• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Johnny_Lee


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rocky_Morello
2. Administrātora niks spēlē : Johnny_Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://bildites.lv/images/a997wtga/42056/original.png
4. Apraksts par situāciju : Tikko beidzās terra, skatos Johnyy ieliek par DB/foruma sudzība. Tikkai nesaprotu vienu, kur ir ta sudzība, jo pats neko neesmu atradis, ka ari pats neko neesmu darijis. Uz reportiem arī neatbild, prasu paskairdojumu te, jo IG viņs neatbild, kkadu čerņu atraksta.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas Jims jau ir kkāds pediņ ***! Viņš nesaprot kas ir dzīve! Vis ko es pat viņu domāju, ir tikai kaķa melnā garoziņa!

Viņš ir resns tusnis, kurš nopirka adminu un grib izpatikt visiem! Būtu jūs redzējuši tā mīzala bildi, meģināšu ielikt aprakstā!

Resns noēdies tusnis ar lielu riepu kā Donaldam Trampam! 

 

 

 

Jims sūkātājs, dauņu maukas karalis!

Jim_Castelanī lkm tā bija tā dorņa vārds!

ex. Jims_Fleksētājs

 

 

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs#Jims lohs

 

 

 

 

Lai tas pediņš atsūkā visiem pimpja galu, un kovam it īpaši!

 

 

Jūs smirdīgie admini, noņemat šim resnim adminu, un servra RP pacelsies part 50 %

 

 

 

 

 

 

atā smirdīgais bomzi jim!

 Tas nav Jims :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas Jims jau ir kkāds pediņ ***! Viņš nesaprot kas ir dzīve! Vis ko es pat viņu domāju, ir tikai kaķa melnā garoziņa!

Viņš ir resns tusnis, kurš nopirka adminu un grib izpatikt visiem! Būtu jūs redzējuši tā mīzala bildi, meģināšu ielikt aprakstā!

Resns noēdies tusnis ar lielu riepu kā Donaldam Trampam! 

 

 

 

Jims sūkātājs, dauņu maukas karalis!

Jim_Castelanī lkm tā bija tā dorņa vārds!

ex. Jims_Fleksētājs

 

 

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs

#Jims lohs#Jims lohs

 

 

 

 

Lai tas pediņš atsūkā visiem pimpja galu, un kovam it īpaši!

 

 

Jūs smirdīgie admini, noņemat šim resnim adminu, un servra RP pacelsies part 50 %

 

 

 

 

 

 

atā smirdīgais bomzi jim!

Bruuh, es nav Džims.. :D Es ir Džonijs, Klaun.

Nespried pēc sevis.

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/98347-sūdzība-rocky-un-anthony/?hl=rocky_morello

Link to comment
Share on other sites

Bruuh, es nav Džims.. :D Es ir Džonijs, Klaun.

Nespried pēc sevis.

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/98347-sūdzība-rocky-un-anthony/?hl=rocky_morello

Es svietu ara no mahas, kkadu čuvaku :D. Ka es vareju zinat, ka vinš saks DB taisit :D

Link to comment
Share on other sites

Es svietu ara no mahas, kkadu čuvaku :D. Ka es vareju zinat, ka vinš saks DB taisit :D

Pieķerts esi - vainīgs.

Priecājies,ka tikai cietumsods, jo teorētiski es Tevi varēju sodīt ar max sodu - 4dienas.

Link to comment
Share on other sites

Pieķerts esi - vainīgs.

Priecājies,ka tikai cietumsods, jo teorētiski es Tevi varēju sodīt ar max sodu - 4dienas.

Sodi labāk tos, kuri viss vairāk sūdus taisa ;). Pus serveris Dmo un vel vissādas huiņas dara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...