• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mails_Clain un Maksims_Smoke


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jeff_Muhamed


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mails_Clain un Maksims_Smoke


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tātad es apstādināju vienu CSN pārkāpēju ,tur viss bija ok ,viņš savu sodu samaksāja un viss bija labi ,te pēkšņi vienkārši nenokurienes izbrauc mašīna ,tātad Maksims_Smoke taisīja DB un šāva man ar M4 ,un Mails_Clain līdzdalība :) abiem jāsaņem banu ,Maksims_Smoke - CS ,DM + DB ,Mails_Clain - CS + DB Līdzdalība ,šis viss notiek kad admini nespēj specot visus playerus ,vai guļ :) 


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu abu protams!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 


Var redzēt DB un viņu DB ļidzdalības - http://prnt.sc/e4sov1


Var redzēt DB un viņu DB ļidzdalības - http://prnt.sc/e4sphz


Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to kad tu man uzbruki bez brīdinajuma sāki šaut , tad vēlāk es ar ķiveri biju braucis un jus teicat ka nebiju un likāt maksāt sodu , vēlāk teicāt kad es esmu ''lowaks'' baigi labs policists ne ?

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to kad tu man uzbruki bez brīdinajuma sāki šaut , tad vēlāk es ar ķiveri biju braucis un jus teicat ka nebiju un likāt maksāt sodu , vēlāk teicāt kad es esmu ''lowaks'' baigi labs policists ne ?

Emm Kur es tev to visu teicu ,pierādījumi ir? ,dirsties IG māki ne? izej tak RL un parādi ko vari ,un es tevi neasptādināju par to rolleri nestāsti te citiem un neposto savas glupības te forumā ,un es tev nešāvu un ja arī šāvu tad tajā reizē kad tu neapstājies par ātrumu pārsniegšanu kad es tev ar Radaru uzliku zvaigzni ,tu mūki prom + pēc tam vēl beigās ar PG manu mašīnu uzspridzināji kopā ar manīm ,kad ar to smago speciali neapstājies un trieci mani nost, un bija pierādījumi ka pārsniedzi ātrumu takšto nedirs ja ,un tas nav iemesls ,tikunta CS ,DB ,DM ir :) pret tam vēl viss tev bija bez RP pielietojuma kopā ar Mails_Clain ,un jā ,banu jebkurā gadījumā saņemsi ,neposto te lieki ... Un ja ir pierādījumi ,tad uz priekšu liec savus pierādījumus ,kur es tev šo visu teicu un darīju :)

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Jeff_Muhammed, nav pirmā reize, ka vini šitā dara, DB, carDM, QS visulaiku taisa, šitie divi ir jāsoda, sāk krist uz nerviem, viniem vaig labu mācību

Edited by Kekss*
+1 Brīdinajuma punkts | Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Tlyer_Cole es tevi nekad neesu DB un vieniga reize kad tas notika bij ar Jeff_Muhamed ar nevienu citu es reali tevi neesu savis neesi kautko sajaucis?

Link to comment
Share on other sites

Tlyer_Cole es tevi nekad neesu DB un vieniga reize kad tas notika bij ar Jeff_Muhamed ar nevienu citu es reali tevi neesu savis neesi kautko sajaucis?

Es vēl neko tādu nezinu ,vai kāds taisīja no jums DB Tyleram ,bet vairāk šajā topikā nepostot ,tālāk iet administratoru izlemšana..

Link to comment
Share on other sites

Mails_Clain | Bans | 4 dienas | Db līdzdalība.

Maksims_Smoke | Bans | 7 dienas | Db.

 

Paldies par sūdzību.

Tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...