• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Johnny_Lee


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Surge_Gen

2. Administrātora niks spēlē :Johnny_Lee

3. Pierādījumi par pārkāpumu : lejā

4. Apraksts par situāciju : Tātad, mani vizināja mans dr(ooc) spēlē, biju aizgājis uz virtuvi ātri pēc kafijas... Atnākot atpakaļ es redzēju ka viņš braukā pa lidostu, nu labi, iemet viņu par nonrp drive un vēl tur kko.. Pēctam tieku iemests es.

Sāksim ar to, administrators teica ka lidostā ir aizliegts atrasties- ic pie lidostas es neesmu redzējis nekādu aizlieguma zīmi, varbūt viņa ir pamesta, ic es to nevaru zināt, vārti ir atvērti un lidosta ir brīvi pieejama visiem. Otrais- es administratoram pajautāju vai viņš ir kāds policists, jo reāli tas ir policistu darbs ķert pārkāpējus, manā skatījumā tā būtu pareizāk ja viņš būtu izsaucis policiju un viņa reaģētu. Tas admins ir visp tāds mg, pasakot ka tas ir poolicista darbs, viņs atbild ka esot administrators, nu wtf, cipa dzīvē ir kāds Dievs kurš baksta tevi kad kko pa kluso dari? Nedomāju vis.

 

chatlog daļas:

[23:37:45] Administrators Johnny_Lee: Cs, jo atradies lidlaukā.

Un, varbūt pamests, nav nekādu brīdunājuma zīmju.

 

[23:38:48] Administrators Johnny_Lee: tu dzīvē arī nedrīksti atrasties tur.

[23:39:00] Administrators Johnny_Lee: Abi tikāt sodīti, tikai viтр kв рoferis arо par nonrp drive.  // gljuk, pats nesaprotu kas tur rakstiits

Dzīvajā ir ez ielavīties kādās pamestās lidostās kuri ir vnk bez vārtiem, nekādu dzīvības pazīmju utt. :D Man nav daļa par šoferi.

 

[23:40:17] Administrators Johnny_Lee: Policija īstajā dzīvē Tevi uzreiz būtu apturējuрi.

[23:40:27] Administrators Johnny_Lee: tu nedrīksti tur tā braukāt.

 Ja esi tik gudrs varēji izsaukt policiju, tu neesi policists. Bet es tur policiju neredzēju.

 

[23:43:13] Administrators Johnny_Lee: Esmu administrators.

Atkal, bet ne policists, es tur cs nesaskatu esot lidostā, reāli pats nezinot biju tur.

 

 

 

Vēlos unjail, lol

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt LS lidosta netiek uzskatīta par pamestu, otrkārt viņš brauca pa skrējceļu.

Tad tikpat labi kādēļ admini vispār vajadzīgi, ja visu taču policija var izdarīt? Mēs jau tikai mg taisam, ne? 

Domāju,ka šādā situācijā par 40minūtēm jau nu nebūtu jāraud.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad problēma uzlikt kādu brīdinājumu? Tas ir tik grūti? 5min darbs, vārti pilnīgi vaļā, labi, tādu vispār nav :D Pirms darīji, varēji pabrīdināt arī, neredzēji draugam bija tikai 2lvl, tikai spēlēt sācis, bet nu aizsvīlās viņš. 

 

Ideāls administrators nevis nosodītu, bet tieši pamācītu, lai tas vairāk neatkārtotos. 90% cilvēku kurus iemet jail, viņi tak neko neiemācās, atstāv afk jail un viss. Katrs 3 cilvēks nezin kas ir IC un OOC čati, mix uz katra stūra, tālbraucēji triecas visur, dm uz katra stūra. Nav jeegas baltinavai tpt neko skaidrot xD

 

btw nemelo profilaa par vecumu

Link to comment
Share on other sites

Nu tad problēma uzlikt kādu brīdinājumu? Tas ir tik grūti? 5min darbs, vārti pilnīgi vaļā, labi, tādu vispār nav :D Pirms darīji, varēji pabrīdināt arī, neredzēji draugam bija tikai 2lvl, tikai spēlēt sācis, bet nu aizsvīlās viņš. 

 

Ideāls administrators nevis nosodītu, bet tieši pamācītu, lai tas vairāk neatkārtotos. 90% cilvēku kurus iemet jail, viņi tak neko neiemācās, atstāv afk jail un viss. Katrs 3 cilvēks nezin kas ir IC un OOC čati, mix uz katra stūra, tālbraucēji triecas visur, dm uz katra stūra. Nav jeegas baltinavai tpt neko skaidrot xD

 

btw nemelo profilaa par vecumu

Ok, šeit nobremzēju, ka nepaskatījos kurš tavam draugam lvl, jo būtu pamācījis, taču takā jau ir sodīts vairs neko.

Link to comment
Share on other sites

Ok, šeit nobremzēju, ka nepaskatījos kurš tavam draugam lvl, jo būtu pamācījis, taču takā jau ir sodīts vairs neko.

 

Tā tad no tavas puses ir ļoti neadekvāta rīcība, tu neesi uzmanīgs, vajag apskatīties kāds līmenis, pa manam tie lielie lvl 15+ būtu par sīkāko pārkāpumu uz 5h jāliek, vai nu ban uz dienu. Nākošreiz atceries manus vārdus un pamāci tos mazos lvl, tā lai serveris kārtīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Tā tad no tavas puses ir ļoti neadekvāta rīcība, tu neesi uzmanīgs, vajag apskatīties kāds līmenis, pa manam tie lielie lvl 15+ būtu par sīkāko pārkāpumu uz 5h jāliek, vai nu ban uz dienu. Nākošreiz atceries manus vārdus un pamāci tos mazos lvl, tā lai serveris kārtīgāks.

Parasti tā arī daru, taču šoreiz biju noguris, jo bija jau vēls un tādēļ liku cietumā neatskatoties uz līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...