• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par [Arthur_Cortez]


Dew

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Luke_Kennedy
2. Administrātora niks spēlē : Arthur_Cortez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://bildites.lv/a/quef6ckb#ykmfc3wk
4. Apraksts par situāciju : Es braucu ar mašīnu uz savu hood, un tad es izskāpu no auto un mani ielika jailā par PG. Kjipa, ka es neatsprādzējos kautgan man nemaz drošības josta nebija virsū. Un manā RP vispār ir ./do Traumas netika gūtas, jo triecienā nostrādāja gaisa spilvens un ķermenis netika ievainots. Pieprasu unjail

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ieliec skrīnu, kur var redzēt tavu RP pielietojumu, nevis pliki kaut ko uzraksti.

Kā arī, ja tev bija tas drošības spilvens, tad tu ietriecies vairākas reizes un rpoji to pašu. Drošības spilvens aktivizējas vienu reizi, nevis nostrādā un atlec atpakaļ, lai to varētu izmantot vēl un vēl.

Kā arī pēc spilvena nostrādāšanas tu RL apstādinātu auto, jo tas tev būtu tieši sejā un tu neredzētu ceļu. PG jebkurā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

http://bildites.lv/a/d8g6wrxx#5euynhek Amm es vienu reizi ietriecos un tā reize bija hooda, un pēc tā es izskāpu no mašīnas un vienkārši gāju prom. Pieprasu no tevi kādus pierādījumu, bet ja nebūs unjail lūdzu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://bildites.lv/a/d8g6wrxx#5euynhek Amm es vienu reizi ietriecos un tā reize bija hooda, un pēc tā es izskāpu no mašīnas un vienkārši gāju prom. Pieprasu no tevi kādus pierādījumu, bet ja nebūs unjail lūdzu.

Jūs braucāt kopā divi auto uz hoodu, kur arī saskrējāties un tika noerpots tas pats vairākas reizes. Mana kļūda, ka atbildēju tev par drošības jostu, jo bijāt vairāki un arī visi saņēmāt sodu.

Vēlreiz saku, ka gaisa spilvens nevar nostrādāt 5x un viss būs kārtībā. Man par jailu pierādījumi nav jāņem. Viss, ko tu vari atdzīt, ka braucāt ar tiem 2 auto un saskrējāties, rpojāt vairākas reizes.

Viss.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu es ieskrēju kkur, bet tikai vienu reizi un par to arī noerpoju un tāpēc tev nav tiesību mani jailot. Un tad man jautājums kāpēc izlaidi no jail Kentu?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu es ieskrēju kkur, bet tikai vienu reizi un par to arī noerpoju un tāpēc tev nav tiesību mani jailot. Un tad man jautājums kāpēc izlaidi no jail Kentu?

Kents neerpoja jostu vai gaisa spilvenus atšķirībā no jums.

Tu ieskrēji saskrienoties uz ceļa, tad vēl pie tās barjeras vienas un beidzot hoodā.

Link to comment
Share on other sites

Ieliec skrīnu, kur var redzēt tavu RP pielietojumu, nevis pliki kaut ko uzraksti.

Kā arī, ja tev bija tas drošības spilvens, tad tu ietriecies vairākas reizes un rpoji to pašu. Drošības spilvens aktivizējas vienu reizi, nevis nostrādā un atlec atpakaļ, lai to varētu izmantot vēl un vēl.

Kā arī pēc spilvena nostrādāšanas tu RL apstādinātu auto, jo tas tev būtu tieši sejā un tu neredzētu ceļu. PG jebkurā gadījumā.

No kura gadsimta speletajam ir kaut kas japierada? Ja jau reiz tu umņik viņu sodiji, tad ari ludzu pieradi, nevis te kaut ko raksti. Un prasi no pasiem speletajiem, administratora pienakums ir ievietot pieradijumus, ja speletajs to pieprasa. Edited by Kekss*
+1 Brīdinajuma punkts | Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...