• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SŪDZĪBA] Jim Castellani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jeff Forst

2. Administrātora niks spēlē : Jim Castellani
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

VWyQgTI.png
4. Apraksts par situāciju : Aizsūtīju uz n-taims sludinājumu, kad pārdodu hotring. Lab neko, braucu ar hotu garām stacijai, atrodu vienu čubāru no N-times. Pasaku viņam par /b čatu lai pārbauda slud.  (/B pārbaudi slud :D) Un par to mani B*e jaila iemet!? Jim palasi servera noteikumus! Un izstāsti, ja tas ir jāraksta IC čatā? Kā viņi pārbaudīs? Padomā loģiski, puik!

 

 

 

 

Edit:

Un pasaki kurš normāls admins liek uz 1h jaila? 
Manuprāt un vel te dažu citu spēlētāju domā kad tu saspiedis galvu esi! Jo katrs gandrīz par tevi sūdzību raksta  ;) 
 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lai skatas Džesika, varbūt beidzot sapratīsiet, ka tur nav nekas par RL lietām, tas bija jāraksta ic chat bez '':D''.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lai skatas Džesika, varbūt beidzot sapratīsiet, ka tur nav nekas par RL lietām, tas bija jāraksta ic chat bez '':D''.

Ā cik padomājot, tad tam čalitim no n-times, viņam mašīnā ir dators, ja? Ar ko labot sludinājumus un ievietot ziņās! Un kādēļ es nevarētu likt '';D''? Tas ir aizliegts?

 

Un jam, tu lmk vienīgais uz 1h jaila liec par mix.....

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos ,kad iejaucos,tā kā esmu tur iesaistīts ,jo tas čubārs esmu es.

Tātad jā patiešām automašīna ir dators.Vienmēr pirms ,sāku labot sludinājumus es to norpoju ,kad paņemu ieslēdzu un t.t ,tāpēc par šo tu nesaki neko :)

Edited by kortess
+1wp | lieks posts // kortess
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos ,kad iejaucos,tā kā esmu tur iesaistīts ,jo tas čubārs esmu es.

Tātad jā patiešām automašīna ir dators.Vienmēr pirms ,sāku labot sludinājumus es to norpoju ,kad paņemu ieslēdzu un t.t ,tāpēc par šo tu nesaki neko :)

Ko tu te vsp posto? Tev šeit nav jālien!

Kā arī prikols par datoru? Tu sēdi pie stūres un kur tev jeba*ais datros? Klēpī b*E?

Link to comment
Share on other sites

Eu pietiek chatot, sapratīsi, iespējams, kad Džesika aiztaisīs šo pieteikumu, pateiks, ka tas ir MIX.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...