• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Par C kategorijas tiesībām.


Eddy

Recommended Posts

Tātad vēlējos iegādāties c kategorijas tiesibas pa 50 k. Dariju visu pa pnktam un uzmini ko man izmeta? Šo. 

 

Vēlos savus 50k atpakaļ. Te būs screens kā mani apkrāpa. 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man ar bija šāda problēma, taču nepildi to testu un uzreiz dodies pie mašīnām, pāri ielai, paņem vajadzīgo auto:

  • C kategorija - Smagā mašīna (Road Train)
  • B kategorija - vieglā automašīna
  • A kategorija - Motocikls (NRG-50)

Un sāc braukšanu!

 

Tikai pirms vēlreiz dodies pirkt tiesības, lai varētu nolikt, pārbaudi, vai tas transports, ar kuru tu liksi tiesības, ir uz vietas. Gadās, ka instruktori savāc motociklus un A kategoriju nolikt nevar!

 

Tas /csn tests nestrādā! Vienmēr uzrāda, ka tiesības ir, lai gan patiesībā nav!

Link to comment
Share on other sites

Es ar toreiz nebiju sapratis un īsti sajēdzis ,bet pēc tam sapratu ka tikai B kategorijai vajag tos /csn nolikti ,bet A un C kategorijai vajag vnk nopirkti un doties pakaļ tām mašīnām / motocikliem,vnk iesēsties tajā RoadTrain vai NRG-500 iekšā ,un sekot pakaļ čekpointiem :) ,cerams tu saprati un noliksi to C kategoriju ,un neaizmirsti to ka ar A kategoriju darīt tieši tā patās kā ar C ...

Edited by Klons
Lieks posts, + 1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...