• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Markuss Bambergs [Ģimenes Abuse//OOC Insult]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Leroy :P


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Markuss Brambergs


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad, sāku rakstīt par to nepatieso jailu, labi saruna ar to i-neta karali, sāk mani apsaukāt necenzētos vārdos, iejaucot vecākus, saprastu ja to strīdu mēs pa skype runātu, bet viņam pat mīziens nāk lai runātu, nu jā es ar baidītos pēc šiem vārdiem runāt ja man tagad būtu kādi 14 gadiņi, nu bet ko lai saka, man pašam kauns paliek, lai ko šādu rakstītu šim nēātīstītajam pusaudzim. Ko vēl tu gribi pateikt man? Es analfabēts? Puišel, es tev kājas pārlauzīšu, un vēl pa maniem vecākiem kaut ko teikt? Tu nēēsi nodzīvotājiem. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šitā pervaka..


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


http://bildites.lv/images/6pbx27fy/27281/original.bmp


http://bildites.lv/images/56mczs45/27281/original.bmp


http://bildites.lv/images/bkzfga4f/27281/original.bmp


 


 


Varat likt man +wp par lietotāju aizkaršanu, bet ar šo tu tiešām cauri netiksi sveikā markuss, es tev pat draudēt netaisos, bet ja esi tāds "Vecis" kurš sevi uzskata par viss vareno? -Droši uzvani man skype:elvis2507, parunāsim kopīgi, norecordošu tavu glupo sarunu, un visiem parādīšu cik tu varens aiz ekrāna, ja uzinātu ka esi man kaimiņos, jau tagad tev žokli salauztu :) 


 


Tu tiešām tik gudrs rēkt man virsu? Es tavos gados šādas glupības citiem nedirsu virsū, ja uzdirsu, tad atbildēju, nevis slēpjoties aiz kāda muguras, un raudot uz pleca, es gaidu tavu skype uzaicinājumu, ja esi tik varens kā raksti ?!


Es ja tevi atradīšu rokās, ribas salauzīšu par šiem uzbraucieniem. :D


Link to comment
Share on other sites

 Nu jā, es jau domāju ka tu šo uzrakstīsi, viss sākās ar to ka tu mani nošāvi tajā brīdī kad es pieteicos prizmā un tad kad es uzrakstīju rp.. Pēčtam tevi Johnnne ielika cietumā. Pēč kāda laika es tikku iekšā prizmā un tad tu randomā jautāji, vai te ir kāds Markuss.. un ar to sākās, tu mani speciāli izaicināji lai kautko nomelnotu, tev ir ss kur es ko daru.. bet kādēļ neieliki tos ss kur to man dirs rupji virsū, tu esī vienkārši sūdzambībele, par katru sīkumu man gribi ieriept..Atradies lielais veciis kurš te visus var sasist un pēc tavas uzvedība nepateiks kad ir pāri 12.. un vēl, kādēļ tu mani vispār noscaron;āvi, kāds bija ic iemesls..? Tu vinekārs  izvilki ieroci un mani nošāvi, sakot lai eju prom..tātad sanāk ka tu biji strīda organizātors un tagad kautko centies man ieriebt.. un abuse   Kautkā neliekas.. . (Tu man draudi..tavs teksts liecina par to ka tu esi tik neatītīts ka tu spēles dēļ esi gatavs nosist :D Čali, psihene no tevis nav tālu!) 

 

Šito uzrakstīju un atkal tas Htlm kods virsū, palaboju cik varēju..

Link to comment
Share on other sites

 Nu jā, es jau domāju ka tu šo uzrakstīsi, viss sākās ar to ka tu mani nošāvi tajā brīdī kad es pieteicos prizmā un tad kad es uzrakstīju rp.. Pēčtam tevi Johnnne ielika cietumā. Pēč kāda laika es tikku iekšā prizmā un tad tu randomā jautāji, vai te ir kāds Markuss.. un ar to sākās, tu mani speciāli izaicināji lai kautko nomelnotu, tev ir ss kur es ko daru.. bet kādēļ neieliki tos ss kur to man dirs rupji virsū, tu esī vienkārši sūdzambībele, par katru sīkumu man gribi ieriept..Atradies lielais veciis kurš te visus var sasist un pēc tavas uzvedība nepateiks kad ir pāri 12.. un vēl, kādēļ tu mani vispār noscaron;āvi, kāds bija ic iemesls..? Tu vinekārs  izvilki ieroci un mani nošāvi, sakot lai eju prom..tātad sanāk ka tu biji strīda organizātors un tagad kautko centies man ieriebt.. un abuse   Kautkā neliekas.. . (Tu man draudi..tavs teksts liecina par to ka tu esi tik neatītīts ka tu spēles dēļ esi gatavs nosist :D Čali, psihene no tevis nav tālu!) 

 

Šito uzrakstīju un atkal tas Htlm kods virsū, palaboju cik varēju..

 

Puišel, pajautā visiem kas bija onlline, un atbildi tev dos tādu pašu kā es tev tagad..

Tu man visu laiku teici to, ka es kaut kāds analfabēts, es tev uzrakstīju atbildi : Apskaties spogulīti un ieraudzīsi tādu.. 

Pēc tam gāja runas par to cik tu neapķerts esi un nemāki rpot, tad tu pēc savas aizstāvības sāki man brukt virsū ar vecāku abuse ;), strīds neizcēlās no ši un tā, bet gan no tava slimā prātiņa, tu saki ka es tev visu laiku cenšos ieriebt? Smejies? Tu vispār RP nemāki, kur nu vēl pa skype runāt ar tev mute ciet, nu man itkā ilgi būs jāgaida, kad uzaicināsi mani skype? :) Visi kas bija iekšā: Alans Kandalee & Riffa Mendez & Daniel Cheastwood & u.c. , biedri noskatījās kā tu huiņu dzen, un smējās par tavu autismu ;) , es pa čatu sāku rakstīt: "Markusu pieņēma jau?", bet tu uzreiz sāki rēkt par to ka es "lowrp"? Es nezināju, kad es esmu low rp ;d , pēc tam tu līdi Riffa Mendez dirsā lai tev uzliek 7rang :D , tad es pateicu, nav ko līst cittam dirsā :D .. Tad sākās šī tava "gudrības" vācelīte, tju man ko gribi teikt? Droši ienāc skype, uzvani man, parunāsamies ;) Bet nejauc manu māti iekšā šajā visā, tju man to pasaki aci pret aci, nevis aiz ekrāna(20dienas max ban par šo vari saņemt).. Bet es jau laprāt apžēlotu tevi, tu pat nespēj atdzīties, un citiem dirsā lien iekšā.. :D Karoč nesmīdini mani ar šo postu, ko tu uzrakstīji.. Es vienkārši tulīt no gultas aiz smiekliem izkritīšu, un sasitīšos tik pat stipri kā tu, ar galvu viss kārtībā tev? :D

Link to comment
Share on other sites

Puišel, pajautā visiem kas bija onlline, un atbildi tev dos tādu pašu kā es tev tagad..

Tu man visu laiku teici to, ka es kaut kāds analfabēts, es tev uzrakstīju atbildi : Apskaties spogulīti un ieraudzīsi tādu.. 

Pēc tam gāja runas par to cik tu neapķerts esi un nemāki rpot, tad tu pēc savas aizstāvības sāki man brukt virsū ar vecāku abuse ;), strīds neizcēlās no ši un tā, bet gan no tava slimā prātiņa, tu saki ka es tev visu laiku cenšos ieriebt? Smejies? Tu vispār RP nemāki, kur nu vēl pa skype runāt ar tev mute ciet, nu man itkā ilgi būs jāgaida, kad uzaicināsi mani skype? :) Visi kas bija iekšā: Alans Kandalee & Riffa Mendez & Daniel Cheastwood & u.c. , biedri noskatījās kā tu huiņu dzen, un smējās par tavu autismu ;) , es pa čatu sāku rakstīt: "Markusu pieņēma jau?", bet tu uzreiz sāki rēkt par to ka es "lowrp"? Es nezināju, kad es esmu low rp ;d , pēc tam tu līdi Riffa Mendez dirsā lai tev uzliek 7rang :D , tad es pateicu, nav ko līst cittam dirsā :D .. Tad sākās šī tava "gudrības" vācelīte, tju man ko gribi teikt? Droši ienāc skype, uzvani man, parunāsamies ;) Bet nejauc manu māti iekšā šajā visā, par šo vien tev draud 20dienas bans kā maksimums.. Bet es jau laprāt apžēlotu tevi, tu pat nespēj atdzīties, un citiem dirsā lien iekšā.. :D Karoč nesmīdini mani ar šo postu, ko tu uzrakstīji.. Es vienkārši tulīt no gultas aiz smiekliem izkritīšu, un sasitīšos tik pat stipri kā tu, ar galvu viss kārtībā tev? :D

 

 

Tu ķip baigais erperis atradies, ka šitā dirst vari visiem, tavs rp līmenis salīdzinot ar kādu citu (Harrisonu) ir 0. Tu pats visiem uzskasies, pajauta Alanam,Theadoram un pārējiem.. tu tik dirs man virsu par to ka tev skauž ka savu biznesu nepārdevu tev..kādēļ tu čakarē man spēlēt samp.lv? Ja nemāki beikt tad nemaz nesāc, atradies lielais.. un kāds vēl ģimenes abuse.. tu ar galvu domā, es neko tiešu neteicu un netēmēju to uz savuģimeni, tagad patin čatu atpakaļ un paskaties, vai tavs teiktais izskatās pēč 20 gadīga čaļa teiktā, nedmāju viss. ja nemāki apstāties nesāc!

Link to comment
Share on other sites

Tu ķip baigais erperis atradies, ka šitā dirst vari visiem, tavs rp līmenis salīdzinot ar kādu citu (Harrisonu) ir 0. Tu pats visiem uzskasies, pajauta Alanam,Theadoram un pārējiem.. tu tik dirs man virsu par to ka tev skauž ka savu biznesu nepārdevu tev..kādēļ tu čakarē man spēlēt samp.lv? Ja nemāki beikt tad nemaz nesāc, atradies lielais.. un kāds vēl ģimenes abuse.. tu ar galvu domā, es neko tiešu neteicu un netēmēju to uz savuģimeni, tagad patin čatu atpakaļ un paskaties, vai tavs teiktais izskatās pēč 20 gadīga čaļa teiktā, nedmāju viss. ja nemāki apstāties nesāc!

 

Eu nu? Šeit runa iet starp mums, ko tu iejauc kādu citu cilvēku?

Nu es alanam varu pajautāt, alans neko sliktu nepateiks, o T-Dog(tavs draugs,viņš tevi aizstāvēs)..

Emm, biznesu? Es prizmā visiem pateicu, ka tavs biznes ir mēsls, tu sāki raudāt..

Tu nemāki lietot rp komandas & manus vecākus iejauc šajā strīdā(kas tu čist slims paliec?)

:D Jobans rods, tu čist ar muti brauc pret zemi, nu man ilgi jāgaida skype? 

Netaisi offtopik-postus, te viss ir redzams, tu ar muti brauc pret asfaltu, vecākus iejauci, mani šajā ģelā sāki jaukt iekšā(padirsies, tagad lūdz man piedošanu?:D

Nesanāks puis, es necienu šādus bezsmadzeņu radijumus, kuri bez vecāku iejaukšanas nespēj neko citu iesākt, respektīvi sakot - tev noteiktu beidzot izsārstēties, kā jau visu laiku teicu, pēc pirmās sūdzības būs otrā, un tā tik viss turpināsies, nebūsi tāds cilvēks kurš man ko aizliegs.. Ja godīgi saka, man ir noriebies tāds parazīts prizmā kā kolēģim, jeb spēlētājs kurš ar I-krāniņu varens jūtās, kad tev pajautāju uzaicini skype, uzreiz apklusi, nu tač mazais, bazaru dzenam pa skype, un beidz krāt postus ar liekām replikām pret manīm... Es tavos 14gados, sampu nespēlēju, bet gan vēl smilšu kastītē spēlējos, izbaudiju bērnību, bet ko tu dari? Man rēc virsū par ģimeni, un mani aizkar? Tu sākumā padomā vai tev gadi atļauj, man ko stulbu teikt virsū, nu karoč jautājums: Tev vecāki nemācija, kad vecākiem cilvēkiem nevaig lamāties virsū? Nu ja godīgi saka, neko neredzu, kad viņi tev kaut ko šādu būtu iemācijuši. Es tavus vecākus neaiztieku par to ka tu esi tups kā ābele, un slīps kā suņu sūdi. :D Bļ* Sīkais, tu sākumā parunā ar manīm, nēēsi pirmais cilvēks kurš grib runāt, un lamāties, bet apdiršās :D

Link to comment
Share on other sites

Es pēc ši neko vienkārši vairs neraksīšu, kā jau saka gudrākais piekāpjas..ko tu pīksti, tev vienkāršui skauž, lai admins izlemj ko ar mani/tevi darīs tā kā es vairs nejaucos.  Nu un rekur par to PRO RP un Abuse :D

 

ZteAOk8.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paceļu ,

 

Administrātori pietiks klusēt !

Izskatat šo [ģimenes aizkaršanu] -, lai man mierīga sirsniņa paliek, sad life wnk :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...