

Es kā OMEGA darbinieks drīkstu sašaut riepu, lai varētu nokert pārkāpēju nepieciešamības gadījumā.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

OMEGU pa /d izsauca uz noteiktu vietu - jūsu bāzi..

Es ar RP izlecu laukā - Kā OMEGA darbinieks sāku meklēt noziedzinieku.. Tu vienkārši sāki bēgt, es kā OMEGA darbinieks tev uzšāvu pa riepu, jo tu bēgi, tas likās aizdomīgi, jo iespējams tu noziedzinieks.

Pēc kā es tevi apturēju dzenoties pakaļ, tad mums armija lika pārtraukt.

Es kā OMEGA darbinieks drīkstu sašaut riepu, lai varētu nokert pārkāpēju nepieciešamības gadījumā.

Piekritu Džimam mūs izsauca mēs devāmies jo tāds ir mūsu darbs! Tu bēgi un es ar Džimu sākām šaut pa riepām savu vainu neatzīstu! Būtu nebēdzis viss chill būtu, tagad čīkst ka tev sašāva kaut gan pats bija vainīgs! Tas vis bija ar rp!

 

+ vel kad sašāvām smago 1.30 totals nonrp tev jūtu lidz tu ienesies sienā un nenoerpoji!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kādš viņu beidzot izlabos, stāv jau 2-3 dienas.. :) video viss ir redzams! Nav ko taisnoties!

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Paceļu. Tak āds izlabos vai nē... Jau 5 dienas stāvs.. apnīk gaidīt. Pacēļu!

Edited by Džims*
+1wp | Dubultposts | Džims*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko pacelt. TUr viss notika ar rp takā jūs paši esat vainīgi. Jūs dēmojāt mūs ko tad man darīt?

Beidz tēlot bērnu. Saproti īstenību vecīt! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...