• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nike_Riley krāsotājs


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andis_Moskvich


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nike_Riley


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Krāsoja mahas man un pats pēc tam sev


4. Kā vainas dēļ tas notika : vinja


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 



Link to comment
Share on other sites

Nice Fake :D, Tas viennozīmīgi nav viņš, jo pirmāmkārt jau viņam nav tāda skina Un Niks tads uzlikts ar NickChanger.cs palīdzību, so sūdzība var teikt ka aplama

 

P.S - Iztiekam lūdzu bez WP, vienkārši skatos, lai kāds retards te neiegāž čali un 365 :D

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

Nice Fake :D, Tas viennozīmīgi nav viņš, jo pirmāmkārt jau viņam nav tāda skina Un Niks tads uzlikts ar NickChanger.cs palīdzību, so sūdzība var teikt ka aplama

 

P.S - Iztiekam lūdzu bez WP, vienkārši skatos, lai kāds retards te neiegāž čali un 365 :D

Labs mēģinājums čalīt, bet es nekrāsoju mašīnas, kā arī es nestrādāju par automehāniķi un es pašlaik sēžu cietumā, kā es varu vēl kaut kādas mašīnas krāsot, viennozīmīgs Fake, WTF, kā sauc to programmu, varētu ielikt tavu niku uz sava acc :D

 

Haha veikur ir :D

Link to comment
Share on other sites

Nice Fake :D, Tas viennozīmīgi nav viņš, jo pirmāmkārt jau viņam nav tāda skina Un Niks tads uzlikts ar NickChanger.cs palīdzību, so sūdzība var teikt ka aplama

 

P.S - Iztiekam lūdzu bez WP, vienkārši skatos, lai kāds retards te neiegāž čali un 365 :D

Mhm, bled vēl speciāli parādiju Tablistu lai redzētu lvl. Tas ar fake? :D Viss ne fake? Negribas unban pirkt un sākas ka tas nebiju es :D

Jēga tad tavuprāt no sūdzību sadaļas ja neviens nav vainīgs un viss fake?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...