• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Daumants_Cheastwood]


Recommended Posts

Nevēlos veidot topiku jaunu, bet te pat arī ielikšu 

https://www.youtube.com/watch?v=9XTCr6F8OAM

esi Ceļu Policijas līderis un brauc bez ķiveres un ar rolleri pa ielām ? CS ? 

itkā LV cik esmu redzējis ceļiniekus un divriteņu transporta ar motoru visi ar ķiverēm bija ;/

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nevēlos veidot topiku jaunu, bet te pat arī ielikšu 

https://www.youtube.com/watch?v=9XTCr6F8OAM

esi Ceļu Policijas līderis un brauc bez ķiveres un ar rolleri pa ielām ? CS ? 

itkā LV cik esmu redzējis ceļiniekus un divriteņu transporta ar motoru visi ar ķiverēm bija ;/

Sāksim ar to kad SAMP.LV nevar beigt organizācijas darbu,ķipa paņemt savu parasto skin. Varbūt viņš bija beidzis darbu,un vienkārši braukājas ar moci,varbūt to kaut kur noerpoja. Tu jau nezini Latvijā kurš ir policists bez formas tērpa.. lūcu neliekat wp

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aj Aj Aj, Pati Džesika šeit iepostojusi, bet pārkāpumu nav saskatijusi. Tu dzīvē lēkājot uz moča ātrāk braukt sāksi? Itkā nē, to tu tik izmanto šeit, jo kaut cik vari tikt līdzi. Tāds rolleris dzīvē virs 50 neizspiestu. Varēja redzēt, līdzi tikt nevarēji, līdz ko nesāki spaidīt to bultiņu uz augšu.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Aj Aj Aj, Pati Džesika šeit iepostojusi, bet pārkāpumu nav saskatijusi. Tu dzīvē lēkājot uz moča ātrāk braukt sāksi? Itkā nē, to tu tik izmanto šeit, jo kaut cik vari tikt līdzi.

Un, noteikumos nekas par to nav rakstīts, tas ir dzīvē iespējams.

Tev vienkārši nepatika tas, ka es pateicu, ka dabūju līderi, tā pāt, kā tu adminu, laikam sirsniņā iedrūrās. :wub:

 

E: Es ik pa brīdim uzspiedu bultiņu, un? Tad jau tev viss serveris pa PG jailā jāliek, pats esi dafiga reizes to darījis... Ko pats sevi jailā nemet?

Link to comment
Share on other sites

Noteikumos nav rakstīts, ka nevar izmantot S0b, bet par to tiek pieščirts sods. Nav nekas rakstīts, ka stacijā nevar šaudīties, bet par to arī tiek pieščirts sods. Man neskauž ka tev līderis, man vienkārši tracina, ka līderis ir vēl lowāks nekā paši biedri.

Edited by kortess
Vispār jau ir rakstīts. :D http://prntscr.com/detl64
Link to comment
Share on other sites

Noteikumos nav rakstīts, ka nevar izmantot S0b, bet par to tiek pieščirts sods. Nav nekas rakstīts, ka stacijā nevar šaudīties, bet par to arī tiek pieščirts sods. Man neskauž ka tev līderis, man vienkārši tracina, ka līderis ir vēl lowāks nekā paši biedri.

  Paskaties no sākuma uz sevis un tad runā par citiem. :wub:  Bet par tēmu, 80% procenti no servera spaida bultiņu uz augšu braucot ar rolleri, neesmu vēl vienu reizi redzējis, ka kāds būtu iemetis kādu spēlētaju par to jailā. Un kāds tur sakars ar to, ka esmu low? 

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Paskaties no sākuma uz sevis un tad runā par citiem. :wub:  Bet par tēmu, 80% procenti no servera spaida bultiņu uz augšu braucot ar rolleri, neesmu vēl vienu reizi redzējis, ka kāds būtu iemetis kādu spēlētaju par to jailā. Un kāds tur sakars ar to, ka esmu low? 

Kā jau augstāk redzēji, pat 6lvl ACC tur nesaskata pārkāpumu, par ko man tik tiešām trūkst vārdu. Cik es redzu, jūs daram tā, es aizrādu, tev arī aizrādiju, tu nesaprati, sāki lekties ar mani. Atkārtoji šo pašu pārkāpumu, tiki sodīts.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tak es teicu, uz to neispringt un redz kāds ir iznākums.  :@

Tik izdomā savus noteikumus un gudri izsakies.

Saprastu, ja viņš tur uz līdzenas vietas uz  100 spiestu, tad neko neteiktu. Panāksi, ko daudzi spēlētāji vēlas.

TC

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...