• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Richard_Blumenthal ar speed :D


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

                                                                                 Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

                                                                                        1. Tavs niks spēlē :Da hvz nav mans vid atradu youtube :D

                                                                                        2. Administrātora niks spēlē :Richard_Blumenthal
                                                                                        3. Pierādījumi par pārkāpumu :
                                                                                        4. Apraksts par situāciju :  Ble un sitadiem vel acc dot   :D 

                                                                                         https://www.youtube.com/watch?v=4K2yNhofa1Y&feature=youtu.be

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Blumentāls ir Drug Dealeros
2. Viņš izgāja off 02.00
3. Viņam nav iespēju kā tikt ārā no Drug Dealeriem, jo nebija acc, kas varētu viņu izmest no org.
4. Paļubom, kāda L burta vietā ir iebāzts lielais I
5. Uztaisiji profilu 1lvl un nopirki woozie skin, lieki iztērēta nauda.
6. Priekškam, viņam speciāli ielidot ar Speedhack CSDD hood un šaut to bomzi, ja vnk varēja nošaut pa gabalu. :D
7. Vnk low iegāšana vecīt. :D 

Varēji vismaz TAB parādīt. 

Atā

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ahh, vel ļevaku video nevarējāt uzņemt, tas neesmu es. Es esmu narkodīleru organizācija, man ir sarkans clist un cits skins. Pat ja es gribētu es no org tikt prom nevarētu, nav ne vips ne pietiekams acc.  :D  Un arī parastais skins man ir pa visam cits... To visu ir viegli pārbaudīt servera logs vai es esmu nogalinājis to cilvēku serveri vai nē, visticamāk arī izmetīsies citu niku. Tas viss tika darīts ar pa visam vienkāršu SF haku ar nosaukumu "FakePlayer" Un kāda jēga man būtu hakot un šaut nost bomžus neloģiski ne?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Ahh, vel ļevaku video nevarējāt uzņemt, tas neesmu es. Es esmu narkodīleru organizācija, man ir sarkans clist un cits skins. Pat ja es gribētu es no org tikt prom nevarētu, nav ne vips ne pietiekams acc.  :D  Un arī parastais skins man ir pa visam cits... To visu ir viegli pārbaudīt servera logs vai es esmu nogalinājis to cilvēku serveri vai nē, visticamāk arī izmetīsies citu niku. Tas viss tika darīts ar pa visam vienkāršu SF haku ar nosaukumu "FakePlayer" Un kāda jēga man būtu hakot un šaut nost bomžus neloģiski ne?

 

Tādā gadījumā, vai tev ir kādi pierādījumi, kas liecina par to, ka tik tiešām esi izgājis ārā divos, un/vai pierādījumi, kas liecina, ka tieši šajā mirklī esi bijis Narkodīleros.

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

To visu var parbaudit servera logos un to, ja es pekšņi nebūtu narkodileros arī visi redzetu, jo tur mani var invitet tikai Raita,Bobs,Kamars.

Link to comment
Share on other sites

 

Ahh, vel ļevaku video nevarējāt uzņemt, tas neesmu es. Es esmu narkodīleru organizācija, man ir sarkans clist un cits skins. Pat ja es gribētu es no org tikt prom nevarētu, nav ne vips ne pietiekams acc.  :D  Un arī parastais skins man ir pa visam cits... To visu ir viegli pārbaudīt servera logs vai es esmu nogalinājis to cilvēku serveri vai nē, visticamāk arī izmetīsies citu niku. Tas viss tika darīts ar pa visam vienkāršu SF haku ar nosaukumu "FakePlayer" Un kāda jēga man būtu hakot un šaut nost bomžus neloģiski ne?

 

Man uz otra datora, kuram šobrīd diemžēl netieku klāt ir video ar taviem izgājieniem. Ar visu tabulu

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...